bugün

bu gün youtube da bir şarkının yorumlarını okurken bir yorum gördüm;

"15 senelik evliyim 2 tane de çocuğum var ama yine de unutamadım seni be"
çok kötü hissettim kendimi.. unutamıyor demek ki insan.. şair demiş ya oğlun kızın olsun unutursun mihriban diye..ama o işler öyle olmuyor demek ki.. kendimi gördüm resmen o yorumda.. ama o evlendiği kadına da acıdım.. kesinlikle çok da iyi bir kadındır çok seviyordur 2 çocuğunun babasını.. zaten insanlar kendilerine zarar veren insanlara değer veriyorlar..
oysa ben o gece yüreğim elimde sana bir sırrımı söyleyecektim..
şu mermi içini delmeseydi eğer, seni alıp götürecektim..
beni vur.. beni onlara verme..
öylesine sevmiş ciddiye almışım be sözlük. oysa onu hala seviyorum.
Sözlükte maskulen takılıyorum ama gerçekte piremsesim aslında.yazı dilim sert biraz.
hem virginim hem de hiç masturbasyon yapmıyorum. (bkz: Ah yalan dünya)
Ya ne mal insanlarsiniz aq. Şöyle bi bakıyorum da.
Kimseye guvenmek istemiyorum kalbim bos kalsin istiyorum hep ama ya gonlum kayarsa birilerine diye korkuyorum yalnizlik daha iyi azizim.
Buyumem gerek sozluk hala cocuk ruhluyum olgunluk denen sey gram yok ama deniyorum cidden sozluk.
herkes ailemin yapısı ve tutumundan dolayı beni de öyle sanıyor sözlük. benden beklenen hanım hanımcık olmam, kimseyi üzmemem, saf, masum olmam. ben hiç öyle biri olamadım oysa. ilkokulda benden güzel saçları var diye kızın saçlarını yakmış, lisede hoşlandığım çocuğu beni sevmiyor diye dövdürmüş, üniversitede sevgili seçememekten tüm arkadaş grubumla yatmış biriyim. ama ailemden dolayı hala masum ve temiz sanılıyorum. ben açıkça kusursuz sanılan o kadı kızıyım.
şuanda sebepsizce Çok ama Çok mutluyum sözlük ama bi'kaÇ dakka sürer anlık yani!
Icimden mihehehe diye gülmek geliyo bazen. Çok saçmayım lan.
Hani eski sevgililer icin;

Aradigini bulamayacak pisman olacak vb avuntu cumleleri kuruyoruz ya.

Belkide aradigini bulamadigi kisi bizizdir de o belki eski sevgilisine gitmistir. O aslinda hic sizin olmamistir.

Dusuncesi bile cok aci amk.
28 yaşındayım ve hala ailemle aramda erimeyen erimeyecek buzullar var. 28 yaşındayım ve hala annem en çok hangi yemeği sevdiğimi bilmiyor. 28 yaşındayım ve hala babam Yıllardır hayatımdaymış gibi bi anda çıkıp hayatıma hükmetmeye çalışıyo. gelmeyin üzerime benim, Kötüye meyilim var.
Sorarım size, bir erkek arıyacağım der de niye aramaz, ararsın niye acmaz? Daha sonra da başka numaradan niye arar ve sesini dinler insanın? Psikopat midir!
evet anneciğim babama boşuna Kızdın zira o dolmaları afiyetle ben yedim. eline sağlık yine döktürmüşsün ama valla benim niyetim hepsini yemek değildi. Bir tane iki tane bir tane iki tane derken bir de baktım tencere bitmiş. ama hata sende azıcık yapmışsın. O değil de Karnım ağrıyor amk.
Nefesimiz sayılı derler ya derin alsam nefesi daha fazla yaşarım zannederdim çocukken meğer alınan her derin nefes kısaltırmış ömrü.
Nedenini bilmesemde son günlerde içimde aşırı derece sevecen yardımsever bir kişilik var nerde o eski huysuz günlerim.
30 martın son saatlerinden itibaren kendimde değilim. çocukluğumdan beri olan ve iyileşmek için hiçbir şey yapmadığım dikkat dağınıklığım, uykusuzluğum iyice arttı. kimseyi suçlayamıyorum, kendimi bile. kimseye anlatmak bile istemiyorum. gitmek istesem izin vermiyorlar ama kimse kalmaya gönüllü değil. napmalıyım diye düşünmekten boynumu kırmak istiyorum, bana yardım et diye yalvardığım zamanı bile hatırlıyorum. üç aydan biraz fazla ama hiç olmadığım kadar akıllandım. napmalıyım, izleyecek film dizi bile kalmadı, napmalıyım.
Bazı Insanlar iyi ki varlar. Yoksa nasıl hayal kırıklığına uğrardım!..
dün bir iç çamasir magazasina girdim.saga sola bakarken reyonun bir yerinde ilkokuldayken saf mi saf temiz kalpli bir arkadasimi gördüm. galiba alisveriste derken
- aynur abla depodan .... diye devam sözünü duydum.
görmemezlikten geldim ve çiktim.
demekki orada çalişmaya başlamiş
ya da yardima gelmistir bilmiyorum
onu öyle görünce üzüldüm sözluk
bir kız vardı benim olamayacak kadar güzeldi. galiba bundan dolayıda benim olmadı ama ben onu unutamadım bazen aklıma geliyor ve aklım başımdan gidiyor: avare gibi ortalarda dolanıyorum. triplere giriyorum insan olmaktan çıkıyorum. kendimden o an öyle bir tiksiniyorum ki kendime tecavüz edip ruhsal bunalıma girmek istiyorum. sonra bir sigara yakıyorum sigaranın sonuna doğru gelince ulan hani sigarayı bırakacaktın diye kendime fırça atıyorum. tuhaf olanda bu kısır döngüde yeni hayaller üretmeye çalışıyorum.
Gecenin 2 sinde çay içtim. Uyku hak getire. E birde sevgili ile yazışınca allah allah iyice kaçtı. Kalbim davul gibi atıyor. Niye uyumuyorsun deyince çaydan oldu dedim. Halbuki mal ben, kalbiminde hızlı atışının sebebi sen. Uykusuz geceleriminde fakat diyemedim be sözlük utandım.
Ağlamak yorucu artık.
aylar hatta senelerdir takip ettiğiniz ve sözlüğe kaydolduğunuzda entry girdiğiniz ikinci başlıktır. sabah namazı vakti çıkmak üzeredir
bildiğim şeyler canımı yakıyor. gerçekten saf kötülüksünüz. umarım iyiyi görmezsiniz. değerbilmezler. ahlaksızlar. çekersiniz umarım. başınıza gelsin.
çok yalnızım ve bunu mükemmeliyetçilikle pekiştiriyorum. çok sıkıldım artık.
bu kadar duygusal olup yalnız kalmak hepsinden daha zor geliyor.