bugün

263 almıştım. ne salakmışım yahu. oysa okulun en başarılı öğrencilerin başında yer alıyordum. tabii benim bahsettiğim şeyin adı oks.
lgs miydi oks miydi unuttum tam o ara değişmişti. puanımda 462 idi yanlış hatırlamıyorsam.
ehe hehe ben 500 yaptım.
(bkz: sözlük yazarlarının yaşları)
sözlüğün yaş seviyesinin iyice düştüğünü gözler önüne seren içler acısı puanlardır. bizim zamanımızda ygs lys de yoktu öss'lerde süründük biz sözlük.
oks çocuğuyuz biz.
benim zamanımda en iyi sevişeni alıyorlardı. ah ah ne hale gelmiş bu eğitim sistemi.
(bkz: o ney lan).
yuh şimdi de ilkokullular çıktı. gidin sütünüzü için uyuyun. Babanızın hesabından girmeyin sözlüğe.
lgs vardı bizden önce bizim dönemde oks olmuştu yanlış hatırlamıyorsam.
benim zamanımda oks idi. puanım da 404'tü.
Liseli yazarlar listesinin yer aldığı ulu sözlük başlığıdır.
(bkz: sbs ye gireceklere tavsiyeler)

lütfen yardım edin
--spoiler--
bizim zamanımızda anadolu lisesi sınavına ilkokuldan sonra girilirdi.
--spoiler--

ondan sonra hangi okuldasın diye soranlara anadolu lisesi deyince afallarlardı. liseye mi gidiyon? diye sorarlardı. 7 sene lise mi olur amk. kaçıncı sınıf sorusuna da hazırlık diye cevap vermekse ayrı bi eziyetti. hey gidi günler.
bana "o kadar mı vahim durum, o kadar mı düştük?" dedirten başlık.
sbs ne ya? buranın yaş ortalaması kaç ki dedirtti bana.
bizim zamanımızda anadolu lisesi sınavına ilkokuldan sonra girilirdi.
(bkz: kendini belli etti salak)
(bkz: oks)
2 sene sonra gireceğim sınavlardır. inşallah şöyle 450 ortalama getiririm de iyi bir liseye giderim, daha ilk okul 4. sınıftayım zaten.
lgs neydi la kafam karıştı.
ilk sbs mağdurlarından biri olaraktan, 468 almış idim. pehh.
oks ye girdim ben.
Bizim zamanımızda oks vardı.
sbs ne lan kim giriyor bu sınavlara. 2000 li elemanlar var oğlum sözlükte. bildiğin 12-13 yaşında elemanlar var lan.
http://sketchtoy.com/3687142
7de 461 8de 489. sözlükte seviye baya yüksekmis o zaman yav. neyse lysde görüşürüz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar