bugün

muhteşem süleyman seba taklidi yapıyorum sözlük, aklın durur.
cok param olsa kimseye virmem hepsini kendim yerim lan sozluk... valla bak, biliyor da vermiyor zahir.
kiz arkadaslarimi hic aldatmamis olmam durustlugumden degil tamamen kabiliyetsizligimden.. cok tirsiyorum lan.
Sözlük bugün doğum günüm annem dışında kimse hatırlamadı çok yalnız hissediyorum kendimi napacaz sözlük bana yardım et.
kız arkadaşımı hiç aldatmamış olmam dürüstlüğümden değil tamamen sivilcelerimden... çok iğrenç lan.
kız arkadaşımı aldatmamış olm... ya tamam çok alkollüydüm hatırlamıyorum.
kız arkadaşımı aldatmış olma... ulan sözlük beni de bozdun.
kız arkadaşımı aldatmamış olmam tamamen dürüstlüğümden. *
kız arkadaşım olsaydı kesin aldatırdım. *
kız arkadaşlarımı anlamıyorum. aslında kimseyi anlayamıyorum. * *
aseksüelim.
kiz arkadasima asik oldum. *
bir yazarın girdiği çoğu entrydir.

anonim olmanın verdiği rahatlık, hiçbir yerde söyleyemeceği şeyleri söyletir insana.
sol framede: futbol içerikli başlık görünce dayanamıyorum sözlük: döşüyorum entryi..

misal: 21 ağustos 2045 halkla ilişkilerspor - hacıyatmazspor maçı gibi bir başlık görünce beynim yerinden zıplıyor sözlük..önce mouse elimden düşüyor..sonra bi bardak su içip kolonyayla bileklerimi ovuyorum.birkaç dakika sonra ise hazırım..

Artık o başlığa girip çemkirebilirim..karşı tarafı tutanların entrylerini okuyunca da tutamıyorum kendimi..gözlerim kızarıyor, ağzımdan alevler çıkıyor ve basıyorum eksiyi..her eksi onların sırtına vurduğum bir kırbaç darbesini hissettiriyor bana sözlük..

hele o; 'hacıyatmazsporu bu akşam yatırıp zükeceeezzz' gibi laf atan entryleri görünce ekranı yumrukluyorum sözlük..kafamda bardak kırıyorum, ajdarı tokatlıyorum..sonra yazarın ip adresini bulup evine gidiyorum..evin anahtarını götüne sokuyorum..'bi taraflarını kesmezsen ölürsün' deyip eline de bi testere tutuşturup bilgisayarımın başına geri dönüyorum sözlük..evet..tabi..
itiraf ediyorum iş yeri kasasından para çaldım. * *
20 lik diş çektirdim bugün, şevkat gösterilsin istiyorum. * *
bak sözlük, geçen yaz ben köydeydim. * tuvalet dışarda. e köy ya. kapısı tahta falan, çakmışlar tahtaları yan yana. gece gece tuvaletim geldi. çok karanlık çok. ışığı zor buldum. girdim tuvalete püfür püfür esiyo alttan. * kapının bazı yerlerinde aralıklar, delikler var. bir de baktım ki bir kedi. bana bakıyodu. e bende ... * * gözlerini öyle bi açmış bakıyodu ki... * nasıl yaptığımı bilmiyorum sözlük. ve ben bir daha o kedinin yüzüne bakamadım ve o kedi kapının önünden gitmek bilmedi. * * * * * *
(#4739572))
bi ara acayip güzel kaan kural taklidi yapıyordum. hala da yapabiliyorum ama günlük konuşmalarımda ağızımdan ara ara tükrükler saçtığımı farkedince bir müddet ara verdim.
kız arkadaşım binbir gece'yi izleyince ben de izlemiş sayılıyorum.
tatil zamanı eve girdiğimde ilk işim ev arkadaşımı msn den engellemek oldu. üzgünüm ev arkadaşım ama çok ve boş konuşuyorsun.

acımasızlığımın hak getire olduğunun ispatıdır ki ev arkadaşım şudur**:
(bkz: yaran facebook gruplari/#4591363)
kendime birsürü hayal kurup * hayallerimin içinde yaşıyorum. bazen unutuyorum bu durumu günlerce devam ediyorum. evet korkuyorum.
büğünün ilk entrysini girmek için zamanından 1 saat daha geç yatmayı tercih ettim.
itiraf ediyorum "dido" reklamına gülüyorum. aynı zamanda gıcık oluyorum ama komik de.
rol yapıyorum tüm çevremdekilere sözlük. zor geliyor çok yoruldum.