bugün

küçücük bir şey bile moralimi bozmaya yetiyorken, mutluluğu bulmam mümkün değil sanırım.
Nefret bile edemiyorum amk iki dakika sonra ya ama bisey olursa cok üzülürüm diyorum.
ne ne yapacağımı biliyorum ne de nasıl davranacagimi bıktım lan artık haykırmak istiyorum seviyorum demek istiyorum sarılmak istiyorum yeter lan yeter gel artik neyi bekliyorsun burdayım işte gelll gelllllll...
Bana neden boyle davrandigini bi aciklasaydin.
gideyim de bari coistik alayım yarın.pes atarım kendi kendime.can sıkıntısından 23 yaşından sonra oyun oynamaya başladım yeniden.
hepinizin amk.
bana bile bile söylediği palavraları neden mi yutuyorum sanıyorsun? neden mi susuyorum? her aklına geldiğinde utansın diye.
Hayat garip, vapurlar falan...
fettoş'u niye sattınız oğlum. ödlekler.
benim yüzüm o kadar da geniş değil.
ya siz ne ayasiniz cahiller.
Kendime söylemek istediğim çok şey var..
Kafamda durmayan beklentiler bitemeyen sözler var ,,
Tamamlayamadığım...virgülü bol noktası yok.
Kendime kızıyorum , çocukluğuma ,sevgime , uff beee sevme şeklime bile kızıyorum.doğam saçma benim çok saçma ! Herşeyim dozu varmış benim niye yok herkesin ayarı varmış benim niye yok ??? Bok gibi hep dürüstlük peşindeyim mesela asla kötü düşünmem ben , saf severim adam gibi severim caymam yalan yok !! Bu hep boyle hem sevdiğime boleyim hem canım dediim aileme ve can dostuma . Sevmessem soylerim bana ne ne ne gülücem yüzüne ! Ne anlatmaya çalıştıysam virgüllü bitti bunu bile anlatmayı beceremedim işte.
Ne dicektim ben???
He sevme seklimi sevmiyorum. Gizli sevmeliyim , belli etmeden çok çocukluk olur belli edersem . Çocuğum kabul ediyorum büyüyemiyorum ben napiim yapamıyorum büyüklerin yaptığı akıl oyunlarını ben hala okulda öğretmeninin ona babasını sorma sırası gelmeden tenefüs zili çalsın diye bekleyen o en arka sırada oturan kız çocuğuyum ....
Büyür müyüm ben??
Hadi büyütün beni ...
Yaşasın tam bağımsız memeler.
Ağzınıza sıçayım.
yâr, ellerin nerede?
icinde tutulmasi gereken seylerdir. zira soyleyip de got gibi ortada kalmak vardir.
Sen bana yar olmazsın, yüzüme gülme bari.
Memlekete gidiyorum beyler, yanımda ellili yaşlarda bir cift oturuyor. Çok mutlular amk.
şu üniversite bitsin askeri kısa dönem yapıyım işe de girip evlendim mi tamamdır.
mission complete.
Kızların da bilgisayar oyunu oynaması normal bir şey. Lütfen serçe parmağımızla 30 kiloluk ağırlık kaldırmışız gibi davranmayın.
davos a mı taşınsam acaba? malum kişi bir daha gelmeyeceğini söylemişti belki huzuru orada bulurum.
Çok yemek yiyiyorsun yapma sana yazık bana yazık bize yazık geçen günlere saatlere yazık ikimize gençliğimize.
söylemek istediklerim var, söylemeden edemeyeceğim...
"Vakit dar!"
Çok ateşim çıktı çok halsizim,yaralarım acıyor ....
sözlük yazarlarının söylemek istedikleri başlığı kaldırılsın demek istiyorum. istedim ve yazdım. bu nasıl başlık!?

söylemek istedikleri diyo, yazıyonuz amk.