bugün

sınava girmek istemiyorum. ciddi anlamda hayallerimi attım bir köşeye. ben bir aptalım.
Her öğlen balkonuna güneş düştüğünde, çiçekli şortuyla güneşlenen über tatlı teyzeyi kıskanıyorum. imkanları dahilinde pek mutlu görünüyor çünkü.
bir şeylerin kötü gitmiş olması her şey kötü gidecek anlamına gelmiyor. hayat o kadar da acımasız değil. umutlar var. her zorluk alt edilebilir. hayaller sadece hayal olarak kalmayacak. biz elimizden geleni yaptığımız sürece.
nickimi değiştirdim az önce. aramızda kalsın eskisi saçmaydı...
ojelerimi soyarak çıkarmaktan çok değişik bir zevk alıyorum.
sizin karşı binada oturan 91 yaşında gecenin üçünde kapat şu interneti yat uyu diyen dedeniz var mı?
Sigarayı bırakalı dakikalar oldu.
Ramazan ayından sonra buraya girecek miyim bilmiyorum ama içimi iyice boşaltacam buraya bugünden itibaren. Hatta bu kesin.
Neye üzüleceğimi şaşırıyorum yine.
Gözüm gibi baktığım, uğruna hayatımda hiçbir şey için vermediğim savaşı verdiğim aşkım, ilişkim eskisi gibi değil artık.
Bir yılda öyle çok değişti ki her şey...
Ne diyeyim bu uzak mesafe ilişkisine; küfür bile edemiyorum. içim acıyor sadece.
Üzüntüden saatlerdir uyku uyuyamamak nedir bu gece birkez daha şahit oldum. Ustelik sabah işe gideceğim duruma bak. Paramparça gibiyim sanki.
çok yorgunum artık...
Ezan okuyor burada.sabah ezanı. Gözlerim doluyor, odada abim olmasa ağlamaktan evi ayağa kaldıracak haldeyim. Ama kendime bakmam lazım, sağlığıma birşey olursa annem kahrolur, yine oturarak namaz kılar o kızda olduğu gibi babamın ağzından kan gelir ve ben bunu zerre istemiyorum. Mescidi haramda kalıp turkiyeye dönmemek ne kadar güzel olurdu ama hayat şartları buna izin vermiyor maalesef. Abdest alıp namazı kılmam iyi gelsin inşallah şu ruh halime.
Para lazım. Çok para lazım.
istesem çok rahat ulaşırım ama, ona içimi döke döke askerde acemi birliğindeki çocuğun sevgilisine ağlayarak sızlanışı geliyor gözlerimin önüne ve aynı duruma düşmekten korkuyorum. Çok değer verdiğim bi yakınım demişti seni istemeyene değil, seni isteyene koşacaksın der söylenip dururdu. Kimse yanlış anlamasın kendimi bi kenan imirzalıoğlu görmüyorum ama ne çok kız istemişti beni ve ben istememiştim. Nurkevserden sonra öylece durmuş, yine aynı üzüntülerle karşılaşmak istememiştim. Kaç zamanım yalnız geçti. Son 2-3 ayda kaç kızla oturup konuştum ve ısınamadım ve daha görüşmek istesem en az 2 kişi daha var. Ama ben hayatında sert imtihanlardan geçmiş acı çekmiş birini buldum ve onunla namaz kılmayı onunla umreye gitmeyi ona vesile olmayı çok istemiştim. Zaten görüştüğüm kişiler mütedeyyin dindar insanlardı, ama ben onu kazanmayı, bulunduğu ortamdan kurtarıp onunla birlik olmayı ve bu vesileyle Rabbimin belki bana merhamet etmesini çok ümid etmiştim. Ama ne dediysem ne anlattıysam başaramadım. Ona da suç bulmuyorum, baskı yapmak asla değil derdim ki iyi bilir o beni tamamen iyiliğini istiyordum ve hala istiyorum, istemeye de devam edeceğim ama buraya yazmak çok cazip ve insan az da olsa içini boşaltarak rahatlamaya çalışıyormuş.
Uyumaya çalışırsam, işe geç gidicem diye korkuyorum. Saatlerdir uykusuzum..
sıkı durun, zira uçuşa geçiyoruz..

1. game of thrones'a yeni başladım.
2. Yüzüklerin Efendisi serisinin hiç bir filmini izlemedim.
3. Baba serisini de izlemedim.

fotosentez yaptığım doğrudur.
ben tuvaletteyken kapının önüne biri gelince kakam kaçıyo.
gece dudagimi soyarken cok zevk aliyorum ama sabah cok aciyo. :(
Sevmiyorum kimseyi!
Evleniyorum sözlük.
o kadar sıkıldım ki, arada açıp reallifecam.com'a girip milletin ev yaşantısını izliyorum. öyle işsiz ve yalnızım işte sözlük!
bugün çalıştığım işyerinden karşılıklı olarak ayrıldım. herşeyin hayırlısı artık.
zaten mutsuz olan günün sonuna doğru daha da mutsuzlaşması kötü bir durum, his sözlük.
yarın gidiyorum, bundan sonra mobilden entry girerim, eşyalarımı hazırlayayım bari.
bu duyduğum tiksinti ne zaman geçecek?

ben kendime ne yaptım böyle...
güncel Önemli Başlıklar