bugün

Üst komşum evli bir kadınla birlikte. Haftanın üç günü kadın geliyor, diğer gecelerde de üst komşum kadını arayıp tehdit ediyor, küfrediyor hakaretler yağdırıyor.
Vefa ve sadakat.
ulan her akşam itiraf yazıyorum vay canına. durup durup içim darlanıyor. başkasının benim önüme geçmesi benim yerime tercih edilmesi orospu çocukluğudur. yeter ulan alayınızı ezicem . ama şimdilik dışarıdan tebessüm ediyorum. olayınızı bitiricem lan.
çakmakla bira şişesi açamıyorum. ama yapıcam yemin olsun.
uzun zamandan beri bugün sabahtan beri mutluyum, güzel mutlu şarkıları söylemeyi unutmuşum bu mutluluğumun tadını çıkarayım diyorum ama bünyeye ters işte illa ilerisini düşünüp hüzünleniyorum yine.

ama siktir et amk bu gece mutluyum anasını satim.

Edit: ulan tam mutluyum derken elektrikler kesildi lan bütün hevesim kaçtı şu an ya şanslmı sikeyim ben karanlıktan korkuyorum arkadaş ya.
Gece saat 3.44 ve ben film izlerken bir anda sözlüğe girdim. Uzun zaman sonra yazıyorum. Entry girmeyi unutmak denen bir şeyde varmış mesela. Okudukça okudum. Hep diyordum fikir arşivi diye doğruymuş. en son kaçıncı nesiller geldi onu bile bilmiyorum bakıyım bir.

Sözlük sabahlamalarının tümüne iyi ki.

edit; aa kim beğeniyor ediyor oda görülüyormuş.bravo. eski gizem yinede daha iyiydi bence.
Hiç duygusal değilim, bildiğin hayvanım.
Nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Nereden başlayacağımı da. Çok sevmiştim. Tamam belki ilerde her erkek gibi benim sevgimde azaldı. Gösterdiğim ilgi git gide düştü. Ama insan insana bunu yapmaz be. Ben O korkmasın oralarda tek başına kalmasın diye en yakın arkadaşlarımdan biriyle tanıştırayım, birbirinize göz kulak olun diyeyim, onlar beni bu hayattan geri dönüşüm kutusuna şutlasınlar.
ilk başta sadece benden ayrıldı sanıyordum. Arkadaşımı arayıp "olum kıza bir şey olursa söyle eski sevgilimiz ama sıkıntısında yanındayız" dedim. Bir saat sonra O'nun arkadaşı beni arayıp bir daha onları aramamanı istiyorlar dedi. işte ben o gün anladım. Belki daha önce bunları yapmadan anlamalıydım. Belki hata bendeydi daha çok ilgi göstermeliydim artık gözümün önünde olmayan birine. Ama ne demişler "Gözden ırak olan gönülden de ırak olur."
Bundan sonra öyle yaşadım gittim pek zevk almadım hayattan. Geçmiyor ama alışıyorsun zamanla. insan bu acıyla nasıl yaşar derken kendimi hep bundan daha kötüleri de var diye avuttum. Üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen en basitinden buraya her girişimde aklıma geliyor. O mutlu belki de hayatına istediği gibi devam ediyor. Tebrik ediyorum gerçekten. Çünkü ben onun kadar cesur değildim.
Daha O'nunla birlikte olalı 1 yıl falan olmuştu. Ben her liseli gibi ergen ergen sosyal medya zırvalıklarında takılıyordum. Bir gün başka biriyle tanıştım. Şu anon olarak takıldığımız Türk yapımı sitede. *Hayatımda hiç bu kadar hiç bir şeyden konuşmadan saatlerce sıkılmadan konuştuğum olmamıştı. O kadar rahattım ki onun yanında istediğimi söyleyebilir, istediğimi yapabilirdim. Mutlu muydum? Daha doğrusu sevdiğim insandan daha mı mutlu oluyordum onunla bilmiyorum. ikimizde böyle bir şeyin nasıl olacağını ya da olmayacağını düşünüyorduk ve işin içinden çıkamıyorduk. Sadece şunu ikimizde iyi biliyorduk. Birbirimizle konuşmak istiyorduk birbirimizin yanında olmak değil sadece her gün bi' küçük günaydın bekliyorduk bu kadar. Ve tabi ki yakalandım O'na. Ama bir şekilde kendimi gene açıklayabildim. Gerçekten seviyordu beni O. Ama ben ilerde hayatımın ikileminde kalacaktım.
Bir gece alışveriş yapıp eve giderken mesaj attı. "Arkadaşlarla şu public'teyiz gelsene sende." Lisedeyim hala. Öyle her an bi' yere gidecek param olmayabilir önce baktım cüzdana hala alışverişten artan para var gideyim dedim. Yanında iki arkadaşı vardı biri kız biri erkek ikisini de tanıyorum aynı lisedeydik zaten dördümüz de. Erkek olan başka biriyle birlikteyken yanında ki için ondan ayrılmış. Bak sen bu komploya. Şimdi ses çıkarsan olaya sende bizden aşağı kalır yanın yok derler çıkarmasan yanından dürtüklüyor. * Onlar kalktı ve ben bir karar vermek zorundaydım. "Benimle bu kadar mutluyken neden O'nunlasın hala?" işte bu soruya cevap verebilecek kadar cesur olsaydım hayatım tamamen değişirdi. Belki daha mutlu belki daha mutsuz...
Ama ben yapamadım. Arkamda beni bu kadar çok seven birini bırakamazdım ki bende seviyordum. Hep düşündüm hayatım nasıl olurdu diye. Yapacak cesaretim keşke olsaydı dediğimde oldu.

Burada iki satır bıraktım çünkü bunları itiraf edip ben artık geride bırakmak istiyorum. Tabi ki olmayacak öyle bir şey gene bir şeyler hatırlatacak o anıları ama en azından gülümseyebileyim yeter. Çünkü Eternal sunshine of the spotless mind değil bu hayat ama en azından bi' Gülümse Kaderine olsun be sözlük.
Şu an başka birine kaydı gönlüm bunları daha kendime anlatamazsam ona nasıl aşık olabilirim ki diye düşünüp yazdığım bir özet bu.
Bir görsen sözlük öyle bir havası aurası var ki böyle hamamdaki tellak gibi tüm kötü şeyleri söküp atıyor hayatımdan.
Umarım bunları yıllarsa tekrar görüp mutlu mutlu gülümseriz. Hoşça kalın.
geçtiğimiz gün komşumuz tek yaşıyan bir ablamız laptopunun modemini görmediğini söyleyerek beni tamire davet etti. saat akşam dokuzdu ve kendisi gecelikleydi. ben pc yi şifre ile modeme bağladım ve hemen eve geldim. çünkü delikanlılık bunu gerektirir.
Ifşa oldum. Bunun intikamı acı olacak.*
Arkadaşı beklemek için geçtim camide oturuyorum yarım saattir. Sol framede cinsel içerikli başlıklar görünce bir utanç kaplıyor beni anlatamam. Cami filtresi yok mu bu sözlüğün?
Edit: abi duvara da yaslanamiyorum kaloriferi sonlamis dayılar. Belime ağrılar girdi.
sessizlik bıkkın sevişmelere iter kişiyi...
itiraf ediyorum.!

Nefes alıyorum.!
Kizlar kac yasindasin dediler ? sizce kac gosteriyorum dedim. biri 21 digeriyse 23 dedi. hayatimda ilk kez 30 alti duydum. mutluyum sozluk, kilo kaybim ve tarz degisimim ise yariyor.
Uzun süredir bogustugum sorunları aştım ve artık birini sevmeye hazırım.
Aramızda bi kaç metre varken bile birbirimizi yok sayarak davranmamız komik. Cidden komik. Içimden gülüyorum, sen gibi.
Bir saat kadar önce hazırım sevmeye diye bir entry girmiştim bu başlığa. Şimdi ise tesadüfen unutmak istediğim kişiden öyle tesadüfi bir şekilde bir haber aldım ki sözlük o yazdığım entryi geri alıyorum. Bir haber her şeyi değiştirdi.
Sevgilimle konuşmak beni heycanlandırmıyo sanki sıradan biriyle konuşuyor gibi baba karşı çok seviyeli bir türlü onun benden hoşlandığı hissini duymuyorum. Ne kadar sürer böyle bilmem. Ben adım attıkça o kaçıyor sanki onun ilk ilişkisi anlamaya çalışıyorum ama kafam karışık. Yarın arkadaşlarım ile tanışacak
Asıl bomba itiraf sa yarın tanışacağı samimi arkadaşlarımdan birinden bi zamanlar baya bi hoşlanıyordum
Hayat işte..
en yakın arkadaşıma aşığım ama bunu ona asla anlatamıcam.
Su an bi arkadasimda oturuyoruz. yan odada esi, cocugununa ders calistiriyor. cok tatlilar. kiskaniyorum artik bazen evet.
Pirasa yiyorum bu saatte.
O kadar sikiliyorum ki, itiraf basligina hic itiraf yazmiyorum. zaman gecsin diye sacma sulak seyler paylasiyorum.
Dün gece çok enteresan bir rüya gördüm. Beni aldatmasından mütevellit çok sevdiğim bir kadın rolünden orospu kıvamına düşmüş hatunla doya doya sarılıp ağlaştık. O sarılma belki 5 saat sürmüştür. Tam unuttun oğlum yollar açık derken bilinçaltımın oyunuyla karşı karşıya kaldım yine.
bir kızla buluşacaktık, neyse geç kalıyordum buluşmaya o yüzden taksiyle gitmeye mecbur kaldım. kızla görüştük, oturduk yemek yedik, çay içtik, muhabbet ettik, sonra beşiktaş maçı olduğunu hatırlayınca maçı izlemeye gittik, geç kalmayalım diye taksiye bindik, sonra kız geri dönecekken ben onu taksiye bindirdim ve taksi parasını da önceden ödedim, tabi kız bunların hepsini benim ödememe itiraz etti ama ben takmadım tabi ki de sanki bir anda kıza aşık olmuştum. neyse iki gün sonra kızla herşey bitti. şimdi neyi mi itiraf edeceğim? ben kızla buluşmaya neden geç kaldım biliyo musun? çünkü param yoktu ve arkadaşımdan borç almaya gitmiştim. o parayı kız için harcadım ve sonda da herşey bitti. çok koymuştu be abi...
hayatımdaki tüm önemli kadınlar hasta, yaşlı, bakıma muhtaç. birisi ölümle cebelleşiyor, diğeri parkinson. ve benim elimden hiç birşey gelmiyor. çaresizlik çok kötü.