bugün

buraya bir itiraf yazacaktım ama yazmıyorum. itiraf edeceğim şeyi unutmak zorundayım ve günün birin de şuan buraya yazmadığım şeyleri açıp bakacağım biliyorum ve yeniden hatırlayacağım. o yüzden yazmıyorum sözlük.
dün apaçi dansı yaptım arkadaşlarımla.
acı çekiyorum sözlük, ayrılık acısı çekiyorum. teslim olmayı güçsüzlük gururu zafer saymanın acısını çekiyorum. Ardıma dönüp bakmadan gitmenin, gidene dur diyememenin acısın çekiyorum. Ondan ölmesini isteyecek kadar nefret ediyor, şimdi kollarında ölmeyi isteyecek kadar çok seviyorum. Birileri durmadan birşeyler anlatıyor, biter geçer gider diyor. kendince teselli ediyor. ama onları tam olarak duyamıyorum bile.
3 aydır beni görmeyen babamın eve geldiğimde ki ilk tepkisi burnun uzamış oldu.
iş görüşmesinde işverenin "hmmm... iyi güzel ama iş deneyimi? iş deneyiminiz yok?" dediği anda masanın diğer ucundan zıplayıp suratının tam ortasına çakasım geliyor. ulan mezun olup askere gitmişim. ne iş deneyimi olacak? cevap ver?!
iyice manyak oldum sözluk. hangi ara uyudum nerde uyandım, en son ne zaman sigara içtim çözemiyorum.

iç ses: noluyor laaaan!
bu bayram işyerim bayram sebebiyle ne bir bayram harçlığı veriyor, ne bir ikramiye ne de çikolata. ulan allahsızlar ağustos ayının karını ben biliyorum 2 ye katladınız nolur bi maaş ikramiye verseniz.
lise hazırlıktayken arkadaşımın sevgilisini haince elinden almış bir yelloz vardı, nerde bi tenha görse gidip öpüşürdü o çocukla. bende bir gün okul müdürünü aradım çevredeki evlerden arayan yaşlı bir kadın taklidi yaparak kapımda öpüşen gençleri şikayet ettim sözde ağzıma geleni söyledim, müdür yerin dibine girdi ve eliyle koymuş gibi buldu çiftimizi tenhada menhada. sonra artık neler olduysa kız bir hafta okula gelmedi. hiç pişman değilim, yine olsa yine yaparım.

yuh editi: bütün sevgili hırsızı yellozlar eksilemiş.
gerizekalıyım ben.sabah 6.30 sularında çok sevdiğim ve şehir dışında yaşayan bir arkadaşımdan mesaj geldi, "Ve izmir'deyim...:)" diye. Allahım dedim noluyoruz ? Doğum günüm için benim yanıma gelmişti ? inanamadım, ve aylar sonra sanırım ilk kez gülümseyerek uyandım. Kalktım konuştum hemen,şaka mı ? nerdesin sen şimdi falan dedim. Şu anda şurdayım dedi hangi şehir hatırlamıyorum o kadar kötü oldum ki. Bayram için başka bir şehre gidiyormuş,giderken de burdan geçiyormuş ve o an bana mesaj atmış,ben de doğum günüm için onun buraya geldiğini,sürpriz yapmak istediğini sanmıştım. düşün halimi sözlük.
sözlük sibel sen gripmisin dedi. bende ordan nasıl görünyor dedim. o da evet grip gibi dedi. sonra elini agzına ve burnuna koydu gözlerini kırparak görüşürüz dedi. bende bumudur yani dedim. sibel de evet budur dedi. arkasından sende hasta olunca göreceksin dedim. hiç bişey demeden çekti gitti.
itiraf ediyorum sözlük:
kız olsam ilk sana verirdim...
itiraf ediyorum bu entry i okurken hastane telefonunu resepsiyon.com diye açtım Allahım magmalardayımmmmm
davulçu bahşişe geldi, sexy lady yi çalıyor *
lan sözlük garip şeyler oluyor, yaklaşık 15 gündür senden uzaklarda değilim de yazamıyorum iş yoğunluğundan. ee garip olan ne diyebilirsin, deme sus da bi dinle!

şimdi ben sana yazmıyorum ama sonuçta yazdık zamanında, benim bile unuttuğum entrylerim oy alıyor, karmam yükselmiş ve işin daha ilginçi istatiktiklere de girmişim karmam yükseldi diye, bir de yazar bu entrasinde çoşmuş eklenmiş. duygulandım be sözlük. yıllarca yaz yaz kimse iplemesin 15 gün yazama millet kıymet bilsin bu işler hep böyle olum, gidince anlaşılıyor kıymet... laaann laaann ben buraya mı yazdım lan burası itiraf köşesi günlük mü?

neyse hemen tanım yapıyorum: yazarlarımızın içlerini dökme şeysi *. *
Az önce Rammstein'ın pussy adlı şarkısının sansürsüz video klibini izledim. Bu kadar da abartılmaz sözlük, cidden hiç hoşuma gitmedi. Sakın sen izleme. *
kimse günün birinde elbiselerimi kendim ütülemek zorunda kalacağım hakkında uyarmadı beni. çok hazırlıksız yakalandım. sabah siyah keten pantolonumu ütüledim. tren garını andıran bir çok ütü çizgisi olduğunu gördüğümde artık çok geçti. inanın herkes çok beğendi, sanırım yeni bir modanın öncüsü olacağım.

(bkz: her güne bir itiraf)
dil imlâya, düş olmayacaklara, aşk sokaktaki ayak izlerine dalıyor. zulüm mü, hediye mi bu can.. "sadece huzur" diyor aradığım cam kenarındaki yalnız menekşe. ne de güzel özetliyor olmuşları, olacakları, olamayacakları...
Çok beğendiğim gömlek hediye edilmesine rağmen sevinemedim sözlük. Ne yazık ki bi beden büyük.Seneye giyerim artık diye avutuyorum kendimi ; çok acı.
itiraf ediyorum yoksa burada ne işim var.
itiraf ediyorum her gün evden teravihe diye çıkıp dışarıda geziyorum. vicdan azabı çekiyorum sözlük. :(
kısmetim çıktı ama 55 yaşında. bense babasına göz diktim, o 90 yaşında. 2 adet de bakıcısı var. oh ne ala. aldım gitti.
iftara 5 dakika kala referandum yüzünden çıkan bir tartışma sayesinde babamı sevmediğimi anladım.
bütün iftar huzurunu kaçırıp, bayram üstü evin huzurunu bozan kişi olmuştur kendisi.
bir konuda düşüncenin nasıl söyleneceğini ve karşıt görüşe nasıl tepki vereceğini bilmediği için oğlunun sevgisini kaybetmiştir.paylaşacak çoz çok az şey varken aramızda, gösterdiği tavırla zerre kadar paylaşacak şey bırakmamıştır artık.
üstteki topik muhabbetini anlayamadım. sanırım espirisine egleniyorlar. hala anlayamadım. vallahi bende bişey var. *
bir saat önce çay kaynatıyordum. sol tarafta çay koyma başlığını görünce aklıma geldi. rahat olun kuzeni yolladım. ben hala buradayım.
çocukken sümüğümü top yapıp salondaki koltukların arkasına sürdüm.
güncel Önemli Başlıklar