bugün

Allahindan bul.
bu da mı gol değil be.
hoslandiginiz kizin yaninizdaki erkekle konusurken gozlerinin icinin gulmesi

basima gelmis olan durumdur. uzerimden kamyon gecmis gibi oldum.

kizin dibindeyim birseyler soyluyorum bazen duymuyor bazen duydugunda ise konusuyor ama kisa kesiyor mumkun oldugunca.

yanimdaki arkadas ise kiza asildigi filan yok normal bir sekilde konusuyor ama siz birde kizi gorun gozlerinin ici guluyor lan yeminle vallaha anliyorum nerden anlayacaksin sen demeyin

hayat hikayemin genel ozeti aci ama gercek. (kimseye duygu somurusu yapmiyorum).
Demem o ki her şerde bir hayır vardır. Bunun bu kadar doğru bir tabir olduğuna inanmazdım hiç. Ben ki çok sevdiğim insanı sırf mutsuz olduğum için, o asla değişmeyeceği için terk ettim onu. Acıya acıya. içim kan ağlaya ağlaya. Çünkü olmazdı. Sonra dedim bir daha sever miyim. Ve sevdim. Öyle seviyorum ki... Onun gibi birinin karşıma çıkacağını bilseydim bu kadar katlanmazdım sevilmediğim insana. Bizler adım atmaktan korkuyoruz. Yeni birşey yapmaktan, alışkanlıklarımızı değiştirmekten korkuyoruz. Rutinin dışına çıkınca sanki herşey daha kötü olacak gibi hissediyoruz. Ama hani derler ya Dünyamız alt üst olur. Ama hiçbirimiz dünyanın altının üstünden daha güzel olduğunu bilmeyiz.
saka maka burasi cahiller ve abazalarla dolu.
humanist cizgimden saptim burda
yillarca inandigim her sey yok oldu.

keske olseniz.
sen o kahveye 15'tl yazarsan, bende tuvaletinde ki airfresh'i söküp eve götürürüm ibne işletmeci.
Kimseye güvenmeyin. Kiöseyi sevmeyin. Kimseye verdiğiniz değeri belli etmeyin.

Ne kadar severseniz o kadar nefret edilirsiniz. Ve ne kadar güvenirseniz o kadar sırtınızdan bıçaklanırsınız.
Amacım yok.
bugunden itibaren bilgi ve okuma istegi uyandiran entryleri birakip troll oluyorum. biraz da biz eglenelim.
Dersler bile çakışıyor, bilmem anlatabildim mi ?
hayat zor bazen diyorumki gideyim farklı bir ülkeye sonra hayır emrah seni sevenler var diyorum yada öyle zannediyorum beni sevenler gerçekden seviyormu? Kötü günümde yanımdalarmı? Yani bilmiyorum bunlar beni bunaltsada beraber makarna yapacagım o kadını bulur gibi oluyorum her kötü günümde. Ne anlatıyorum bilemediniz belki ama avuçlarımda yaşama sevincim kaçıp gidiyor herkesin ugraşıp para kazanma hırsına kapılmasıda farksız benden çünkü deste deste para elimde kapıda araba telefonda emrah bu gece bana gel kahve içelim diyen sikilmeye hazır hatunlar var ama işte hayattan sıkıldıgınız an herkes basitleşiyor. Herşey dostum anlıyormusun beni?
insan gerçekten hayret ediyor.
Red edilmek cok gurur kirici bir sey.
beni benimle bırakan, sonrasında geriye bile bakmayan herkese saygılar.
onlar cool,biz hayvanız,sahi siz paraya tapıyodunuz değil mi.
yaşının adamı ol. fizyolojik olarak büyük olup, 5 yaşındaki çocuk aklıyla hareket etme. Her şeyi ben bilirim edasında olup, eleştri geldiğinde veya hoşlanmadığın bir şey söylendiğinde hemen saldırma.
Zamanı verimli kullanma dersleri, konferansları, panelleri, kursları yapılsın.
Dandik dündik şeyler için bile konuşma yapılıp bilgilendiriliyor, bu konu tıss.
sebepsiz midem bulanyor sıkıntıdan heralde.
Bugün bir proje için toplanacağız departmanla. Umarım 'o' gelmez.
KOCA YUNUS EMRE ILIM ILIM BILMEKTIR DERKEN, GOZUNUZE SISEDIBI GOZLUKLER TAKIP MATEMATIK VE LOGARITMA CALISIN, BES SKLI IMTIHANLARDA MUVAFFAK OLAYIM DIYE KENDINIZI HELAK EDIN MI DEMEK ISTIYORDUR ACEBA?*
2 lira çaldığı için 15 sene hapsi istenen çocuklara işleyen adalet, milyonları götürenlere ses çıkarmıyorsun ya, cehennemin dibine kadar yolun var.
gerçekten boşanacak mıyız yahut beni hiç mi özlemedin türevi bir mesaj atmak istiyorum ona sözlük.

atmıyorum. atamıyorum.

alacağım cevaptan da, sonrasından da çok korkuyorum.

antidepresanlarımı içiyorum.

susuyorum.
saglik huzur mutluluk ve aska sahipsen yasamak icin yeterli seye sahipsin demektir. huzuru onun kollarinda aski gozlerinde mutlulugu gulumsemesinde buluyorsan geriye kalan tek sey sagligini korumak..bu 4 seyi kaybetmedigin surece hayatta basarabilmek icin icindeki gucu bulacaksin....
Uyurken pencereyi kapatın sonra götünüzle başınız arasında problem çıkıyor.
artık bitsin yahu vallahi bak iyice içim sıkıldı bu işlerden bunlar bana göre değil kamoooon.
güncel Önemli Başlıklar