bugün

değil Özür dilemek senden, anneni düzeyim diyeceğim de annemin hatrı var...
Hep misafir olarak kalacağım bu hayata.
Aitlik hissim yok hiç bir yere ve hiç kimseye..
Ancak üç gün kalabiliyorum bir gönülde..
Eşyalarım bir valizin içinde hazır hep..
Bana düşen yine gitmek..
hayatı 24 saat olarak düşünüp oranladığımız zaman

2 dakikalık mutluluk 23 saat 58 dakikamızı harcıyoruz.
Uyuyamıyorum sözlük. Boş boş oturuyorum evde. Oysa ki bir an önce işe başlayıp güzel bi başlangıç yapıp bi de eş bulup hayatımı kurmam gerekiyor.. Ve bunları düşünmekten uyuyamıyorum..
ne yapayım şimdi ben.
Dilek tutmadan kaydi bütün yildizlar gokyuzum yerde sanki galiba bu aralar sevenim yok benim.
bugün de elini tutabileceğim bir sevgilim olmadı.
yarın içecez ne de olsa deyip de bugün eve gelirken bira almadığıma it gibi pişmanım. bir de şu 10dan sonra alkolü yasaklayan yasaya imza atan, fikir veren kim varsa alayının aq.
hep marangoz olmayı istedim.
Bugun acaaaayip huzunluyum be,yaz bitti,ogrencilerimden ayrildim,is bitti,ankaraya donucem,kendimi bok gibi hissediyorum,yemek yemiyorum ya saka gibi.hal boyleyken bi de eve gelip kadikoye asik oldugum filmi buluyorum aglicam lan hungur hungur cok fenayim.
burda yazar mıdır bilmiyorum ama yazıcam.

eski bi sevgilim mi desem tam sıfatını bilmedigim kızla whatsaptan ayrıldık,evet şaka gibi di mi?
aniden istanbuldan taşınmaya karar verince dedim bari gel bi yemek yiyelim, neyse o dönem ben nişantaşında oturuyorum kız da orda, buluştuk yemek yedik bi yerde, hadi orda bunu söylemedin, geçtim, yemek sonrası kahve için neroya gittik, 1 saat orda durduk, orda da söylemedin, ben sabahın körü bagdat caddesine gidiyorum arkadaşımın dükkanına kahvaltı etmeye, anaam bu kız bana başladı whatsapta işte ben böyle olmasını ummuyodum, uzak ilişki yaşayabilir miyim bilmem (diyarbakıra taşınmadım, 2 saatlik mesafedeyim istanbula, oyle diyim) falan, ben çok tripten anlaan ve istekler üzerine gitmeyi sevmeyen biriyim, belki ya bi denesek falan dememi bekledi belki, iyi dedim sen bilirsin, belki bi yerlerde karşılaşırız dedim, oyle ayrıldık. hayır yani insan bedava bi uygulamayla sevgilisine ayrılık mesajı atar mı ya,ara di mi, ya da mesaj at tl gitsin en azından, yok.
bugun sinirden elim ayağım titredi be. su kuveytli yavşakların kurmay pilotu dovme meselesi allah belamızı vermiş sanırım. yemin ediyorum yok boyle birsey. dusunsenize bir ingiliz askeri sokakta doven bi türk. adamı anında indirirler. biz ne yaptık bi düşünün. subayımız diplomatik sıkıntı çıkmasın , sicilime işlemesin vs. sebeple bisey yapmadı. - belki de yapamazdı- ama karakola götürüp sıradan bi şikayet dilekçesiyle kesip atmakla olacak iş değil. isin sonu belli 2 mitçi gidip bunları tokatlayacak olan pilotun siciline olacak. yemin ediyorum yazık günah ya yazık. biz ne hallere düşmüşüz.
ayrıldıgım eski sevgilimi facebook ve twitterdan sildim diye gece gece beni arayıp niye beni sildin diyecek bi halde olması, e kızım diyorum ayrıldık yani, yok niye silmişim, gavat gibi mi duruyorum ordan acaba. içen, alkole gömülen beni arıyo arkadaş, sakin bi hayat yaşayamıyorum.
neden bir reset tuşumuz yok ki ?
ayrıldıgım eski sevgililerim benden sonraki ilk sevgilileri ile evlendiler, istisnasız, hepsi, hepsi ya, arkadaş koca delisi misiniiiz, ben mi değişik yönlendirdim sizi anlamıyorum ki, dokunan evleniyo.
Bugün akşam kızın biri geldi telefon numaramı istedi. ben de kadın gibi kapris yapıp tanımadığım kişilere numaramı veremeyecegimi söyledim. hayır kıvanc gibi tatlı bi sey olsam neyse. sapık mıdır nedir anlamadım bi sey. sonuc olarak kadınları daha iyi anlamaya basladım diyebilirim.
buradaki insanlara çok üzülüyorum. siz gene bu gece de moda kanalı açıp şansıma bikini yada iç çamaşırı defilesi denk gelir amin diyerek göbeğinizi kaşıyarak oturduğunuz koltuğunuzda uyuyakalacaksınız. oysa ben.. neyse çirkin ibneler kıskandırmayım sizi iyi uykular.
insanın uyanık kalmak için sebebi olmaz mı ? yok..
en yakin arkadasimin sozlugu terk etmesiyle nickini calmis bulunmaktayim kafama levye yeme riskini almis olsam da.. neyse en azindan hangi kafayla aldin sen bu nicki sorularindan kurtulmus oldum. ben baya icimi dokup sacmaliyorum sacmalayacagim da sanirim yazar arkadaslarim, kusura bakmazsiniz umarim.
Çok önem verdiğimi belli etmemek için cool taklidi yapıp, gerçekten cool zannedildiğimden ötürü sallanmadığım bir dönem olmuştu.
milimlik kılıç üreticisi olup dünyadaki işe yaramaz tüm sivrisinekleri katletmek istiyorum.
hem sevaptır, değil mi? bu çile reva mıdır insanoğluna?
sene 2012. Lise son. Korkum olan şeyin "aşık olmak" eylemi gerçekleşmek üzere ki 1-2-3 de aşk yoktu.
ekim..
Sınıfta varlığını sadece asilliğiyle belli eden bir kız. Erkekler ile ilişkisi sıfırın altında eksi 80. Benim için ise havaların en güzeli.
kasım..
Girebileceğim her şekilde muhabbete girmeye çalışıyorum,muhabbet sadece arada sırada onun sırasında gerçekleşiyor, telefon numarasına isteyebileceğimi hiç sanmıyorum çünkü vermez. Aşkın doruklarındayım... yürüyüşü,bakışı,sesi ... bahardaki yeşiller gibi dalgalı...
..aynı zaman aralığında okula yeni bir kız geldi ve servisimiz aynı oldu. uzak durdum, telefon numaramı öğrenip mesaj attı sadece cevap verdim,hiç sevgililik dilindeki -yazma- olayını gerçekleştirmedim.....

sınıftaki asil tabikide beni kabül etmedi.. ve ben her aşık gibi duruldum,ağladım,tükendim.
..servisdeki kız benden hoşlandığı söyledi ve ben kabül etmedim,eşekler gibi bozdum onu.....

14 şubat..
Çivi çiviyi söker olayını düşünerek,muhabbeti bitirdiğim kıza kolye aldım.Arkadaş arayıcığıyla gönderdim.bir gün sonra getirdi ve bana verdi..
sevgili edinmiş... .......
çok uğraştım,boş....
"zor olduğu için aşık oldum"

o servisteki kıza hâla aşığım....
hapşırmayı çok seviyorum.
alerjim tutup onlarca kez hapşırdığımda kahkahalar atıyorum.

esnemeyi çok seviyorum. özellikle vööğaaa diye ses çıkartan esnememi.

size de oluyor mu bunlar?
16 yıldır ilk defa yaz bitiyor ve okulum başlamıyor sözlük. mezun olmak çok garip hismiş. nerdeyse bütün arkadaşlarım ders seçimi yaparken ben sabahtan akşama batak oynuyorum, dizi izliyorum. bi yandan okulun bitmiş olmasına seviniyorum bi yandansa çok büyük bir boşluk hissi yaşıyorum.
saat 03.33 : duştan yeni çıkmıştım. soğuk sular serinletememişti düşüncelerimi. yıkayamamıştım kirlenen düşlerimi , ertelenen hayallerim sabun köpüklerinde kalmıştı ve şampuana eklenen su kadar eğreti idi hayatıma giren her yeni insan. kendimden kaçmak için durmadan birini alıyordum hayat denilen oyun çemberime ve her zaman hapsolan ben oluyordum hiç çıkışı olmayan çemberimde. kendinden kaçamıyordu ki insan ve hiç beklemediği anda yakasına yapışıyordu vicdan. düşüncelerim deli ediyordu ah elektrikli sandalyeler kesin benim düşüncelerim için icat edilmiş olmalıydı. benim bunlardan bir çıkış yolum olmalıydı kaldı ki zaman denilen klişeye sarılmayalı çok olmalıydı.
saat 03.42 : sallama yaptığım elma çayımın poşetini kaşığa sararak çıkardım masamdaki üzeri yazılı karalama kağıdımın üzerine bıraktım . elma çayımdan gözlerimi kapayarak bir yudum aldım..
http://www.youtube.com/watch?v=Xm98K2Y6ZSA