bugün

itiraf ediyorum sözlük yazarıyim..
Nasıl bir his acaba biri senin için kalbini susturamazken duvar gibi durmak merhametten yoksun ve soğuk bir şekilde. Ya ben anlayıştan yoksunum ya da başıma gelenlerin hepsini hak ettim. Hep hissettigin şeyler için sonuna kadar gidip ardından zamana bırakmanın doğru olduğunu düşündüm ama bu sefer olmuyor sanırım.
ipleri dolaşmış uçurtmalar misali
ne beraber uçabildik boşverip şu dünyayı
ne gidebildik kendi yolumuza.
duygusal anlamda boşluktayım ve bu boşluğun bana yanlış kararlar verdirtmesinden korkuyorum.
Bazen saçlarımı kökünden kazıma hissi geliyor.
Türbanlıyım ve uçabiliyorum. Kendimi yüksek bir yerden aşağı bırakıp türbanımı açıyorum allah affetsin ve uçuyorum.
itiraf ediyorum aslında aşık filan değilim.
Özür dilerim, senden vazgeçtiğim ve vazgeçmene izin verdiğim ve seni buna iterek zorladığım için.
Bazı şeyleri kendime bile itiraf edememem.
1,5 aydır çalıştığım yerde, ne zaman tuvalete girsem en az 3 kişi kapıyı zorluyor. insan bir kapıyı çalar, ne bileyim bir şey yapar. yok bodoslama kapıyı açmaya çalışıyorlar. hayır arkadaş ofis dediğim yer de odalı modalı bir yer deil, ortada 8 masa ve toplamda 5 kişi stabil olarak oturup çalışıyor. yani benim aralarından geçip tuvalete gittiğimi görmelerine rağmen bunu yapıyorlar. 3 saniye kendi kendime huzurla işeyemiyorum arkadaşlar. sürekli "lan kapıyı kitledim inş" stresi ile çişimi yapıp çıkıyorum. bazen utanmadan kapının önünde bekleyip, "ayh sen mi vardın hihihi" diyorlar. işte o zaman hepten kafayı yiyorum.
güçsüz hissediyorum.
yok abi, yalnız kalmak benim kaderim. allah istemiyo hayatıma bi kadın sokmamı. tam özel harekat hayatı, kadın yok, vatan var görev var , aklın geride kalması yok, bekleyenin yok. ölüm var. mis.
Şu ülkenin başına ne geldiyse "Müslümanım ben, bana güvenin" diyenden geldi sözlük. Okuyorum seni bol bol, basbas bağırıp müslümanlığı, dini savunan bir kesim var. Savunsunlar elbette. inanç sonuçta. Özgürce herkes yaşamalı inancını. Ama bu kesimin din kisvesi altında kullandıkları üslup tamamen ne denli ahlaksız olduklarını ortaya çıkarıyor. Şimdi merak ettiğim konu şu benim aslında. Her türlü ahlaksızlığı bünyesinde barındıran bu tipler mi Allah'ın sevilen kulları? Öyleyse vallahi bir gariplik var işleyişte.
Ölüyorum gönlünüz olsun.
insan değilim.
Nasil 3 entry lan? Itiraf modasi da mi gecti?
Her gün aynı rutinlerden usandım. Yarın ne olacağını bilmemek istiyorum.
Deli gibi gelmesini bekleyip umarım gelmez diye dua ediyorum. Terk etti tekrar gelse sevinecem ama aynı acıları yasamak korkutuyor. Zaten kendisi de gelmiyor sağolsun.
Bir haftadır doğru düzgün bir sey yiyememem ve bugün geçirdiğim ufak bir operasyon sonucundan anladığım sağlık her boktan önemli kimse için sağlığınıza zarar verecek şeyler yapmaya değmez bu hayatta. Sağlıklıyken paranız el verdiğince yiyin için insan sonradan pişman oluyor.
çok akıllıyım.
Herkesin her derdini dinliyorum en saçma olanından en acıklı olanına kadar. Ben üzüldüğüm bişeyi anlatmaya kalkınca, hemen kendilerinin başına gelen Daha kötü bişeyi söyleyip kıymet bil ayağına yapıyorlar. Lan sordum mu?
Anlatmıyorum artık kimseye bir şey, kendim anlatıp kendim dinleyeceğim.
deli gibi osurasım var ama kalabalık ortamdayım ve osuruğun desibelini kestiremiyorum. sessiz olursa sıkıntı yok dombilinin birine atarım suçu ama sesli çıkarsa sıkıntı büyük.
Tülay n'olur geri dön. Seni çok seviyorum, ne olur geri dön!!!
Aptalım.
Geçmişin gülümsetmesi ve bugünün üstümdeki yağmurlu bir havadaki bulut misali yoğunluğu.