bugün

itiraflar bittiğine göre rahat rahar uyuyabilirsiniz sözlük arkadaşlarım. iyi uykular hepinize..
Ablamı şimdiden çok özledim sözlük o benim her şeyim hayatımın anlamı saatler önce birlikteydik şimdi uzaktayız.kim bilir ne zaman görücem onu. Uçakta yol boyunca ağladım şimdi bunu yazarkende ağlıyorum.
Bunu ciddi ciddi düsünüyorum bazen ölmesi mi yaşaması mı gereken bir insan olduğumu...
üretim hatası mıyım yoksa üretim harikası mı ?

Hayallerim boşa mı gidecek bende sistemin kölesi mi olacağım başkalarının fikirlerine kulak verip kendimi mi susturacağım acaba.
Bazıları sadece döngünün parçası olmaya gelmiş bazıları döngünün ta kendisi. Bu düşünceler bu beyin içinde ölüp gitmeden 29 harften ne çıkarsa. Aynı anda herşeyi isteyen bir insan olmak nedir bilirmisiniz. Resimden müziğe heykelden fotoğrafa aşcılık yarışmalara dil ögrenmekten yabancı programlara kitap yazmalara... herseyi isteyenin sonu 'hiçbirşey' dir herşeyden biraz yarım bütün olmamadır. Emin olmamadır. Nasıl imreniyorum bilseniz tek bir işi olup tamamen ona yoğunlaşan ve okonuda bilgi tecrübe ve yeteneği en üst seviyeye gelmiş insanları. Yazsam belki sayfalar dolar kısaca yaşadım demek için bir karar vermeli ve oyolda yürümelisiniz.
ilerideki eşimin kravtını her sabah ben bağlamak istiyorum.
ruhum bayatladı.
Ben bu hayatın devri devranını sikeyim yüksek müsaadenizle.
Özel günleri çok önemsiyorum doğum günüme az kaldı bugün doğum günüm ve dün doğum günümdü şımarıklığım çok yakında bitecek. Ama bugün her şeye rağmen mutluyum Neredeyse bütün sevdiklerim yanımdaydı ama gelmeyen iki telefon insanı üzüyor. Doğum günün kutlu olsun ya da nice yaşlara yetecek ve çok zor değil ama bu kadar önemsediğim bilinmeyince her sene böyle bir kriz yaşıyorum. Neyse ben önemsemeye devam edeceğim sonuçta çok umursamak lazım.
Bazen evde yalnızken hunharca gülen adamı açıyorum ve umarsızca kahkaha atıyorum. Karşılıklı anırıyoruz.
Çok mu büyüttük gözümüzde?
Yine bir arkadaşım daha laaaps diye gözümden düştü.
Bir doktora vuruldum a sözlük. *
Takip edip çok sevdiğim bir yazarı bugün gizli eksiledim.
Yazdığı fikirlerim ile uyuşmadı.
Uyuşması gerekmiyor ama artılasaydım kendimle çelişirdim.
Insanlardan cacık olmaz.
işim olsun sevdiğim ile evleneyim derken işim oldu ama sevgilimden kopmak üzereyim.

Buna kader mi diyorlar ne diyorlar ?
uzun süredir hiç tarhana çorbası icmedim.
hak yiyenleri öldürmek istiyorum. umarım öteki dünya vardır ve umarım bu işlerin bir cezası vardır!
küçük yaştan beri çaldığım bir enstrüman olmadığı için çok üzgünüm.
Saçım dökülüyor .
çok yoruldum ama hala daha yürüyorum.
istanbul başakşehir de yurt bulmak ne zor ya.
ben böyle iyiyim dokunmasın kimse.
Bahtsız bedevi benim.
Bugün babam kediden bir yavru kumru kurtarmış evde iki tane muhabbet kuşu bir adet kumru besliyorum. Halbuki bu eve bir hayvan ben yetiyordum. Kuş babası oldum. Kumru kaçmıyor omuzumda geziyor kerata.
Sanki umrunuzda.
Ayrılmak zorunda kaldığım kişiyi özleyip daha fazla acı çekmemek için ona yeni birini bulsun diye bi arkadaşıyla plan yaptık daha demin. Oha kızım emin misin falan dedi o bile... Ne kadar karaktersiz olduğumu yine farkettim.
normalde böyle şeyler yazmayı sevmem ancak ne bileyim yazasım geldi. kuzenimin çocuğu var. adı deniz, 7 yaşında. gördüğüm en yakışıklı çocuk. böyle tatlı falan değil. ciddi ciddi yakışıklı. simsiyah saçlar masmavi gözler. hep gülüyor, her şeye gülüyor. acayip hareketli. normal de çocukları sallamam ama deniz farklıdır.

neyse bu deniz'in kalbinde sorun var ayda 1 hastahaneye zor yetiştiriyorlar. 20 yaşına kadar ameliyat olamazmış, çok korkuyorum lan. inançlı bir insan değilim ancak her aklıma geldiğinde dua ediyorum.