bugün

şerefsizim bir cinnet her şeyi halleder.
(img:#1668534)
görsel
mood
görsel
görsel
yalnızken hayattan bıkmış, yanında biri olunca mutlu gibi davranan bir yazar... tabi sinirli hali görülmemeli.
her şey anlamını yitirdiğinde, tutarlılık adına, televizyonda yayımlanan la liga ve bundesliga maçları da anlamını yitiriyor.
görsel
görsel
Ne salak salak durumlar bunlar yae?
görsel
dip.
görsel
ütopyalar güzeldir güzel.
Gecenin bu saatinde elinde mikrofonla şarkı söyleyen üst kat komşumun yaşama sevincinin yanında hal değil halcik olandır en fazla.
görsel
(img:#1672018)
görsel
Sabahın 6 sında kreşe gitmek için kaldırılan çocuk gibiyim.
görsel

hınzır gibi.
gündüz evdeyim, akşam iş yerindeyim, gece yine evdeyim, bu döngüye hapsoldum, hiçbir şey yapmak istemiyorum, istesem de yapacak bir şey yokmuş gibi geliyor.
Fikirlerimin demindeyim. Tadı çok acı, mayhoş; Mide bunaltıcı ve uykusuz.

Siz siz olun; herkes gibi sıradan varlıklar olmaktan ve onların arasına girmekten geri durmayın. Merak etmeyin zaten fikriyatı bünyesinde Sıradan insanlarsınız.

Ne demiş malûm nickim; daha az düşün daha çok eğlen!
Değiştirmeyi bile umursamadığım yeşilçam filminde kızın babası, kartal tibet'in koltuk değneklerine baka baka "sevdiğin kıza koooooş, kooooşşş" diyor.. işte, hayat da yardım eder görünüp benimle böyle dalga geçiyor.
Heyecanlı,güçlü,hızlı,adapte olmuş. Sanırım bu fotoğraf beni özetliyor.
görsel
tam olarak böyle..

https://youtu.be/G_hgOhFZQLc
Satamadım Bmx'i. Deliricem. Depresife bağladım amına koyayım.
aynı anda hem "kibirli ve saldırgan" hem de "mütevazı ve narin" gibiyim.
dengeyi zor koruyorum.

her gün özümle iletişim kurmaya çalışırken yakalıyorum kendimi.
bir yanıma "bu kadar keskin olmamalısın" derken diğer yanıma "bu kadar yumuşak olmamalısın" diyorum.

ikisinin de beni dinlemeye niyeti yokmuş gibi geliyor.
işin en ilginç yanı ise yolunda gitmeyen bir şey olduğunda ikisinin de beni suçlaması.

eskiden bu durum gelişmemi sağlıyordu...
muhtemelen bugün de gelişmemi sağlıyordur, ama bitmeyen bir sıkıntının içinde yaşamaya tahammül edemiyorum artık.
üzerimdeki baskı sanki kemiklerim balon gibi şişmiş gibi hissettiriyor, sanki bir gün aniden patlayıp atomlarıma ayrılacakmışım gibi...