bugün

yazarların nefret ettiği reklamlardır. şahsen vodafone'un bütün reklamlarından nefret etmekteyim.
Ozan doğulu lu fuse tea reklamı bi insan bi reklamda anca bu kadar salak olur. Resmrn eziklemek için oynatmışlar gibi.
regal reklamıdır tartışmasız. ve eskilerden tabii ki ali ağaoğlunun reklamı.
perwoll reklamları.baloda dansta davette çantanın içinden çıkan o perwoll şişesi gerçekten çok zekice.
ttnet'in şener şen'li bütün reklamlarından aşırı derecede nefret etmekteyim.
Parodontax reklamı.
euro 2012'de devre arasında çıkan helikopterdeki kız reklamı.
'aşkııııııııı...m' diye bağıran salak çocuğun tekinin oynadığı cornetto reklamıdır.
Tüm banka reklamları nefret sebebimdir. Reklamlarda görülen personel, anne gibi şefkatli, baba gibi otoriter ve sevimli, sahte tebessüm ve gülücük sahibi.
insana, hızır gibi yardıma koşan banka imajı veriliyor. Gerçeği, en yakın bankzede olmuş kredi kartı mağdurlarından dinlemek gerekir.
kenan doğulunun oynadığı reklam, hayattan soğutuyor adamı.
ilkinde annenin suratına işendiği,ikincide annenin falsosuyla durumu kotardığı bebek bezi reklamı.kadın bir de mutlu ki ıyk.
şak diye çıkan internet reklamları.
turkcell reklamları.
her türlü siyasi reklam.
sözlük yazarlarının nefret ettiği reklamlardır.

kenan ve ozan doğulu kardeşlerin birlikte rol aldığı fuse tea reklamı, inim inim iğreniyorum. yiter ya!

http://www.youtube.com/watch?v=AB51737lkvg
pepsinin son raklamı ikiz kızların ''dede! dede!'' diye tiz sesleri ile bağırmaları trajikomik bir reklam.
yıllardır hep aynı formatta olan calgon reklamları. makinenizin içindeki kireç diya başlayan cümle.
aşkııım diye bağıran çocuğun olduğu reklam. ağzının üstüne elimin tersiyle çarpasım geliyor.
euro 2012 cup devre aralarında çıkan melisa sözen'in rol aldığı reklam(dı).
eti reklamlarının hepsi. dikkat edin hepsi saçma sapandır.
yerel kanallarda çıkan reklamların hepsi de kafa ütüler.
kardeşler plastik diye bir reklam 5 dakika boyunca verilmişti.
ama bu 5 dakika boyunca en az 100 defa kardeşler plastik demişlerdi.

bir de unutmadan süt sağmak için ineğin yanına giden adamla ineğin karatesidir herhalde.
amk spor gazetesi reklamı, sanki gazetedeki adam bana küfür ediyo gibi yaa,
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
Çin malı telefonların tanıtım reklamları yok efendim 700 liraymışta bana 200 liraya olurmuş, o reklamı yapan adamı sokakta görsem yedirecem o telefonu. Neresine kolay girerse artık.
Seda sayan $ok reklami !
bir de bimcell .