anneler bir yeri "topla" dediğinde toplamayın, çünkü orayı toplattıktan sonra kesinlikle bir yerin daha toplanmasını ister.
twitterda sadece hashtag yazan kişiyle, sözlükte sadece bknz veren kişi aynı kişidir. *
(#19530157) yazarın dikkatine hayran oldum.
Sanki çok ömrümüz varmış gibi, beklemeyi öğretiyor bize hayat.
geçen zaman ne kadar çok olursa olsun isterse asırlar isterse milyar yıllar, vuku bulan şey ister iyi olsun ister kötü olsun her şeyin bir sonu var.

bir de şöyle olursa dayanamam demeyeceksin, kurban olduğum allah veriyor dayanma kuvvetini.
Ortaokulda ne güzel rotring kalemle zengin oluyorduk, üniversite çok pahalı ya araba falan lazım.
gittiğimiz yol yol değildir.
miting eylem protesto her ne olursa olsun sloganın ritmi aynıdır. (bkz: laa la laa la lala laa la)
aylık 1.700 tl maaş ile çalışan birini düşünün bakmakla yükümlü bir ailesi olan bir erkek figürü , işinde patronundan azar işiten, evinde güzel bir eşi olmasına rağmen eşinin kendisine ilgi alaka göstermemesinden ötürü mastürbasyon yapmak durumunda kalan ve çocukları tarafından saygı duyulmayan etkisiz bir erkek figurü olmak çok trajik olsa gerek öyle değil mi? .

aynı şekilde 23 yaşına gelip aöf 2.sınıf öğrencisi olup annesinden harçlık almak ve internet başında bar rafeal ve adriana lima gibi isimlerin resimlerini tıklayıp mastürbasyon yapan bir gencin hezayanı mı daha kötü dersiniz? ve 70 yaşına gelip hayatının sonlanmasını bekleyen bir ihtiyarın ürkütücü bekleyişi mi hayat yada pastırmalı yumurtayı adını duyup sabah kahvaltısında peynir ekmeğe talim eden tornacı bir çocuğun hayatı mı hayat, 19 yaşında taze gencecik delikanlı olup babası yaşında ihtiyarların üplettiği genç kızları görünce içinde yanma oluşan ve elinden hiçbir halt gelmeyen bir delikanlının mı hayatı hayat, dünyanın güzelliklerini görüpte bilipte yaşayamamak mı hayat? işte arkadaşlarım hepimiz kandırılıyoruz bu kimi zaman şovanist söylemlerle oluyor kimi zaman dinle yetinme arasında kurulan alakasız paradigmayla oluyor, birileri hayatını yaşarken birileri hep ölüyor. ihtiyar, koca göbekliler savaş; çarıları yaparken garibanın mehmedi toprağa düşüyor incecik bedeni çürüyüp gidiyor zaten aslanım yirmisine kadar ne ince belli bir hatun görmüş ne sofrada pastırmalı yumurta görmüş ve ondan aza kanaat getirip şükretmesi isteniyor ve yetmiyor canı isteniyor ve bu şekilde ödüllendirileceğine inandırılıyor.

sonuç itibarıyla hayır arkadaşlarım hayır tek bir hayat ve bu tek bir hayatta herkes mutlu olmalı mutluluk belli bir azınlığa değil hepimize hitap etmeli hepimiz mutlu olmalıyız bu yüzden aza kanaat getirmeye, şovanist duygularla sömürülmeye hayır demeliyiz tavır koymalıyız, dik durmalıyız omurgalı olmalıyız.
Fazla samimiyetin getirdiği olağanüstü pişmanlık diye bir şey var ki, her şeyden ümidinizi kesmenize neden olabilir.
haketmeyene değerinden fazla değer verirsen bu kişi kim olursa olsun insanı şu lafı söylemeye itiyor.
yüz verdik deliye geldi sıçtı halıya... ne kadarda güzide bir söz değil mi sevgili şiir sokağı dinleyicileri.
Twitterda takipçi sayısı önemsiz.
ihtiyacınız olmadığı zaman sağdan soldan fırlayan 10 ve 5 kuruşların ihtiyaç anında arazi olmaları.
Aradıgım kızı hıc bulamıayacagım ve onla gıtmek ıstedıgım yerlere gıtmeye duygularım yetmıcek.
Yazmayı seven insanlar genelde video oyunlarını da bir ayrı severler. Benim etrafımda ki insanlardan tespit ettiğim bu.
düşündümde, düşünmek ile mutlu olmak ters orantılı sanırım.
aslında ben az önce mutluydum bak şimdi ne olduysa birden, hay allah.
ümit verilip reddedilen erkek çirkinleşiyor, bunu tespit ettim. gerçi çirkin diye reddedilmişti, nasıl çirkinleşiyor ahmet dediğinizi duyar gibiyim.
etrylerini;
net
saygılar.
teşekkürler.
evet.

gibi bitirenlerin alayının eşcinsel olduğunu düşünüyorum. bunu ispatlamak için erkek olanları götlerinden sikmem gerekecek, ama olsun. loreal, çünkü ben buna değerim.
Bir durakta ; ülkenin neresinde olursan ol ,hangi inanışa , hangi cinsiyete veya nasıl bir kalbe sahip olursan ol , beklediğin şeyin her zaman soldan geleceğini bilmek.Ne kadar bariz birşey gibi görünse de memleketin küçük bir ironisidir.önemli olan yine de bekleyebilmektir.
insan, bütün bir yaşamı boyunca pek çok fedakârlık yapıyor ve fakat temelde hayatını yalnız kendisi için yaşıyor. benim de tespitlemem bu gadar.
no people, no headache.
öpülünce prens olan kurbağa yok parasıyla prens olan öküz çok.
amerikadaki afroamerikanların özünün aslında ankaralı şahinciler olduğunu Düşünmem.

-ikisinin de kendine aiT müzikleri var. afrolar: rap -şahinciler: oyun havası
-ikiside arabalara düşkündürler.
-konuşma Tarzları aynı sayılır dilin özünü yayarak konuşurlar.

afro: ov yeaah give fivE homieaaa - şahinciler: selamın aleyküm gardaaaş oov sende mi burdaydın la.
•Yapılmış hiçbir kariyer planlaması, sabah ne giyeceğine karar vermiş bir kadının yattığı o yataktaki huzurlu uykuyu veremez.
le hayat yaşıyoruz resmen.