bugün

sozlukte bilgi alisverisi yapmak disinda, yazarlik forsu elde etmek icin yazar olmus bunyeler de vardir. bazi acaipler sozluge karsi cins birini bulmak icin gelir bunlarin entry sayisi yirmiyi gecmezken karsi cinsten yazar arkadasi 20ye coktan varmistir. kimileri de bu tip yazarimsilara alet olup hayatlarinda cok daha onem verdikleri insanlari es gecebilirler. boylelerine yaklasmamali derim ben.
(bkz: islamda niyet)
(bkz: neye niyet neye kısmet)
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: karga)
(bkz: iyi niyet elçisi)
(bkz: iyi)*
- olum bak lan sözlüğe yazar oldum..
+ niye oldun ki..
- ne demek niye oldun ki..
+ olum sen daha düzgün konuşamıyon millete nasıl ifade edicen lan..
-lan olum ne salaksın yaaa..
-sözlük bahane kızlar şahane. *
(bkz: niyet ettim allah rızası için entry girmeye ,uydum hazır olan moderatöre) *
uludağsözlük'ün ekşisözlük'ü her bakımdan geçmesi.
(bkz: dunyayi ele gecirmek) * *
(bkz: kaset çıkarmak, klip çekmek, dizilerde bir kıroyla oynamak)
(bkz: uçankuş un gündemine her hafta bomba gibi düşmek)
(bkz: niyet ettim allah rızası için)
(bkz: gelin ata binmiş ya nasip demiş)
entry değil niyet önemlidir denilesi durumdur.
adım samuel, 25 yaşım. ilginç, enteresan bir fiziğe sahibim. hemcinsime ilgim yok, karşı cinsime de ilgim yok, hiçbir cinsime benim ilgim yok. küba göçmeniyim. çok iyi salsa, latino, rumba, samba, cha cha yaparim. insaniyim, humanistim. benimlen ilişki kuracak insanı tanımak isterim. o yüzden mutlaka karşı karşıya gelmeliyiz. cinsel olarak zayıf yaradılışlıyım. önemli değil, hem herşey mi canım sex? benimle insani olarak muhattap olmayın. ben karşımdakiylen iletişim kurmam. gözlerimden anlamasını isterim. bakıştımmı olay bitmiştir benim için. anne baba çok önemli, bilgisayar şart. yabancı dil ilk tercihim. kalbimin çiçeğini küba dan getirdim, almaz mısın? * * * *
cumhurbaşkanı olmak istiyorum.kimsye gönderme yapmıyorum.sıra bende artıkın.cumhurbaşkanı olmam engellenemez.
- dunyayi ele gecirmek nihahahahaha
*bak nejla!
*niyetim ciddi.
insan mutlulukları ve refahı üzerine kurulu, özgür düşünceye saygılı, aynı milletten olma bilincine ulaşmış, bizi mensub olduğumuz dinle yada şeklimiz, şemalimizle sevmeyen, bizi sadece ve sadece türk olduğumuz için seven insanları bulmak ve bu ülkenin yönetim kademesinde zamanı geldiğinde beraber bu aziz ülke ve toprakların gelişimi için çabalamak istiyorum..

ayrıca bu kişiler kesinlikle demokratik, insan haklarına saygılı, eşitlik kavramının anlamını en derinine kadar bilen, cumhuriyete ve onu hazırlayanlara, kazandıranlara saygılı bireyler olmalıdır..
yazar olarak sözlüğe iyi entrylerle katkı yapmaktır.
insan olarak iyi niyetli olmaktır.
taraftar olarak galatasaray' ın şampiyonluğunu görmektir.
Allah'ım niyet ettim sözlüğü ele geçirmeye ... * * *
(bkz: sozluk yazarlarinin niyet tavsani olmasi)
iyi bir iş, güzel bir eş, harcadıkça bitmeyen para vs.vs. *
farklı niyetler silsilesidir. ama benim niyetim schalke sevgisini ve anti-iskandinavyacılığı aşılamaktır. iskandinavya'yı nefretle kınıyorum.