bugün

çektim kendimi sen mutlu ol dünya evinde.
konuşmaya ihtiyacım var. sanal olmayan arkadaşlıklara ihtiyacım var canını yediğimin metin kutusu. sen nelere kadirsin..
şu an dişlerimi fırçalamak istiyorum, gecenin 3'nde nerden çıktı diye soracak olursanız yemek falan da yemedim ama ağzım kokuyor ve geçen gün ntv'de bir program izledim, dişteki tartarın içinde canlı organizmalar vardı ve hareket ediyorlardı o andan sonra bir fırçalama istediği var şimdi kalksam fırçalasam, aileden biri uyansa gecenin 3'nde napiyorsun sen manyak demez mi?
gelinlik giymeden
ışığı görmeden
bebeğimden önce
vazgeçtim dünyadan...
kaderi yenmeden
utandım kendimden
daha sevilmeden
Vazgeçtim dünyadan.
ben çok seviyorum sözlük ama hakettiğimi alamıyorum o da beni çok sevdiğini söylüyor sözlük. Ya ben hissizim ya da o yalan söylüyor. (bkz: böyle aşkın ızdırabını sikeyim)
Bir kac gun once buraya bir itiraf girmistim adalete inanmazdim ama varmis diye.o sadece buzdaginin gorunen kismiymis.adalet diye bir sey gercekten yokmus ve bu cok can acitiyormus.
Biraz kiskanclik bolca da ask çok gencim hepsi bu elimdeki.
Bir kişiyi gereksız yere sevdim. Bakıyo falan diye. insan kanarda az kanar.
ömrüme bir şekilde yapışmış bir adam var. pismanlik, isyan, umut herşeyım ona dair. ve ben ne olursa olsun unutamıyorum. çünkü unutmak ihtimali bile ağır geliyor.
aklımı sikeyim aklımııı diyorum bazen ama sonra geçiyor.
Artık biri beni sevsin istiyorum.
uykudan yemek yapmak için kalktım.
Hermafroditim.
itiraf ediyorum serime başlıyorum
daha ufacık bebe olduğum zamanlarda kuzenimle iddaya girip ineğin götünü öpmüştüm itiraf ediyorum
babam yeni bilgisayar alsın diye içine sıvı yağ dökmüştüm itiraf ediyorum.
mahallenin bakkalının önüne geçip kazıkcı diye bağırmıştım adam bana patates fırlatmıştı itiraf ediyorum
kirpi öldürmüştüm hemde taşla itiraf ediyorum
sevdiğim kız için kıbrısa kadar gitmiştim itiraf ediyorum yeter artık çok itiraf ettim geri kalanları başka zaman.
Şimşek ve gökgürültüsü var.. 28 yaşındayım ve hala korkuyorum.
melankolik mevsim geliyor amınakoyim iyice yarrağı yedik.
Hafif ışımış hava ama yağmur yağdığı için karanlığa yakın hala. Halbuki bu saatlerde daha aydınlık olması gerekir di mi? En azından bizim buralarda öyle. Ama yağmur var işte. Çatılardan gelen tıp tıp seslerinin arasında yağmur var. Gök gürültüsünün, bir anlığına odamı aydınlatan şimşeklerin arasında yağmur var. Böyle havalarda uyunmaz. Düşünmek lazımsa, Müzik dinlemek lazımsa, bir şeyler okumak lazımsa... En uygunu bu vakittir. Yağmurlu sabah 6. Bu havanın hakkını vermek gerekir. Uyuyarak geçirmek yazıktır......... Şaka ak şaka. Regl sancım var ondan uyuyamıyorum. Hem uyandırdı hem uyutmuyo şerefsiz. Yoksa bana ne yağmurundan, yağmur romantizminden ehe.
Gene sabahın körü oldu sözlük ve ben gene uyuyamadim hiç. Kafam allak bullak, düşüncelerim karmakarışık. Ne yapmaya çalışıyorum artık ben bile bilmiyorum. Yorgunum, uykusuz ve mutsuzum. Aşk ilişkileri beni çok zorluyor. Hayatımda nedense tanıştığım her erkek benden daha sorunlu. Kendimi yara bandı gibi hissediyorum. Herkesin her yarasını ben kapatıyorum da sanırım onlar sadece benimkini biraz daha büyütüyor. Hayatımı iyice boka soktum. Bu sefer cidden ne olacak bilmiyorum. Sürekli elestirilmekten bıktım. Herşeyden bıktım. Gidesim var benim ya burdan ama korkuyorum. Yeni bir düzen kurmaya halim yok benim. Yardım lazım bana. O yardımı da hayatımda su an bulunan kimsenin yapabilecegini sanmıyorum. Kendimden geçmeye çok az kaldı sözlük. Benden bişey olmayacak bunu anladım. Oldurmak içinde uğraşmak içimden gelmiyor artık.
bir sevgilim bile yok.
uzun entry leri okuduğumda içimde bir ürperme oluyor, çokmu duygusalım bilmiyorum.
ah sozluk..

asiri yemek yiyorum. son 3 aydir hep boyle. asiridan kastim normal insanin tam 3 katini tuketiyorum. ama ekmek yemiyorum yemek yanina yiyemem. bi de yesem ne hale gelirim. bi de istahli istahli yiyorum.

iste bunlar hep depresyon.
yorgunum... diyeceklerim bu kadar.
itiraf bolumunu okuyan var mi merak ediyorum, valla bak.
ey ! eger bunu okuduysan 3 kere tiklat !
dusunuyorum da zamanimiz cok az, neden bos bos neden yalniz oturuyorsak ya da neden biseler icin cabalamiyorsak ya da kendi adima konusayim neden boyle cabalamiyorum acaba, en cok istedigim seyden kacar gibi.

bugun yine isyanlardayim sozluk.
An itibariyle kafayı yemiş bulunmaktayim. Yoksa gelip ne diye burda yaziyim amk.