bugün

son sınıfta yeni bir okula gittim, önceki okulumun müdürü bana okuldan ayrılırken senin gidişin sinif performansinizi çok yükseltecek demişti, artik okulla irtibatim olmamasindan mutevellit rahat bir sekilde hocam onlardan bir sikim olmaz bosuna heveslenmeyin demiştim, dediğim gibi de oldu :d

neyse yeni okula geldim daha kayıt olucam, okul baslamis ama benim sikimde değil sonuçta sivilim, agzimda sakızı şişirip şişirip arsız arsız patlatıyorum, bi adam geldi tipi hiç müdür gibi durmuyordu, o sakızı çıkar dedi sert bir şekilde, hayırdır okulun bekçisi sen misin dedim, hayir müdürüyüm dedi, dk 1 gol 1 amk sikeyim öyle şansı. Allahtan rica edenler sağlamdı da adam okula kabul etmemezlik etmedi :d

okulda kisa zamanda siklemez ve ukala tavirlarimla tum hocalarin nefretini kazandim, bu konuda aysel hocam 1 numaradir yalniz kadin kimya hocasi olsa banko beni deney meney ayagina zehirlerdi amk, o hocaya sonra donucem, bi kimyacimiz vardi yusuf hoca bi tek o severdi beni, severdi ama dersinde istemezdi, bi arkadasimla beraber pese gidelim diye para bile verirdi amk adam gibi adamdi. bi keresinde dersten git dedi, caktirmadan masanin ustunden anahtarini aldim asagi inince arabasindan korna caldim ben biraz geziyorum hocam dedim, adam gulmekten ders isleyememis amk, harbiden de bi ilce turu atmistim arabayla :d

okulun ulkucu reislerinden biriyle takistim, bunların sinif full erkek full ülkücü amk tam bela yani, bana dediler ki bunlar seni sikecek gelme okula, delikanliyiz ya amk belime cift tabanca takip geldim masalarina ders oncesi mermi falan biraktim, cikista bi halt yiyemediler sampiyon takımı alkislayan Anadolu takimi gibi saga sola dizilmisler amk ceketi omzuma atip gectim aralarindan, adim corleone'ye cikti amk 2.donem çocuk geldi ozur diledi falan, okulun gayriresmi reisi konumuna yukseldim *

gelelim o aysel orospusuna, kadin daha bişey yapmadan bana taktı, doğal olarak ben de ona taktım, sene boyunca kendisini defaatle cildirtmamin karsiligini sozlu notlarımdan birini 0 vererek verdi sağolsun, ikincisini durumuna gore degerlendiricem dedi. yine bu ayselin dersindeyiz biyoloji labaratuvarinda, vir vir anlatiyor o anlattikca ben kafayi yiyorum amk kadinin sesi goruntusu cinlendiriyor beni, dersten cikayim dedim yok otur dedi, senenin son günleri o zaman da disarisi civil civil kadin bu ortamda hic cekilmiyor. dedim ben kendimi attirayim dersten, okuduğum gazeteyi (evet derste gazete okuyorum) yakarsam bu kadin kesin beni atar, digerleri de dersi kaynatır diye dusundum gazeteyi yerde yaktım, butun herkes 78 model bmc kamyon egzozundan çıkıyormuşcasına çıkan siyah dumana bakiyor ama bi tek bu kadinin dikkatini çekmedi, sadece yanik koktu dedi devam etti derse aq, lan kor orospu koca gazeteyi yaktim daha ne yapayim, bunun ustune ben iyice cildirdim kadinin aldigi nefes bile batiyor bana o anda, benzin olsa kendimi yakacam sinirden o raddedeyim, o zamanlar da sakaryaspor daha yeni bank asyaya cikti carkta onu kutlayacagiz mesaleler falan var okul cantamda, dedim aq karisi sen misin gormeyen cikardim mesaleyi yaktim, bizim arkadas lan dur amina koyim diyene kadar sinif aydinlandi, siniftakiler mal mal bize bakıyor, ben ayaga kalkmisim elimde mesale sanirsin olimpiyat oyunlarini baslatiyorum, kadin bana bakiyor ne yapıyor bu deli diye, tam bir kaos * kadin yine de disipline vermedi, meşaleyi attirdi camdan, dedim hocam sahaya yabanci madde atmayalim mudur kiziyor ama dinletemedim, o anda bile piclikten geri kalmiyorum bak * sonra da ikinci sozluye de cakti 0 i. baktim kalacam harbiden dedim hocam ben bi sene daha okurum da siz bi sene daha bana katlanabilir misiniz bilemiyorum, kadin 0 i 90 yapti amk bunu diyince :d

herhalde böyle enteresan bir lise hayatinin bedelini unide 4 sene yurtta gunes gormeyen bir odadan hiç cikmayarak paso pes oynayarak ödedim, olsun guzel gunlerdi vesselam.

yine de amk liselileri siz böyle yapmayın adam gibi okulunuzu okuyun, sigaraya da unide baslayin baslayacaksaniz.
Bilmem kaç sene öncesi. Sınıfta bir kız vardı. Manken gibi. Sınıfta eteğini kaldırıp herkese a.nı gösterirdi. O kızla sınıfta olan bütün erkekler yatmıştı. Ben hariç. Niye mi? Evet ben bir salaktım o zamanlar.

Şimdi olsa onu Johnny sins ile tanıştırırdım ama, gerekte kalmadı. Yıllar sonra o kızla 20 yaşında iken 1 sene boyunca maç yaptım. Gol yemeye doymadı benden ama, sonra ben zorunlu olarak bir transfer yaptım.
O kadar var ki...
Ama hâlâ unutamadığım bizim dörtlüyle asla bitmeyen ve bol malzemeli tost yemek... Onun için avlulara tırmanıyorduk ya ahjahj.
Lise ikide sınıfta sürekli sigaramı isteyen ve millete karışan yavşağın çantasına ağzı açık su şişesi koymuştum aptalın kitabı defteri sigarası her şeyi gitmişti sonra amk malı sınıftaki herkesi sıraya dizdi sen mi yaptın lan falan diye bu olaydan 2 gün sonrada birisiyle kavga etti okuldan atıldı zaten okuyacak tip değildi atılmasa da sınıfta kalacaktı serseri.