bugün

hayal ettikleriniz kiminin izdirabidir.

sukredin her daim.
Gelininin arkasindan onu elestirmeyen bir tane kayinvalide yok su ulkede. Koltuklarina uzanip cok mukemmelim bugun kimi elestirsem nidasinda insanlar hep kusurlu tipler.
burger king e oturanların yüzde 80 i kızdır.
Sıçmak bazen zor!
tanzimat fermanı müslümanların yokuş aşağı yuvarlanmalarının zeminini hazırlamış, dünya müslümanlarının bugünkü problemlerinin bil fiil alt yapısını hazırlamış, onları sanattan, ekonomiden, kültürden, ilim ve irfandan koparan aşağılık komplekse sürükleyen, kısacası kimliksizleştiren bir hezeyan metnidir.
sütlacı tarçın ile yemek tahmin ettiğimden daha lezzetliymiş.
dize kadar çorap giyen her kız kendine baktırır. her kız hem de. her.
ziraat bankasinin basaginin aslinda bir grafiti oldugu, TC-ZB yazdigi. tc üstte, zb altta.
sana kendini acan insandan korkmucan. ama seni sorgulayip hayatina dair birşey paylaşmiyorsa, kac kac kac.
Gecelerle kıyaslandığında, Gündüzleri sözlükte takılıp kayda değer bilgiler bulmak ve başlıklar görmek gün geçtikçe imkansızlaşıyor.

Gençlerin ekseriyetle konuştuğu konular karşı cins ve seks konularından oluşuyor.
Hakaret, sagısızlık gırla ilim, irfan hak getiriyor.
iyi niyet gösterilen insanlarda bir göt kalkması oluyor sanki.
ısrarla saçını beline kadar uzatan kısa boylu kızlar gerçekten arkadan bakınca hoş görünmüyor.
cover yapan amatör seslerin orjinali kadar güzel olduğu.
yatakta üç kadından fazlası üst üste durmaz devrilir .
kadin kadini korumali, kollamali, haklarini, itibarini. bunu yapamadiginiz surece bu duzen boyle devam eder.

sen cinsine her turlu lafi eedersen, yersin de.
Tasmayla dolaştırılan köpeğin işedikten hemen sonra ileri atılarak kısa bir süre koşmaya çalışması. Bu esnada hayvanca umursanmadığını düşünen köpek sahibinin suratında ezik bir ifade belirmesi. Ve onlara karşıdan bakanların nereden kaynaklandığını fark edemedikleri bir mutluluk hissi duymaları. Hayat çok garip.
Köpeğiyle dolaşırken köpeğinin insanların çok buluduğu yerde kaka yapması durumunda sahibi kendi yapmış gibi utanıyor.
uzun boylu, iri yapili erkekler her zaman daha guven verici.

gotu yere yakin kizlar da pek fena (bu zaten bilinen ve gercek tespit)
bir insana onla ilgilendiğinizi belli ettiğiniz ve değer verdiginizi anladigi zaman hemen götü kalkiyor, bu bilinen bir şey ama son zamanlarda çok farkettigim bir gercek, gereksiz bir şekilde çok ilgi gosteriyoruz haketmeyene, karsi tarafta nasil olsa elimde diye dusunup ilgilenmiyo, siklemiyo falan filan, sonucunda biz uzuluyoruz, belki bizde değer gördüğümüz, hissettigimiz zaman ayni şeyleri yapariz ama daha göremedik bir turlu.
ön yargılarını kırmayı ve ikna olmayı göze alamayacak insanlarla tartışırsanız çene yormaktan öteye gitmezsiniz.
bir kız arkadaşımı başka bir kız arkadaşımı uzun uzun incelerken yakaladım. ne olduğunu anlayamadım. çözebilen yazarlar ulaşırsa sevinirim.
Nadiren gerçekten seven güzel arkadaşlar var ve yaptığım yanlışa bi nokta koyup bu güzel insanlara sımsıkı sarıldım. Güzel insanları bırakmayın.
latince öğrenmek zorlayacak ama,
öğrenilen her kelimenin ingilizce'ye, Fransızca'ya, italyanca'ya ve dolayısıyla türkçe'ye geçişini izlemek,
bu dili özümsemek ve bir gün o dille yazılmış kitapları okuyacak olmak...

evrensel etkileşimi kavramak gibi bir şeydir.

bir dil bazen, var oluştur.
ne kadar naylon varsa o kadar poşet var. uzun araştırmalarım sonucu bu bilgiyi elde ettim.
Moderatörler taraf tutuyorlar. Küfür kıyamet gitse bile ortalık, yine de yook ben seni gördüm diyorlar. En iyisi amk, kendiniz çalıp kendiniz oynarsınız. Ne eleştiriye geliyorsunuz zaten, ne en ufak bir laf söylemeye