bugün

Ajitasyon yapmayın. derdinizi gerçekten umursayan az insan var. Sadece makul gördüğünüz arkadaşlarınıza uygun ortam olduğunda anlatın dertlerinizi acılarınızı. Her ortamda ağlayıp zırlamanın anlamı yok.
farklı bir seyler var içimde bilmiyorum ki neden boyle oldum ah ah. Ama guzel gibi bilmiyorum.
inanılmaz özledim seni sevgilim, burnumda tütüyorsun adeta, senden haber alamamak çok üzüyor beni. keşke şuan yanımda olabilseydin...
Sevmeyin seveni s*kiyolar.
tekrardan yalnız kalmak. iyice bunalıyorum artık.
hayalleriniz, tutkularınız güçlü olursa ve çevrenizdeki insanlara kendinizi ifade etmeyi bilirseniz, gözünüzdeki çalışma ışığını görürlerse zamanla sizi takdir edip desteklemeye başlıyorlar. başta aldığınız kararlara kızsalar bile.* **
kaybettim...
söyleyemedikleridir. anlatılabilecek olmalarına karşın, anlaşılabilecek olduklarını düşünmediği şeylerdir. kendisini büyüten, tecrübe alanında nirvanaya ulaştıran yaşanmışlıklardır. kordur. her anlamda kordur. yakar ve koyar. geçen süreye bağlı olmaksızın hep tazedir. depreştirdikçe dayanılmaz olandır. o yüzden anlatılmazdır...
çok şey vardır.
o şarkıyı omuzlarına yatıp dinlemeyi ne çok isterdim. şarkı çok güzel ama ingilicce söyleyemezdim de o yüzden.
Güzel kızlar uyumasın bence. Bir çirkin..
başka erkeklerle mesajlaşmak ve aşırı samimi olmak ? gerçekten çok hoş bir durumdur. kolay gelsin !
bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?
Evet konuşuyorduk; ve fakat çürümeye devam ediyordu hikayelerimiz göğsümüzde...
Öylece ölüyorduk...
evet, g.tü toplayamama gibi bir sorunum var.
Mutluyum ama hiç bir nedeni yok.
Sana köpekler gibi aşığım !
Mutlu muyum ya da mutsuz muyum bilmiyorum.
yarrak afedersin.
1.5 iskender söylemek istiyorum. çok açım.
en yakın arkadaşım alyans siparişi verdi, evlenmek üzere; bense evsiz kalmak üzereyim. söyleyeceklerim bu kadar, umutsuz vakayım.
yokluğundan geberip gidecem artık. sensizlik zooor. öbür tarafa merak etme nerede olduğumu bileceksin.
bunca çelişkiyle nasıl yaşadığımı bir türlü anlayamıyorum. hasta mıyım ulan ben?!
Bu böyle bitmemeliydi.
Kuralları sevmiyorum!
Kimsen beni yönetemez.
(bkz: ergenlik)
güncel Önemli Başlıklar