bugün

insanlara birşeyler öğretecek, içeriği dolu başlıklar açılmalıdır. sırf geyik olsun diye başlık açılmamamlıdır.
birbirini yardımcı olacak yazarların barınacağı bir yer olması. örnekse link paylaşımı daha fazla olmalı entry lerde. alın hatta ben paylaşayım hemen.*
http://vwdarkside.com/tr/jedi/cem-gevinc-292506
(bkz: karı)
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
anlamsız, ne idüğü belirsiz, saçma sapan başlık müsfetteleri yüzünden bilgi içerikli başlıkları aramak ve bulmak güç veya imkansız durum haline gelmekteyken buna bir 'DUR!' denilmesini isterdim.
(bkz: burs)
(bkz: sözlük bize burs bul allahsız)
iyi bir iş, düzenli bir gelir. bunun yanında emeklilik. e bir de ev tabii ki.

yoksa kahve dahi içmem sözlükle.
burada esas olan, elbette desteğin, önümüzdeki yıllarda da devam etmesi arzumuzdur. ancak, bu destek, bizim öteden beri arzu ettiğimiz, alana değil de ürüne verilen ve üretim artışını sağlaması gereken bir destek olmasıdır.
entry'e yorum yapabilme özgürlüğü getirilsin, istenildiğinde entry yorumlarıda okunabilisin.
sözlükçüler başlıklar arasında özgürce dolaşmamalı. girdikleri başlıkta en az 1 dakka kalmalılar, tıpkı eksi oylamadaki sürelere uymak gibi. girdikleri başlığın entrylerini okusun ve oylasınlar. bu ne rahatlık. başka sözlüklerde böyle mi? beklentilerim karşılanamayacak gibi değil.
kurtar bizi sözlük. hadi koçum yap bunu.
(bkz: forum uludagsozluk com)
dolgun maaş + ssk + yol + yemek. 3 ayda bir ikramiye, çocuk parası, yakacak yardımı, bunlar yeter.* **
yemeklere biraz şap koysunlar.
yeni yıldan beklentiler gibi ama zaman olarak daha geniş, konu olarak daha kısıtlı olandır.

bir sözlükten en fazla ne bekleyebilirsiniz? evet. buraya sevişmek, savaşmak, küfretmek, anlatmak veya sadece okumak için gelenlerimiz var.
(bkz: sözlükten beklentileriniz)

başlık açılıp, düzenlenmiştir.

(bkz: sazan avi)
öğrenci bursu
arada bir bdv'den mesaj atsınlar, naber ibrahim keyifler nasıl falan.
yeni yüzden |ters slaşsız çift tırnak işareti| istiyorum.

- tırnak içine alsam çakacak yanına slaşı. mutlak değere alınca slaş koyamadı deyyus!
sözlük yazarlarına maaş bağlatılması.
evet!
elin yazarları dünyanın parasını kırıyor. burası da sanal alemde kar odaklı bir oluşum olduğuna göre her + oy başı canlıyı görmek, bu pastadan payımızı almak bizimde hakkımız.
derhal ''SÖYASEN'' sözlük yazarları sendikası kurulmalı ve hakkımızı zall dan söke söke almalıdır.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
küfür etmeden karşı tez sunabilecek adamları yazar yapmaları.
şudur:
bazen etnry giriyorsunuz. size göre veya nesnel gözle bakılacak olsa neredeyse tamamen doğru olan bir entry girdiniz. ama o da ne? bu entry'niz çok eksileniyor. siz de tepkinizi nasıl dile getiriyorsunuz? o entry'nizi "edit"leyip/düzenleyip, entry'nizin sonuna küfürler yağdırıyorsunuz o eksileyenlere. ama eksiyi veren kişi bir daha o başlığa gitmedikçe bunu maalesef okuyamayacak, o küfürlenirizden haberi olmayacak. işte, bu noktada ulusözlük'ün devreye girmesini istiyoruz. nasıl olacak peki o?
bu entry'yi eksi oylayan herkese sağdaki "gelişmeler"den duyuru yapılsın. o kişi de, o entry'nizin düzenlenmiş halini, yani küfürlü ve hakaretli versiyonunu görecek ve böylece o küfürlerin ve hakaretlerin yerlerine ulaştığından emin olacaksınız.
ben sözlüğe girince üzerime konfetiler atılsın.
cin ali konuşabilsin mesela.

çok şey mi istiyorum lan.
hiç bir sikim beklemiyorum.
yazarları harcamasın yeter.

şu sözlükte kıymetim bilinmiyor ulan, azıcık kıymet bilsin bu sözlük yeter, çok mu şey istiyorum ibneler.

https://eksisozluk.com/entry/36069980
şu entry ile adamlar ekşide istatistik yaptı.
doktor döven bir herif ile atışan bir yazar. adam kanırtmış. altı saat entry girmiş.

ulan biz de olsa ki bizde oldu zamanında, uğraştık ettik, kaltağın her yazdığına tek tek cevap verdik, ciddiye aldık, konuyu irdeledik.

ne oldu???

kaltak ya bi kere, gitti modların götünü yaladı, sonra entryi şikayet etti, polemik diye sildiler baba gibi entryi de, eski hesabımı da.

bizde bunun adı polemik, onlar da ayar.

sikerler amk. bu sözlük biraz kadir kıymet bilsin, eleştiriye açık olsun kafi. başka ne istiycem amk 3 çocuk mu?
her gece 3-4 lahmacuna hayır demeyiz.
Çaylakların başlıklarının önemsenmesi. Onun haricinde başka birşey yok.