bugün

sözlük yazarlarının herhangi bir şeye kızıp, sitem etmesi durumudur. olurda karşısındaki insana söyleyemezse yazsın efendim.
ama öncelikle ben.
doğum günü kutlamalarına önem veren birisi değilim ama herkesin arayıp kutladığı bi günde en sevdiğiniz 2 arkadaşınızında aramaması ve birisinin sadece facebook'dan yazarak kutlaması çok kırdı beni. yani aramazsan unuttun derim önemli değil ama face'den yazıpda aramamak çok saçma geldi bana. bide "telefonum yurtdışına kapalı ondan arayamadım" gibi bi sebep mantıksız bence. kendisine sadece "teşekkür ederim" diyebildim ama bunlarıda söylemek isterdim. söylemiş kadar oldum ama.
benim en büyük sitemim burayadır. ne yazsam kabul etmiyor silip silip duruyor.
ikimiz de susuyoruz hangimiz erdemkar.
Durumları ve insanları idare etmekten o ne der ayıp olur kırılır yakışmaz yapmayayım demekten kendimi bilmem kaçıncı plana atmaktan bıktım lanet olsun. Çıkmayın lan karşıma.
Kuşlar uçsun, bi asaletleri var eyvallah. Ama o amına kodumun sinekleri uçarken benim uçamamam bana çok dokunuyor.
Ben seninle baş başa kalabilmek için bütün çevremi erittim de sen benim bir hatamı eritmedin lan nerde senin hakkaniyetin?
(bkz: Ben bu yaziyi amcaogluna yazdim)
(#16106575) Adaletin yok dünya...
Bu sıcaklar yüzünden kuşlar gibi oradan oraya göçer olduk.
sabit bir iklimin olsun gezegen. g.tün başın oynamasın.
yaşadığım yerde hiç arkadaşım Yok nasıl Bi yer burası off !
Yazdığım kendi uğraştığım şeylerin çalınması. insan bir izin alır.
hayko cepkin'in yurtdışında; türkiye'den fazla hayranı var...türkler neden değerini bilmiyor bu adamın acaba... ne bileyim acıyorum yahu; ciddi ciddi demet akalın, hadise, gülben ergen bilmem ne dinleyenlerin hayko'nun farkında olmamasına...
Ulan ibne devlet 3 şeritli yolda 78 km hızla gidip 172 tl ceza kesmek nedir. Orospu çocukları kendi vatandaşını sikmekten bi vazgeç artık.
Neden böyle oluyor be sözlük.

Oysa tek istediğim goygoy yapabileceğim, maçından sanatına, teknolojiden edebiyatına, uzayından film karakterlerine kadar konuşabileceğim arkadaşlar edinmek.

Ama niyeyse hep göte giren şemsiyenin hazin sonu gibi oluyor bu arkadaşlıklar. Açmaza giriyor sözlük.

"bin sini siviyirim gilibi ^.^" diyor adam bana.

Ulan ben daha kendimi adam akıllı sevemiyorum sana noluyor diyorsun

" sin çik titli, inliyişli, sivicinsin." diyor.

işin tuhafı öyle değilim be sözlük. Ben hiç öyle biri olmadım.

Ya diyorsun tamam kabul edelim bunu ama ulan sanaldan aşık mı olunur, görmeden diyorsun.

"imi biz allah'ı(burda şebeklik yapamicam) girmidin sivdik ^.^" diyor.

Pes ediyorum sözlük.

Kırılmak ve kırmak konuları da benim bugum sanırım. Kırmayayım diye bin dereden su getiriyim derken işin içinden çıkamıyorum.

Hayata çok güzel siktir çeken biriyim. Ama karşımda kırılacak biri varsa 'si' bile diyemiyorum.

Napayım sözlük sen söyle. Napayım ben.

Kırayım mı kırılayım mı?
Koltukta uyuyakalınca yatağa götürenim yok; ne aile ne başkası. Koltukta uyuyup yatağında prensesler gibi uyananlar var bir de benim gibi o koltuktan her yeri tutulmuş halde kalkıp zombi gibi yatağına tek omuz düşük, sağ bacağını sürüye sürüye gidenler var.

Candan erçetin usulü ince bir sitem içindeyim.
sözlük lütfen söyle zall mesaj göndersin artık.
iki saatte yazar olanlar varmış, biz hala çaylak, hala çaylak...
(bkz: çaylak yazar sitemi)
bir çikolatayla mutlu olabilen çocuklardık biz. bir çok şeye sahip olup hiç bir şeyden keyif alamayan insanlara dönüştük.

bunu bize kim yaptıysa hepsinin canı cehenneme.
kızlar, kendini aldatan erkeklere bayılıyor. 4 sene öncesine kadar bu durumdan şikayet ederdim.
Ta ki kadınları aldatmaya başlayana kadar.
hayat daha adil olmalıydı.
sistemini siktigiminin dùnyası heyy .
yalan söylemeyi beceremiyorsan söyleme ,lütfen .
Beş gündür midem Stalingrada döndü.
Düzelmek bilmiyor yani.
"Öğrenebileceğin en büyük şey; sevmek ve karşılığında sevilmektir." (bkz: eden ahbez)
Bu kiminin hep öğrenmek isteyip de hiç öğrenemediği birşey; ancak aşkına karşılık bulamadığın için üzüldüğünde seni hor gören duygusuz, ruhsuz insanlar var. Üstelik güvendikleri şey de kendilerinin aşklarına karşılık buluyor olmaları.Yazık! Bu zihniyete sahip ruhsuzlar sevdikleri tarafından seviliyorken, aşkı herşeyden üstün görenler aşklarına karşılık bulamıyorsa, gerçekten yazık! Keşke aşkın bir adaleti olsa...
Yok bir sitemim
Hayatta herşey kısmet.
Az önce dibine kadar ettim.

Ama gucenmistim napim.