bugün

Atın beni denizlere yalan dünya siz kalsın.
görsel
patronuma söylemek istiyorum. senin ta amk.
anneme söylemek istediğim : niye hep ben ablama gidiyorum, onlar zahmet edip bize gelmiyorlar acaba? 2-3 yaş yüzünden sen küçüksün muhabbeti yapıyorsunuz ya hala pes.
gülücem, gülemiyorum. insan denen dallama hassas bi yaratık. ayarları iyice bozmayalım.

dn: şiştim lan. neyse, bok kafalar diyim, trol ruhum yatışsın.
Şu ruh yiyicileri (ateistler) yüzünden sözlük b. Benziyor.
bu gri, sevimsiz istanbul sabahında bir de mide ağrısı çekilir mi amq?
Usandım bıktım seni sevmekten. Sıkıldım beklemekten. Yoruldum en önemlisi. Keşke hiç duymasaydım sesini, görmeseydim gözlerini. O zaman daha kolay olurdu unutmak, unutmaya çalışmak. Seni hala seviyorum, bilmiyorsun. Hiç bilmedin. Bilsen utanırdın kendinden, yaptıklarından. Sana sarılmadan ölmek istemiyorum anla. Seni seviyorum.
Sanırım aşık değilim, aşık olmayı sevmiyorum.Her hafta bir kızla çıkıyorum ne kadar güzel olsa da maksimum bir hafta beraber kalıyorum, nedir bu bendeki sorun anlayamıyorum.
Hiç birşey söylemek istemiyorum lanet olsun.
hep denize doğru şarkısını Ortaçgil ile söylemek istemişimdir.
birisi benimle roportaj yapsa ya.
mutlu olamama sedromum var.
2 yuzlu şerefsiz. Mutlu olma insallah.
Onatcığım steam hesabının şifresi neden 98maymun56? ben her steame girerken gülmekten ağlamak zorunda mıyım?
Ezik utangaç yalniz adami kaybettik. Kimsenin umrunda değil. Umarim biz de unutulmayiz bu kadar kolay.
Şuan bir yazar beni dinlemek istediğini söyledi,derdime ortak olmak istedi. Niye diye sorma gereği duymadım, kendi derdinden bende de gördü sanırım. Aynı kaderi yaşamasa bile aynı kederi yaşıyoruz çoğumuz. Mutlu etti beni sağolsun, burayı çok seviyorum ya valla çok kaliteli insanlar var. Çok düşünceli. Herşeyi çok olan insanlar var ve hepimizi kaplamış bir yalnızlık. Seviyoruz değil mi onu, o yalnızlığı. Bizi hiç yalnız bırakmayan yalnızlığı. Ensemizden düşmeyen o yorgun hissi seviyoruz. Kendim gibileri bulmak,ne bileyim kendimi daha iyi hissettiriyor. Seviyorum sizi öptüm (yanaktan)
yok, çok sevişmenin hiç zararı yok. *
Çok mu zordu "üşümüssün." deyip bir çay ısmarlamak, bir sürü laf etmek yerine?

Çok bir şey değil bak, tek kelime ve bir bardak çay. Canın sağ olsun.
BU ALEMDE iYi OLSAN SUÇ iYi OLMASAN SUÇ.
HAKSIZIN HAKKINI SAVUNAN SOSYALiST OLMUYO BEN CANIM HEMEN YAFTALAMAYIN.
BURDA GELiP GÖT MEME MUHABBETi YAPAN iNSANLAR SiZi GÖRDÜKÇE NESiLDEN TiKSiNiYORUM.
MADEM BU ÜLKENiN BAŞINDAN MEMNUNSUN NiYE ELEKTiRiĞE SUYA ZAM GELiNCE YIRTINIYORSUN
beni kitaplarim ve albumlerimle gömün.
Niye bana günaydin diyen birisi olmasin? Niye olamaz? Ben niye sevgiyi hiç haketmedim? Zamani mi gelmedi yoksa?
genelde söyleyemeyip içine attıkları ya da buraya yazdıkları düşüncelerdir.
bana yapılanı başkasına cidden yapmıyorum sözlük, hiç de yapmadım.
hiç kimseyi birisini unutmak için yara bandı olarak kullanmadım. kullanan insanlara da tepkiliyim. insan başına gelmeyince bilmiyormuş, eğer yapan varsa böyle bencilce bir şeyi, yapmayın.
birisini unutmak için bütün akıllı arkadaşlarımdan taktik yağdı hep, yeni gelen eskisini unutturur diye. lakin, bir insana bunu yapmak kadar alçakça bir şey var mıdır?..
kendi yaralarımı kendim sardım sözlük, başkasına ihtiyacım olmadı ve olmayacak da. kendi kendimi iyileştiriyorum, küçücük bir şeyde de yıkılmıyorum, sarsılıyorum belki evet lakin, ayaklarım yerde sağlam..
öyle ki bazen dünya üzerinde benden daha yalnız insan olmadığını düşünüyorum. üzülüyorum ve üzüldükçe de tüketiyorum kendimi. allah var gam yok düşüncesiyle yaşasak halbuki hayat ne kadar kolaylaşacak haberimiz yok. yalnızlığa gelince de dost ararsan allah yeter demek lazım ama nefis bu. şeytan veriyor gazı yalnızsın işte kimsen yok diye. her şey yoluna girer, düzelir inşallah. boşluğa düşüp umudu yitirmemek gerek.