bugün

Benji'ye bir sey olacak diye odum kopuyor. Ama sanki o aci sona dogru ilerliyoruz.
kendimi boşlukta hissediyorum. sebebini de bilmiyorum.
Hiçbir şey hissetmemek için tüm duygularımı bastırıyorum. Özlediysem söylemiyorum, endişeliysem belli etmiyorum. Çok mutluysam susuyorum. Ve bu her geçen gün beni biraz daha öldürüyor.
Kendime oral yapabiliyorum.
Söylediklerime ben inanmıyorken başkalarından samimiyet bekleyemem.
Babamla ve babaannemle kapıcı dairesinde yaşıyoruz üç kişi.
Üst katta bir adet temsili Palu ailesi var.Taktığım lakap o.çünkü harbi Palu ailesi bunlar.
Bu orospu çocukları o kadar görgüsüz ki 1. kattan 3. kata çıkmaya üşenip kapı kilitlettirmek için babamı çağırırlar.Götümün evladı.
Binadakiler babamı angarya için nadiren çekine çekine çağırırken bu sikikler sabahtan gece yarısına kadar çağırıyorlar.
Dibindeki markete gitmek yerine gece 21'de adamı yatağından kaldırıp markete kola almaya Salacak kadar orospu çocuklarıdır.
Para için mecburen çekiyor babam bunu.
Tek sorun o da değil.Benim ya da bizden birinin aşağıda olduğumuzu bildikleri halde kafamızda yanan sigara izmariti atma gibi huyları var.
Sizin gibi sülalenin ölüsünü de dirisini de,zıkkımlandığı parayı da...
Ailemden gizli para kasam var. Düşündüğüm paraya ulaştıktan sonra, alilere diye evden çıkıp medeniyetin başkenti olan Ukraynaya tatile gitmeyi amaçlıyorum.
bazen enteresan, garip olaylar yaşıyorum ama hepsini unutuyorum. şimdi başıma geldi. eve gelirken kocaman bir köpek geri dönüp benimle birlikte eve kadar yürüdü, yolda poşetten yiyecek bir şey verdim bakmadı bile. benden önce apartmana daldı, hızlı adımlarla merdivenleri çıktı. ben arkadan yavaş yavaş geldim, daireme geldiğimde köpek tamda benim kapımın önünde yatıyordu. poşetleri eve bırakıp kibarca hadi dışarı diyerek işaret yaptım, geldiği gibi gitti.
Ne yapmamı söylenmesini sevmiyorum. Bunu bir taciz olarak görüyorum.
Hayatımı boşa geçirdim, fırsatları değerlendiremedim, öküz gibi yaşadım. ya da yaş otuza merdiven dayadı diye depresyona giriyorum bilmiyorum amk öyle işte.
Uzun süredir karşıma çıkan insanlar o kadar türdeş haldeler ki ben bir cümle kurduklarında arkasından geleni çoktan tahmin etmiş oluyorum ve hiç yanılmıyorum.
benimle sanalda yaşım yüzünden dalga geçenleriniz var ama 2005li olmama rağmen çoğunuzu zekamla ezerim.
-IQum 163
-Beşiktaşın altyapısında oynuyorum.
-Herhangi bir işte çalışmasam da günlük 250 lira kazanıyorum.
-Annem doktor, babam eski subay matematik öğretmeni.
-istanbulda 2 evim, Antalyada 1 yazlığım, Ankarada ise deniz kenarında 4 holdingim var.
-Bu zamana kadar benimle alay etmeye kalkışan herkesin sonu ağlamak oldu.
-Yaşımın 4 katı kadar sevgili değiştirdim. 16 tanesi flört olmak üzere.
-Girdiğim her ortamda alfayım ve herkes bana biat ediyor.
-Ak Partiliyim.
-Hristiyanım.
-Özel genetik güçlerimin getirdiği beyin gücüm sayesinde 3 yaşımda okumayı, yazmayı, 4 işlemi, dünya haritasını ve daha birçok şeyi öğrendim.
-Aslen amerikalıyım ama babam Brezilya göçmeni.
-8 tane dil biliyorum.
Şimdi bazılarınız gelip yorumlarda veya mesajlarda küfür ediceksiniz fakat siz ezikler benim zerre umrumda değilsiniz.
Hissizleşecek olsam da bir robot olmak istiyorum.
gündüz milyoner hayatı, gece icra gelmiş ev hayatı yaşıyorum.
sözlüğü sürekli okuyor, yazmak istemiyorum.
4 dakika kadar kalbim durdu, müdahale ile hayata döndüm. öbür taraf zannedildiği gibi aydınlık değildi. yukarıdan izlemedim bedenimi. yayın kesikti.
o gün bugündür boşa yaşadığımızı düşünüyorum.
bügün hatırlamaktan sürekli kaçtığım şeyi hatırladım. berbat bir gündü. içim sızladı, gözlerim doldu ama yine ama yine de ağzımın kenarını havalandırmasam olmazdı.
birisi bana hayal nasıl kurulur öğretsin. hep halüsinasyon mu göreceğim?
geri dönüyorsun, geri dönüyorum!!!
Geçenlerde nasılsın diye soran birine bilmiyorum dedim. Her normal insan bu cevabı anormal karşılar. ardından gelen Nasıl bilmezsin sorusununda cevabını bilmediğim için bir yanıt veremedim. Bir iki kelime gırtlağıma yapışmadı değil ancak sese dönüşmesine engel oldum. Bu günlerde insanların beni umursadığına olan inancım yok denecek az. Herkesin samimiyeti bir taklitten ibaret gibi.
Kötü alışkanlıkları olan biriyim.
Bursa içi kavga etmek isteyen gelsin
Boy: 1.86
Kilo : 92
Yağ oranı : 3,1
Telefon: Iphone 6S
Kavga özgeçmişim
3 burun kırma
13 kişiyi dövme
2 kere dayak yeme
1 ta*ak patlatma
2 kol kırma.
Eskiden Türk insanının aptallığına,yobazlığına deli olurdum ama sanırım artık bağışıklık kazandım. "aciz kullar" diyip geçiyorum.
ailem parçalanıyor benim ise hiç bir şey yapasım gelmiyor, herkes farklı birey herkes yaşıyor kafasına göre hayatını, üzülüyorum öylece ıstemsizce.
"Halbuki konuşmaya ne kadar muhtacım. Her şeyi içinde boğmaya mecbur olmak, diri diri mezara kapanmaktan başka nedir?"
0:00 0:01
Bunu ona söyle. ama "sen daha iyilerine layıksın" deme, çok klişe.
Keşke zamanı geri alıp yaşasam yeni baştan. Belki bir şeyleri değiştirebilme imkanına sahip olabilirdim.
buraya itiraf yazmayalı yaklaşık 7 sene oldu..