bugün

siktir git.
birleşik krallıkta kullanmış olduhağunuz internet tutarı 66 tl ye ulaşmıştır. size tavsiyemiz size en uygun paketi alıp rahat rahat internetin keyfini çıkarın.

yuhhh oha sıçtım yemin ediyorum sıçtım daha geleli 1 gün oldu gelen mesaja bak. interneti sadece harita için kullandım oysaki.
uyudun mu?
??
turkcell. turkcell.. turkcell...

düş yakamdan artık be adam, kaç kere söyleyeceğim seni istemediğimi.

a pardon karıştırmışım. onu başkasına söyleyecektim.
ttnet: kurulumu yaptığınız modem ağının şifresi :adkmlsamj lütfen bunu bir yere not edin. bilgi için 444 xx yy ttnet. adamlar aşmış arkadaş.
'iyi geceler pampa böcüğüm'. çok yüz verdim ben bunlara.
uyku tutmuyor yaaaa konuşalım mı müsaitsennn???

değilim amk değilim, gece vakti kimseye dadılık edemem, zıbar yat işte yaa
kuzen npyn
Kalbimi yordun, iyi geceler.
2004 yılının sağlık ve esenlikler getirmesini dilerim. -emmioğlu
"Ya da dur bos ver. Kovuyosun bayaa affgg tatli ruyalar"

aslında kovmamıştım. 4 mesaja cevap vermeyince kovmuş mu oluyoruz?*
'az bi siyah zeytin alır mısın sen seç'
acınacak durumdayım sanırım.
size özel bonus mesajıdır.
De get !!
hadi da knkı kok saldm amk.d
aynen böyle canım benim yarım saat beni bekledi.
12a mı vardı.
hasta mı oldun la öl de kurtulalım.
böyle pislik bir arkadaşa sahibim sonra da diyorum benim hayatım niye düzgün değil.
yarın hava yağmurlu olacakmış, kadıköy'e gidelim.
kızlarla oturuyoruz.

edit: galiba bitmekte olan ilişkimde sevgilimin attığı son mesaj şu anda.
haha sözlükteki nickini buldum çok mutlu oldum. *
ne cünüp herifsin amk.
pek sosyal biri olmadığımdan arkadaslar beni evden dısarı cıkarmak için çok uğraşıyorlar en son sokaklara ve dünyaya küsmeden önce dısarı cıkmıstım simdi nerdeyse doğru düzgün cıkmayalı 1 - 1,5 yıl oldu kendimi eve kapadım arkadaslarda dısarı cıkarmak için götlerinden ter akıtıyorlar ama yine basarısızlar birde su varki bu arkadaslar benim ilkokul arkadaslarım suan normalde arkadasım felen yok yalnızım.
biraz işim var sonra ararım ben seni.
ARANKAZAN. TEBRIKLER! DIGER OPERATOR VE SABIT HATLARDAN 30DK ARANDINIZ, HER YONE 15 DAKIKA KAZANDINIZ.
''askim odalik onlar ben kendime skamam'

sinek kovucundan bahsediyor. sikemem derkeni bırak sikamam derken bile yanlış anlaşılmanın önüne geçip i harfini sansürlüyor.
Akıllı kadınlar kulübüne ipragaz ev tüpleri 59.9 tl ve 50 dk konuşma hediye.. Hemen KADIN yaz 2222'ye gönder.
Not: Kadın değilim, sayın Turkcell neyin peşindesin?