bugün

Nisan gunumuzdu bugun .tam bir sene olmus. Ne kadar hizlisin zaman. Bakalım daha neler getireceksin hayatlarimiza.
derin nefes almayı özledim.
dilediğince saçmalayan , akıllarına geleni söyleyen çocukları gördükçe içime bin yıllık yaşlılık çöküyor.
Daha düne kadar ilkokuldaydık, ilkokulda en iyi arkadaşlarımız vardı.
Öylesine alışmıştık ki hayatımızın bir parçası haline gelmişti ve o sekiz yıl bitmez sanıyorduk.
Fakat bitti. En iyi arkadaşların yerine başka en iyi arkadaşlar geldi.
Başka bir hayata hazırlanıldı.
Yine dört yıl bitmez gibi yaşadık ama bu kez biteceğini biliyorduk.
Ardından bir dört yıl daha ne olduğunu anlamadan bitti.
Kimse kalmadı birlikte yaşanan...
Yani alışmışsın bir yerde oturup aynı kişilerle çay içmeye mesela.
Sonra zamanla hiçbiri yok.
Başka bir yerde başka bir düzen kurma vakti geliyor..

insanın ömrü otuz yıldır bence.
Otuzdan sonrayı yaşamak olarak göremedim hiç. Çünkü otuzdan sonra insan geri geri gitmeye başlıyor.
Hadi kırk olsun.
ömür hızla geçiyor. Niye yaşadık bilemiyorum.
Şimdi kalkıp seksen yaşındaki adama niye yaşadın , amacın neydi diye sorsam o bile bilemez belki.
en fazla "cennete gitmek " minvalinde geveler bir şeyler.
Çünkü ertelemiştir.
çünkü hep erteliyoruz biz insanlar.
En çokta yaşamayı. Kısır döngüler içindeyiz sürekli.
Çalışırsan zamanın gider, çalışmazsan yaşayamazsın gibi.

Ulan ne anlamsız bir ay var bu gece de amk.
ispanyol aksanla ingilizce konuşmaya bayılıyorum.
bugün galatasaraylı olmama rağmen beşiktaşlı ürünler arasında kendimi kaybettim. anlayana.
crc plaka arac gorunce 'acaba kac byte nasil bozuldu', 'ntfs fuck-off' diye dusunen bir adamla karsi karsiyasiniz dostlarim. musterih olun.
kaybetmekten yoruldum be sözlük , bazen yalnız olmaktan sıkılıyorum ama çevreme güçlü gözükebilmek adına bunu kimseye fark ettiremiyorum.
boğazına kadar boka batmıs insanların aşktan söz etmesi, pur-i pak havaları. hem zavallılık, hem komedi.
itirafları tam 00.00'a denk getirip dikkat çekmeye çalışan insanlara acıyorum sözlük. çok yazık lan.
Bazen canım öyle yanıyor ki, benim canım nasıl yandıysa o da öyle acı çeksin diyorum. Sonra da aklıma onun üzüleceği geliyor. Üzgün bakacak gözleri, benim gibi yanacak kalbi geliyor. Diyorum ki hayır o hep mutlu olsun. Dayanamıyorum çünkü. Düşünsenize benim canım defalarca yanmış ama o kadar kötü durumdayım ki beni düşürdüğü duruma kendi düşsün diyemiyorum. O kadar kötüyüm. Yine onu düşünüyorum. Hep bu yüzden kaybettim değil mi? Hep bu yüzden.
Artık hiçbir şeyden tat ve zevk alamıyorum. Küçükken bilgisayarım yoktu bu yüzden komşularda ve akrabalarda oynadığım oyunların keyfi ve heyecanı paha biçilemezdi. Bana dondurma aldıklarında gün boyu etrafta mutlulukla dolanmam kalmadı. Akşamları ailemle oturup televizyon izlememin, istediğim yemek piştiğinde olan sevincim kalmadı, yok oldu. Sevdiğim çizgi film başladığındaki heyecanım tarih oldu. Hayattan zevk alamaz oldum. Her istediğim oluyor ve bu bile beni mutlu etmeyi yetmiyor. Belki de her şey koltukta otururken ayağımın yere değmediği zamanlarda güzel ve temizdi. Mutluyduk belki de o zamanlar. Büyüyor olmak hiç hoşuma gitmiyor.
ayrinti benim lanetim. ve samanlikta samani degil igneyi gormek. acitiyor!
Bugün halamın kızları kadınlar plajına gitmiş sözlük. haliyle o kadar kadının içinde kavga çıkmasa olmazdı. 5 kız diğerine dalmış. Tabii o kız da kareteci çıkmış hepsini yere sermiş. Kuzenler kesin irlandalıydı filan diyor.

Bu irlandalı yüzünden psikolojimiz bozuldu sözlük. inşallah tez atlatırız.
Şuan içimde ki özlem marmara denizinden büyük.
Git lan git. Siktir git hatta. Cehennemin dibinde kadar yolun var. Sarı çıyan.
Kendimi bazen yalnız,çoğu zaman anlaşılmaz hissetsem de içimde susmuyor hiç,her şeyin güzel olacağını söyleyen taraf. Belki boş umuttur ama umut da güzel şey be. Buna da şükür.
sozluk itiraf etmeliyim suan yazar olabilmek icin gottumu yirtiyorum.
Ey guzel Allah'im; nolur beni sinarken yuzsuz kullarini aradan cikar...
Çok konuşuyorum. Bir erkeğe göre çok konuşuyorum. Hatta bir kıza göre bile çok konuşuyorum.
evlenmek istemiyorum.
arkadaş ortamında daha yeni tanıştığım adam kurduğum sayılı cümlenin sonunda benim dini görüşümün deistlik olduğuna karar vermiş, bana deist diyor. ben yirmi yıldır kendimle birlikteyim buna rağmen kendime deist demiyorsam sence anlamını bilmediğim için mi gavat?
Üşüyorum. Hava neden çok soguk?
Herkesi kendim gibi görmek o üzülür bu üzülür diye insanları kırmamak. iyi bişey olabilir belki ama ben uzuldukten sonra iyi olması bir halta yaramıyor.
sohbet edebilmeyi, onunla uğraşmayi özlediğim ama konuşadığım insanlar var. farkinda olmasam da hayatimda yer edinmiş ve yokluğunu aratiyor.
orospu çocukları ya. ya sikeyim böyle işi ben ya. işin ne olduğunu boşverin böyle iş mi olur ya. anasını sikeyim böyle durumun. saatlerdir kafamın sol tarafı sağından daha büyük duruma geldi sinirden. sikerim kapatın gidelim hayatı ya.