bugün

telefonun arama şeysini dedeler müziği yaptım. kim arasa o çalıyor. bi de anneme sürekli dinlettiriyorum. nerden çıktı bu şimdi diyor, arkadaştan aldım çok komik de mi dedikten sonra eheh şeklinde yavşak yavşak gülüyorum.

hayat garip.
etrafımdaki herkese ister istemez zarar veriyorum.. ben kötü bi insanım.
bazen evde buzdolabı çok boşsa rafları çıkarıp içine giriyorum. sonra da ''biz niye bu kadar fakiriz allah baba'' diye diye ağlıyorum.
bugün dershanedeki öğretmenim "matematikten nasıl bu kadar düşük aldın?" diyince beylee... yapasım geldi.
her verdiğim kopyanın içinde bi yanlış oluyo , kimse benden yüksek alamaz , hatta bana yaklaşamaz. izin vermem uleeeeyn ! dersten geçsinler yeter. * *
4 yaşındaki kızım laptop'umu düşürdü diye bağırdım. Ben bir hödüğüm ki, küçücük bir yüreği yaraladım.
şu abuk subuk anlattıklarımı anlamadan entrylerimi eksileyen laleleri görmek ve başka şeyler yapmak istiyorum.
bugün yaklaşık 14 kişiyi bir odaya kapatıp ıslak odunla dinlene dinlene dövmeyi istedim ilk defa.
lan sokakta kendi kendine gülmeye kadar vardı olay artık. o kadar sıkıcı ankara yani, o kadar. bırakmıyor ki bir topluca güleyim. küfür edilesi şehir.
hayatı(mı) ''greyfurt''a benzetiyorum...
gökhan türkmen'in cdsini aldım gizli gizli dinliyorum arkadaşlarım dalga geçer çünkü . miv .
canım sıkkınken sözlüğe girdiğimde okuduğum tüm entryleri beğensem de beğenmesem de eksiledim. kimse kusura bakmasın. bütün yazarlardan ricam bu entrymi eksileyin ve ödeşelim. çok pişmanım be sözlük.

edit: ama hiçbir zaman seovi olmadım. olmam da...
O'nu çooooooooookkkkkk seviyorum.
bir ayakkabı aldım. beğenmedim gittim firmanın diğer şubesinde değiştirdim, eve geldim yine beğenmedim bir kaç gün sonra mağazanın başka şubesine gidip başka bir model aldım şimdi eve geldim yine beğenmedim artık mağazaya gitmekten utanıyorum a.q. 'alt üstü ayakkabı giy gitsin' diyorum ama olmuyor s.kicem böyle ruhun bedenini...
erik istiyorum.
içiyorum sözlük itiraf ediyorum..
hiçte bi derdim yok haa..can sıkıntısı yanlızlık ve bilimum saçma salak şeyler işte.asuman da olsaydı keşke bee ne güzel kafayı bulurduk şimdi.o olmadan da tadı yokki bunun pelom alınma sensizde yok tabiki ama sen bira sevmiyon ya ondan neyse kafam iyi olsun döncem ben size bide unutmadan
vizelerin a.q bee rahatladım... yeniyim meniyim ama seviyorum seni sözlük.
o kadar büyüktü ki çikolata krizim ofistekilerle paylaşmak istedim ayıp olur tek ben yersem diye.

herkes 3 gofret yedi hala bitmedi duruyor yarısı alınanların düşün halimi sözlük.
kaç gündür gelmediğimi fark ettiğim başlık. itiraf edecek pek de bir şey yok zaten. hayat kısa/kuşlar uçuyor diyesim var şu zamanlar. tarifsiz bir keyifle keyiflendim. bayramdan beridir çok acayip bir huzur var yüreciğimde...

not: ayrıca arkadaşlar "cemal süreya ne diyor? ne diyor cemal süreya? diye başlayan entrylerime göstermiş olduğunuz ilgiden ve akabinde attığınız mesajlardan dolayı çok teşekkür ederim...
evet çok yoruldum tez hazırlamaktan ama olsun öğrenciliğim hiç bitmesin istiyorum sözlük!.

edit:baktım iki ":o" almış. tezim bitti mezun oldum hatta yüksek lisansıma bile başladım, şimdi de yüksek lisans tezi sıkıntı. artık öğrenciliğim bitebilir.
+ vazgeçmeyi bilmiyorum. canım bu yüzden çok acıyor.

+ her zaman uzaklara gitmek istiyorum. uzaklaşıp eskiyi özlüyorum. yine de daha çok uzaklaşmak istiyorum.

+ istediğim her şeyi yapabileceğimi düşünüyorum.

+ 2008den sonra tanıştığım kimseye güvenmiyorum. hatta ailem dışı yüzde yüz güvendiğim tek kişi liseden bir arkadaşım.

+ çekik gözlüleri çok çekici buluyorum.

+ bazen delirdim diye korkup çığlık çığlığa odada dört dönüyorum.

+ hakan balta hep taç kullansın istiyorum.

+ yükseltmek konusunda çok takıntılıyım, her zaman daha iyisini istiyorum.

+ ve çok yoruldum, 20 yaşında hissedemiyorum.

+ bu ülkenin başına bir şey gelmesinden korkuyorum, başka bir yerde yaşamak istemiyorum.
içmeden giremiyorum ben buraya sözlük, yazamıyorum.
bu başlığa 03:37'te gireceğim bir entry'nin bu başlığa o gün girilen ilk entry olacağı günü iple çekiyorum.
yatmadan önce gidip sürekli mutfaktaki ocağı kontrol ediyorum.ardından dış kapıyı sonra da balkon kapısını kontrol edip yatıyorum.düzenli olarak her gece yapıyorum.bi keresinde yapmadan yatmıştım uykudan uyandım ve kalktım tekrar sağa sola baktım ardından rahatça yatabildim. bu bende bi hastalık oldu kapıları,ocakları kontrol etmeden yatamıyorum.
sözlük sana yemin ederim ki 38 numara ayakkabı aldım bugün, evet normal numaram 40 ama sanırım sonunda ettiğim dualar kabul oldu ve ayağım küçüldü. bildiğin 38 lan, yalansa ölünü öpeyim. *
O kadar çok yorgunum ki.. Millet deliye, ben akilliya hasretim..
Ağzımı açsam kıyamet kopacak sanki.. Oysa susmaktan da yoruldum..
insanlardan çok soğudum, öyle ki sevdiğim kimsem yok gibi..
Uyusam şimdi, uyanmasam.. beni ağlatanlar ağlasalar ardimdan.. Huzur bulsam..
Ne iyi olurdu, ne güzel olurdu..