bugün

Allah düşmanımı Sakarya halkıyla haşretsin. Böyle bol egolu ve geveze planlarıyla. Gözde bedduam bu artık.
Gençken bi ara evde tek yaşıyordum. Evde çatal kaşık bile olmadan aylarca yaşamıştım. Doğalgaz da yoktu. Bir gün kuru ekmek canıma tak etti. Kendime kıyak geçip makarna yapmaya karar verdim. Kıyağa bak aq yokluğun gözünü sikiyim. Neyse gittim piknik tüpü aldım. Çatal, yağ, tüp başlığı aldım. Sadece makarna olmasın diye ketçap mayonez aldım. Eve geldim tüpü ayarladım. Suyu kaynattım makarnayı koydum falan. Arada tadına bakıyorum oldu mu diye. Kıvama geldiğinde altını kapattım. Tam yemeye hazırlanırken lan dedim bunun suyunu süzmem lazım. Daha önce de yaptımya aq diye kendi kendime tebessüm ettim. Sonra süzgecimin olmadığını farkettim. Boş poşete delikler açıp onu süzgeç gibi kullandım. Bir yandan yokluğa söverken diğer yandan bunu akıl edebilmeme seviniyordum. Onu da halledince herşey hazırdı. Bir kaç lokma yedim. Sonra ağzımda garip, naylonumsu bi tat oluştu. Sikerim poşetini de süzgecini de, makarnasınında aq diyerek masadan kalkıp ortalığı toplamadan yattım.
itiraf ede ede, Gizlimiz sakalımız kalmadı, aklandık.
Hem etrafımda hiç kimseyi istemiyorum, hem de yalnız kalınca sıkılıyorum. insanlar ben isteyince gelsin, ben git diyince gitsinler istiyorum.
Daha şimdiden çok özledim seni.
galiba ilginç bir ilişkim başlayacak bir haftaya kadar.
Sevmediğim insana misafirliğe gittiğimde el yıkama yerini pisuvar olarak kullanmak.
yazarsam büyük linç yerim. ewed
Galiba işe kafam güzel gidicem. Negzel itiraf ettim.
Hayatın temiz sayfalar silsilesi, yalandan ibaret.
Bizler sadece yanmaya hazır kağıttan bir sayfayız .Bir kere yandıktan sonra geri dönüşü yok. Her şey bittiğinde ise küllerden ibaret olacağız. Bu yüzden geçmişe takılı kalmak tükenişini yavaş yavaş izlemekten ibaret. Alev almışsan bir kere şimdiyi en iyi şekilde değerlendirmeli insan. Ta ki küllerinden yeniden doğacağını bildiğin güne dek.
Perşembe akşam saat 18:00 olsa bir an önce çok iyi olur.
Bu kadar umutlu olmak bana artık zarar vermeye başladı.
Henüz erken bir ay sonra yazacağım.
bazı şeyler hep aynı hep var. ama biz onları o an görmüyoruz. belli bi zaman geçtikten sonra olayları farkli açılarından görmeye başlıyoruz. bunu çok fazla yaşamaya başladım. bu aslında böyleymiş demek çok acı bi farkındalık yaşamama neden oluyor. bu aralar fark ettiğim şeyse masumiyetimi kaybetmiş, dogrularımdan uzaklaşmış olduğum. evet dersler çıkardım, büyüdüm de. ama insan masum kalarak yapamaz mı bunu ? ben beceremedim.
keşke bir ablam olsaydı!
Babam beni adıyaman menzilde sanıyor ben mersinde sarhoşum.
Makyajımı silmeye takatim yok. Kısa süre önce eve girdim. Bence kısa. Kırmızı rujla uyuyacağım. Çok da filülü.
2 haftadır yapmak isteyip de yapamadığım bir şey var. Saatlerce ağlamak. Sanki o göz yaşlarımla tüm üzüntülerim akıp gidecekmiş gibi geliyor.
"Oturup yazasım var ama bugün biten defterimin aksine yeni defterim yazmaya kıyılamayacak kadar güzel ve temiz. Önceki geri dönüşümden elde edilmiş kraft yapraklıydı. Yanlis yazsam karalamaktan cekinmezdim. Simdi ki ise sarı. Nasıl kıyamıyorum, of."

bir zamanlar bu başlığa gelip bunu yazmış ama paylaşmamışım. O sarı defterinde sonu geldi. Yeni defterde sıra.
insanları bazen anladığımı sanıyorum ama hiçbirini anlayamıyorum. Her seferinde aptal değilim ben diyorum ama dönüp baktığımda aptal yerine koyulduğumu görüyorum.

iyi niyetlerimi vatoz balığının akvaryum camına yapıştığı gibi, benim de canıma yapışıp cok cok emikliyolar. Ben kendimi anlatmaktan, tanıtmaktan, yıllarca büründüğüm kişiliğin sorunu var galiba diye düşünmekten kafayı yedim. Ama insanlar darbe üstüne darbe vurmaktan geri adım atmadılar.

Acaba bir gün şu yatağa hiçbir şeyi düşünmeden girip uykusuz kalmayıp insan saatinde uyuyup uyanabilecek miyim merak ediyorum.

Hayırlı sağa sola dönmeler ama uyuyamamalar efendim, biram da bittiğine göre geceniz güzel olsun ben sektir olup gidiyorum artık.
Sevgilim sürekli sevişmek istiyor. Ders çalışırken, ps oynarken filan gelip kedi gibi sürtüyor. Bütün gün enerjimi alıp götürüyor resmen. Siz siz olun libidosu yüksek kızlarla sevgili olmayın.
hedeflediğim maddi gelire çok erkenden ulaştım ve hedeflerim bi anda kayboldu. son zamanlarda amaçsız günler geçiriyorum. kendime yeni amaçlar bulmam lazım. düşündüğüm şeyler de aşırı pahalı projeler.
Sabah 4 te nedensiz yere uyanmak hiç hoş değil.
Bu saat oldu not çıkartmayı bitirdim fakat derse çalışma kısmını halledemedim. Ve saat 11:30da sınav. Her zaman yaptığım gibi otobüste giderken notlarıma çalışacağım artık. Otobüs yolu uzun, umarım düzgünce bakarım. Diğer türlü bu dersten kaldım demek olur. Vizesinden 35 almıştım. Wish me luck.
Günlerdir depresyondayım ve sakalımı kesmek hiç içimden gelmiyor. Resmen depresyon sakalim oldu yüzüm gözüm gözükmüyor.