bugün

tikim var arkadaşlar...
Dün gece şiirimi o kadar çok beğendim ki ilk kez bir başarıma ağladım.
beni kimse sevmez zaten sözlük.
sözlük az evvel, bayramın 1 nci gününde evde seks yaptım. kendimi biraz tuhaf hissetsem de sonu mutlu oldu ha birde evde tek başına olmak çok güzel.
Cemal sureyanın yazdığı gibi; bana şiirler yazan bir erkek istiyorum hayatımda,o yazsın,dillendirsin aşık olayım,ben yazayım o izlesin,baksın bana ve kadınım desin.birlikte mısralar düşürelim sonra ama iyi ama kötü.

Güzel şeyler bunlar tabi.
Kadıköyde demleniyorum, beklerim.
Cok sikiliyorum sozluk. Oyle boyle degil.
Babamdan nefret ediyorum. Adam sadece kendini düşünüyor.
Babamdan nefret ediyorum. Adam sadece kendini düşünüyor.
Bazen aşırı zeki, bazen aşırı salağım. Genelde safım.
Toplu mesaj gibi mesaj attım ama mesaj toplu değildi.
Acaba benden soğumuş mudur diyerekten bir deneme için kullandım bu mübarek günü.
Sözlük sabırlı olmak zor işmiş şimdi farkettim.
Ney yok yere durup dururken değil acıdan kederden inlermiş.
Yalnızlık bayramları derin kuyular gibiymiş. Yusufun bile o kuyulara düşmüşlüğü varmış.
Yusuf gibi olmayı ne çok isterdim.
Kurtulmayı...
Sürekli karanlığa bakmak istiyor gözlerim zira fazla yorgun gibiyim.
Sinekleri bile kovmazım gayri, kanımdan başka ne alabilirler ?
Her şey yine üstüme gelmeye başladı. Mandıra filozofu gibi bir hayat istiyorum. Gerçekten sıkıldım, kafam düşünmekten çatlayacak artık. Huzur, sessizlik ve belki de biraz bencillik istiyorum artık.
Hala çok korkuyorum. ilk günkü kadar çok. Hatta bir şeyler yaşadıkça daha çok.
içimde herkesten sakladığım bir evren var. içinde yalniz olduğum..
Laik bir ülke olan Türkiye'de ezanın hoparlörden verilmesi beni rahatsız ediyor sözlük. Sonuçta bu ülkede yalnızca müslümanlar yaşamıyor.

Müslüman yazarların zoruna gidip seri eksi yememde yalnızca komik geliyor, bilin yani.
Aklıma sen gelirsin diye alkol içmedim bugün...
Adini hatırlayamadığım bi akrabanın "sen beni tanıyor musun" diye sormasına uyuz oluyorum. Bok mu var da soruyorsun.
aslında adres tariflerim fena değildir lakin her seferinde tarif ettiğim kişiyle yürümek durumunda kalıyorum ve bugün yaklaşık 1km yürüyerek abarttım sanırım.
çok yalnızım ama bunu kendime ben yaptım
tek bir arkadaşım yok
zamanında beni aradılar telefonu açmadım
mesaj attılar cevap vermedim
hatta kara liste programı yükleyip aramalarını engelledim
pikniğe çağırdılar gitmedim
mezuniyete gitmedim vs ...

bu gün bir farklılık olsun diye üç arkadaşıma mesaj attım bayramınız kutlu olsun diye ... cevap dahi vermediler ... veren de ''senin de'' deyip geçiştirdi .

neyse , siz siz olun sevmeseniz bile çevreniz ile diyaloğunuzu koparmayın .
bu sözlüğe bana bir şeyler katar diye girdim ama katmıyor kendim için üzülüyorum niye burda takıldığım konusunda hiçbir fikrim yok.
birgün tam anlamıyla kalbim paramparça olduğunda, yanımda kimsenin olmayacağını biliyorum.
o yüzden, bunu bilmek beni geceye, gülüşlerimi de hüzne çeviriyor.
"bensiz mutluysan, hep öyle kal..." deyip susacağım.
hatta demeden susacağım, öyle uzaktan.
her geçen saniye, daha yabancı...
facebookta şu bayram mesajını gördüm; Bir Bayram sabahına daha kavusmanin huzur ve mutluluğu ile herkesin Bayramı kutlu olsun... ziyadesiyle üzdü lan beni. bayram sabahına kavuştuğum için mi yoksa kavuşamayanlar için mi üzüldüm bilmiyorum ama bütün enerjimi aldı. bir bayram neden bu kadar buruk geçer ki? üstelik ''seni seviyorum'' diyen biri varken. sevemediğin için mi yoksa? evet, sanırım sevemiyorum artık.
Insanlardan bıktım.