bugün

Bütün itiraflarınızı okudum.

Itiraf gibi itiraf
Çölde kutup ayısı görmek istiyorum artık.
ben onu umursamazmis gibi yaparken bilmez ki eve donuste yagmurla beraber ne cok agladim.
Tanrı'nın her şeyi alıp geçmişi geri verme imkanı cidden yok mu?

%80'in ya kolu bozuk ya da makinesi. iade lazım.
Sigarayı bırakamıyorum.
tecavüze bir iki yıl hapis verilip,hadım cezası verilmemesine yanıyorum!

vatanım elden gidiyor,şucu bucu diye diye bölünüyoruz ona yanıyorum!

dünyanın dört bir yanında çeşitli sebeplerden çocuklar göz yaşı döküyor,ona da yanıyorum!

insanlat insanlıklarını kaybetmiş ona yanıyorum!

söndürmesi zor bir ateşin içerisinde yanıyoruz!!
Bıktım bıktım bıktım ...
Lise yıllarımın bir kısmını şehirdışında okumuştum, ıspartanın kışını ayazını bilen bilir, şubat aylarında bölgeye yağan en sağlam kar oradadır, yine aylardan şubat yer yarım metre kar, her sabah okula giderken tren garı istikametinde bir teyze görüyordum, iki büklüm olmuş belinde yırtık yamalı bez bir çuval, 70 yaşı vardır tahmin ediyorum, her sabah tahta parçaları toplardı oralarda, yine bir sabah okula giderken havada hafif sisli, -10 rahat vardır, teyzeciğim gene karşıdan pıt pıt yürüyerek geliyor, iyice yaklaşınca bana hangi günde olduğumuzu sordu, ona tarihi söyledim, yüzü asıldı biraz, sonra dedi ki; gelecek ayın 15'inde oğlum gelecek, öğretmenlik yapıyor aydında, beni pideciye götürecek dedi, içim burkuldu sözlük, o an yaşlılığı , çaresizliği ve imkansızlığı 17 yaşımda hissettim ve gençliğimin , ailemin değerini bir kez daha anladım, eğer yaşıyorsan en güzel pideler senin olsun anneciğim...
Etrafımdaki insanlara çok güvendim çok kırıldım. Karşımdaki insana kırgın olduğum halde içim acıya acıya konuşmaya devam ettim. Görmezden geldim. En küçük şeyde kızgınlığımı unuturum. Bu benim zayıf noktam oldu. Herkes benim böyle bir kişi olduğum için (kızgınlığımın çabuk geçmesi) yeri geldi hiç düşünmeden istedikleri gibi davrandılar. Üzüldüğümü gördüler sanırım içleri acıdı geldi özür diledi bazıları dilemedi bile. iki küçük gülümsemeye tav oluyorum. Sonra sinirim kızgınlığım geçti kırgınlığım kaldı. işin kısası çabuk affettim yada unutmuş gibi yaptım yarası hep bende kaldı. iş işten geçti. Şimdi ne yapıyorum hâlâ affediyorum. Benim sözlüğümde akıllanmak yok.
Sadece saçmalamak istiyorum.Bu sefer sadece saçmalayacağım.Müsade edin.

Ben beşiktaş sahilini çok seviyorum.Hani o deniz müzesinin önündeki banklar var ya, heh işte orda oturmayı çok seviyorum.Özellikle de günbatımında.Ayrıca oradan ortaköy'e yürümeyi de seviyorum.Ve profiterol yemeyi seviyorum.Bakırköy sahilini seviyorum.Bakırköy meydanını seviyorum.Bakırköy'ün sokaklarını seviyorum.Tabi hüzünlü hissederim kendimi bakırköy'de lakin yine de seviyorum.Et döneri ve künefeyi seviyorum.Eskiden sokak basketbolu oynardım, bacağımdaki bir problem yüzünden 2 sene önce bıraktım ve o günleri hatırlayıp bazen hüzünleniyorum.Aslında nick'imden de bellidir ben çoğu zaman hüzünlenirim.Melankolik yaşam tarzını benimsemişim biraz.Okula gitmeyi seviyorum.Ama sadece gitmeyi.Metrobüste yer bulunca çok mutlu oluyorum ve ayrıca boğaz köprüsünü seviyorum.Mayıs ve haziran zamanlarında akşamüstü esen ılık rüzgârları seviyorum.St.Petersburg'u çok merak ediyorum ve gitmek istiyorum.Metro istasyonlarını çok seviyorum özellikle tenha olduğu sıralarda.Bahçelievler ve bakırköy metrosu favorimdir.Uzun otobüs yolculuklarını seviyorum.Klasik müzik dinlemekten büyük haz duyuyorum.Bazen insanlardan ilgi bekliyorum, bu itirafı ilk kez yapıyorum.Ama ilgi gösterilecek biri olduğumu da biliyorum.Neyse bu kadar saçmalama yeter teşekkürler sözlük.
çaylakken rahattım sayın sözlük yazarları, ne demeye kaldırdınız sayın adminler ayıp ediyosunuz. bi sene daha beklerdim ya ne gerek vardı, denilesi itiraflardır.
(bkz: çaylakken unutulmak)
bizi çıkmaz sokağa bırakıp yolun açık olsun dediler.
Ulaşamadığım insanları etkilemeyi seviyorum.
saçım dökülüyor sözlük .
Saçımı kendim sıfıra vurmak istiyorum. Yüksek biryere çıkınca atlayıp uçma hissi gibi Bu duygu çok çekici geliyor. Ama kel kalınca kafamdaki yara izlerinden dolayı dünya küresine benzemek de istemiyorum. Bu da böyle saçma bir istek.
eskileri hatırlar gülerdik , saatlerce telefonda konuşurken sabahlara kadar.
Sen bana beni ilk gördüğünde üstümde ne vardı diye sorardın.
Bende her seferinde hatırlamazdım.
Şimdi hatırlıyorum ..

beyaz keten ayayakkabı , siyah paçası bileklerinde kumaş pantolon ve beyaz bir t-shirt ..
e tabi hali ile şuan bunu hatırlamamamın senin için hiç bir önemi yok.
ki hatırladığımdan haberin de yok zaten.
ve olmayacakda.
olsun.
yokluğun da hiç anlamam dediğim , bensiz kaldığın da anlarsın dediğin çok şeyi sahiden de anladım.

bende de vardı eşeklik kabul ediyorum artık.
önceden burnumdan kıl aldırmazdım eminim unutmamışsındır.

içkime karışırdın , annem ile iş birliği yapmıştın eğer içersem annem beni sana şikayet ederdi.
sen de bi güzel kızardın sabahın ilk ışıklarında bana. içmedim desemde inanmazdın , parfüm şişesini üzerime boşaltsam da gitmezdi o lanet koku üzerimden.

ellerimi koklardın bilirdin çünkü sakar birisi olduğumu o alkol şişesini kesinlikle dökdütüğümü gecesinde.

her seferinde söz bırakacağım derdim.

hiç birşeyden anlamaz isen bile bakışlarımdan anlardın.

bu güne kadar bana takılmış olan en güzel lakabın sahibiydin sen.
'' ölü balık ''

senden sonra kimseler lakap da takmadı zaten.

bir kere daha ağzından bu iki kelimeyi duymak için nelerimi vermezdim be kızım.

bazen düşünüyorum da çoğu bendeymiş eşşekliklerin. hatta nerede ise hepsi.

her gün farklı anılarımız geliyor aklıma hani şu hatırlayamadığım.

böylesi hatırlamak da zor oluyormuş be gül güzelim.

eğer birlikte olsaydık şuan kendi planlarımıza göre evlenmiş olacaktık ya da nişanlı.

pek de üzülmüyorum aslında artık o ayrılığın ilk haftalarına bakaraktan.

canımdan can gidiyordu , canım çekiliyormuş gibi geliyordu sanki.

şimdiler de ise arada radyo da birlikte dinlediğimiz şarkılara denk geldiğimde uzaklara dalıyorum uzun uzun o kadar.

sana olan kızgınlıklarım da geçti bir hayli zaman önce.

ama kendini benden kurtararak hayatının en önemli kararını vermiş olmanın bilincinde olmam biraz da olsa üzmüyor değil.

he unutmadan hala alkolü bırakamadım ..

aksine biraz da olsa beni soktuğun o yoldan epeyce uzaklaştım.

annen hep haklıydı. sanırım alkol illetinden de kurtulamayacağım.

seni çok özlediğimi bilmeni isterim.

umarım hep mutlu olursun gül güzelim ..
Hiç olmadığım kadar keyifsizim bu akşam.
1 aylik kafa izindeydim..kimseyi ozlememisim.. allah belanizi versin.
3 gün önce tanıştığım kız bildiğin beni kendisine zorla sevgili yaptı. ben yine mesafemi koruyarak iki kere buluşmamızın ikisindede onu sinemeya götürüp oynaşarak niyetim evlenmek değil eğlenmek olduğunu belli ettiğimi sanıyordum. sevgililer gününde bunu evime davet ettim ve önce gelicem diyip sonra gelmeyince bende bunu sevgililer gününde hediye aldığını bile bile işim çıktı diyip buluşmaya gitmedim ve ayrıldım. sonuç olarak "duygularımla oynadın" ve bir sürü beddua elde ettim. pişmanlık duymuyor değilim ancak ben hiç bir zaman duygusal bir ilişki niyeti olacak bir davranış sergilememiştim.
eski sevgilimin bi arkadaşının facebookuna girip eski sevgilimle o arkadaşıymış gibi konuşmuştum. sonra ikisi de anladı aq. rezillik.
cok guzel uyuyormus taklidi yapabiliyorum. zaten hepimiz uykuya dalana kadar uyuyor taklidi yapmiyor muyuz??
cok uzun zamandir kitap okuyamiyorum. haftalar olmustur herhalde. neden boyle oluyor hicbir fikrim yok.
Güldür güldür'e ve recep ivedik 2-3'e gülüyorum.

Eşit: komik lan işte niye kasıyorsunuz.
Takip ettiğim yazarları bazen eksiliyorum diyen yazarı takip ediyorum. Ve itiraf edeyim ben de onu eksiliyorum.*
kışın pamuklu çoraplar giyiyorum ve botla sadece koyu renk çorap giyerim.
işte eve gelip o pamuklu çorapları çıkarıp hemen duşa kosuyorum. yok temizlik falan değil amacım. tamam temizlik de önemli ama ben daha çok o pamukcukların suda akmasını izlemeyi seviyorum. hatta parmaklarımı aralıyorum pamukcuklar rahatça çıksın, daha iyi izleyeyim diye. lutfen beni yadirgamayin. garip bi zevk ama seviyorum ulen.
kandırılmak çok kolay. iki kelimeye bakıyor kanmak.
kanamak çok farklı yanındayken canından can gitmesi, kokusunda sarhoş olduğun insanın ayıldığında sarhoştum hatırlamıyorum demesi gibi, sana ilk sigaranı yaktırması mesela kana kana kanamak olur. bu gece kanamaya kanamıyorum.
güncel Önemli Başlıklar