bugün

entry'ler (11)

atiye dizisi

spoiler

kapıyı açık bırakıp kazı alanına inmesi, kazı alanına girişlerin güvenlikle korunmasına rağmen atiye'nin kolaylıkla her yere girmesi, tabloların hepsinin satılması ve bunun normal bir olay olarak karşılanması, atiye'nin babasının nasıl bu kadar zengin olduğu, annesinin her şeyi bilmesine rağmen o işaretlerden bi anlam çıkaramaması, o işaret mağarada çıktıktan sonra kimsenin umrunda olmaması gerçek dünyada olsa atiye dünya çapında ünlü ressam olurdu kız kardeşi bile önemsemedi, atiye'nin sevgilisinin tek hayatı sanki atiye'ymiş gibi gösterilmesi, akıl hastanesinden kaçması ama kimsenin umrunda olmaması gibi gibi ufak ama bence önemli hatalar soğuttu diziden.

1 lahmacun ve 1 ayran

lahmacunun boyu istisnasız her mekanda değişiyor. abicim böyle olmaz. pizza örneği var adamlar zamanında pizzanın boyutundan malzemesine her şeyi formüle dökmüşler. ama biz bi mekanda kuş kadar lahmacuna 20 tl verirken başka mekanda 5tl'ye hayvan gibi lahmacun yiyebiliyoruz. standartı olmalı. ondan sonra dünyaya da açılabilir hale gelecek eminim.

erkan tan

böyle adamlar her devrin adamı. yarın devran değişse bu adamı akplilere söverken buluruz. ver oradan izmir marşını der. ama tabi kendini bu tarafa sevdiremez. yok olup gider.

duygu özaslan

bu kız güzel değil, fiziği desen biçimli değil, suratı güleç değil, konuşmaları ilgi çekici değil. sanırım şuan ünlü olmasının tek sebebi erken youtuber olması. yoksa bir açıklaması yok.

kahve

zayıflamaya yardımcı oluyor mu? merak ediyorum. ayrıca bütün kahvelerin tadı bana aynı geliyor umarım değişir bu.

patlamış mısır

çok az bir maliyeti olmasına rağmen sinemalarda paketi azaltıp fiyatını arttırdılar.

güne bir söz bırak

yorulduğunda dinlenirsen tüm yorulmuşluğun boşa gider.

kanal istanbul

ben en çok kanal istanbuldan geçmek için kurulacak köprüleri düşünüyorum. o köprülerden geçmek de pahalı olacak ve 5 ya da 10 tane köprü olur en fazla yani artık istediğin gibi oralarda dolaşamayacaksın.

sözlük yazarlarının itirafları

hedeflediğim maddi gelire çok erkenden ulaştım ve hedeflerim bi anda kayboldu. son zamanlarda amaçsız günler geçiriyorum. kendime yeni amaçlar bulmam lazım. düşündüğüm şeyler de aşırı pahalı projeler.

iran da cenazede ölen 50 kişi

törende 50 kişi ölüyor adamların umrunda değil abd'den 5 kişi öldürseler abd ortalığı dağıtır.

hoş geldiniz

kimden duyulduğuna göre anlamı değişebiliyor.