bugün

entry'ler (492)

delirmek üzere olmak

kendini yönetememenin sonucudur ben kendimi önlendiremiyorum yapmamam gereke ne varsa yapıyorum oyle anlaşılmasın diye ugraştıgım ne varsa oyle anlaşılıyor ama işin aslı öyle olmuyor.

bir psikoloğa ihtiyacım var ne yapmalıyım

Devlet hastanelerinde de psikolog var iyi hepsi deneyin bir şey kaybetmezsiniz .Ama gideceksiniz psikiyatr tercih et bence özelde iyi bir uzman psikologtan daha iyi olur psikiyatr a giderkende ben daha mutlu oldum herhalde benim doktorun güven vermesinden kaynaklıydı.

muhammedin yazdığı kesin olan ayet

inanmıyorsan inanma inanmamana saygı istiyorsun da inanana neden saygısız davranıyorsun.

hayatında hiç ölmemiş kişi

Ölmeden önce ölünüz sözünü gerçekleştirirmeye çalışırsa ölürken rahat eder.umarım ölmeden önce ölmeyi başarabiliriz.

gecenin sorusu

Ne iş yapacağım ?

yardım edin sayın yazarlar

Ayakta çekseydiniz daha net olurdu.kot ceketli daha iyi.kazaklının ego baya var burnu büyük kazağı şekil.ben niye yorumladıysam sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırdım yahu.

hoşlanılan kişinin hicri yılbaşını kutlamak

Birlikte dualar edilir salavat çekilir kerbela olayı hatırlanır ibret alınır şükür edilir ahir zamanda hayrı tavsiye eden birini karşısına çıkaran Allah a.

gecenin bilgisi

Hicri yılbaşı bugün sene başı duasını okursanız 2 koruyucu melek yanınıza verilir.Muharrem ayının ilk günü vr aşure günü oruç tutarsanız 50 senelik günahlar silinir.

akıllı telefon alacaklara tavsiyeler

2.el alın fiyat çok fark ediyor.Kredi kartıyla alıp insanlar peşin para için satıyorlar kullanılmamış gibi oluyor.2.ellerede bakın.gerçi kanun değişti ama olsun 2.ellerede bakın fiyat farkediyo olfukça hem de.

ankara patlamasını amerikanın yapması

Abd vatandaşlarına aileleriyle beraber dönün çağrısı yapmış saldırıdan 1 hafta önce .böyle bi çağrıya da lüzum yok da cıa ajanı henri barkey şn sözleri ya seçimlerden aynı sonuç çıkacak ya da hdp baraj altı kalacak şehirlerde bombalar patlayacak .

ankara saldırısını rusların yapmış olması

Ankara daki patlamanın rusyanın uçağının düşürülmesinin ertesi günü gerçekleşmesiyle mesajı ulaştırmaları durumu.siz uçak düşerebilirsiniz ama sonucuna katlanırsınız.rus jeti düşürülmesi olayı dış basında yer aldı.(daily mail).Uyuyamamaktan kafayı yemem de muhtemel tabi.rus jeti olayı olmasa da muhtemel natoyla tehdit ediyorduk.başkentinde patlatırım bombayı 100 kişi ölür bi bokta yapamazsın mesajıdır verilen belki.devlet yapmamıştır diye umuyorum ummak istiyorum kafam çok karışık .

en kafa müslümanların türkiyede olması

Görünen gerçek müslümanların bir kısmı kafa kesiyo,bir kısmı kadınların ehliyetini tartışıyor bizim ünlü hocamız kedicikleri ile ünlü adnan hoca,daha geçen hafta oral seksi tartışıyorduk ilginç ülkeyiz vallahi.

platonik aşıkların beşiktaşlı olması

Çevremdeki platonik aşıklara bakınca gördüğüm gerçek.

her şeyi berbat etmek

iyi giden bir dostluğu yanlış yorumlamakla başlar.Hastalıklı bir zihni gösterir.Çok değer verdiklerinin yüzüne
bakamamayı beraberinde getirir.Gözlerdeki hayal kırıklığını görmek ise geceleri uyutmaz.

arkadaşlarına güvenmek istemek

En büyük arzum.yüzüme gülenin arkadaşlığına güveniyorum.Sonra hiç oluyorum kocaman bir hiç.

kürdistan kelimesini görünce bayılan faşist

Türk bayrağı görünce havlayanlardan yeğdir.

mezar taşınıza yazılmasını istediğiniz yazılar

Benim adım hıdır elimden gelen budur altına da hayatta yaptığım en büyük iyiliğin yazılmasını istiyorum.

cumhuriyet gazetesini bırakıp aydınlık almak

Bugün yaptığım eylem.iyi ki aydınlık var o da olmasa okuyacak gazete kalmayacak.

ygs 2015 cevap kağıdı görüntüleme

Cevap kağıdı görüntüleme linkinden doğrulara ve kendi cevaplarına ulaşılabilen sistem.Ama benim cevap kağıdıma ulaşılamadığı yazıyor sadece bende mi bu durum

bir türk fahişenin eksilmesi türk ün eksilmesidir

Saatte bir açılan başlık.Tüm kürtler tü kaka anladık da biraz dönüp kendinizi eleştirin hep suçlama.özgecan ile ilgili hdp genel başkanı açıklama yapıyor beni tatmin etti ama niye mhp genel başkanı açıklama yapmıyor.