bugün

" aklım bir zincir vursun yüreğime... kalbime ayaz vursun donsun... elimde bir hançer, sen yeni güne doğ bırak ben öleyim. " bırak ben öleyim... yolun açık olsun.
çok sağlıksız bir takıntım var ve bunun ne derece ileri olduğunu yeni farkettim. insan yedi senedir görmediği ve arasında birşeyin geçmediği sadece platonik takıldığı birine bu derece sevgi besler mi hala. başkası yapsa dalga geçerim hasta derim. neyse ya mutluyum böyle.
bu bir soru cümlesi değildir;bir türlü başlık açamadım.
ırkçı değilim ancak ırkçı mizah beni güldürüyor. genel olarak mizahın ricky gervais gibi imansız, sınırsız yapılması gerektiğine inanıyorum zaten.
karnım çok aç.
Unuttum diyorsan bile hatirlamissindir, tanimadigini öyle birinin olmadigini dusunmelisin. Bu ders olsun benim gibi sucu sadece sevmek ve inanmak olan andavallara. Gram sikimde değil sözlük ben artik ileriye bakiyorum yuce yaradana şükürler olsun 1.85 boyun var duzgun fiziğin var, üniversitenin en güzel bölümlerinden birini okuyorum. Param var. Oh mis. Kendimi teselli etmeye calismiyorum sadece yazik olan hayaller çevrenin kabullenmisligi canini sikiyor.

Bu bana çok güzel bir ders oldu bu amina kodugum kiz milletine hayvan muhamelesi yapicak ve sadece sikiceksin şimdi sevgilisi olanlar yok canim falan diyordur değil kardeşim zamanla anlarsin 3 - 5 yillik iliskimden bunu cikardim. Çiğ süt emmis bir irka guvenmeyeceksin akilli diye geziyorum sanarsin boyle gotunden sikerler iste.
ramazan dolayısıyla mutfakta harıl harıl çalışıyorum. Binlerce müslimciğe iftar menüsü çıkartıyorum, lanet olsun ramazan dan nefret ediyorum.
2 yıl önce roman yazmaya başladım. şimdi böyle söyleyince çok havalı duruyor ama sonu gelmedi. en yakın arkadaşlarım dahil kime okutduysam, herkes bana bakıp gülüyordu. annem bile. yahu yazdığım şeyler trajik bir olaydan esas alınmıştı, fıkra değildi ki ne diye gülüyodunuz e be vicdansızlar. şevkimi kırdınız, edebiyat dünyası yazacağım muhteşem eserlerden mahrum kaldı belkide. yazmıyom işte.
geçtiğimiz ay nişanlımla türkiye sahil turuna çıkmıştık sözlük. egeden akdenize oradan da iç anadolu üzerinden karadenize geçmiştik. şimdi nişanlımla ayrıyım ve dolphin karavan başlığını görünce içim yine cız etti. bana en iyi anımı yaşamama fırsat vermişti bu karavan, şimdi o nerdee ben nerdee...
Eğer sevgilim sözlükten biri olsaydı Nickimi bilmesini istemezdim şahsen. Burası özgürce fikir belirtebildiğim, yeri geldiğinde sapıklık yeri geldiğinde hayvanlık zaman zamanda efendi takılabildiğim kimseye hesap vermeden hareket edebildiğim tek platform. Bu özgürlüğümün elimden alınmasını istemem.
çok güzel bi sevgilim olsun istiyorum. böyle kıza bakıp bakıp bana hakaret etsinler. bu kızın bu davarla ne işi var amk desinler. ulan kıza bak yanındaki öküze bak desinler. kız çirkin mi seviyor anlamadık amk desinler. piçin herhalde parası var kız kesin parasına bakıyo desinler. bu tipsiz bu kızla çıkıyosa bize hala umut var beyler desinler. kızın güzelliğinden beni hor görsünler amk itin götüne sokup çıkarsınlar beni.

evet bunu istiyorum.
Benden hiç birşey olmaz ha. 2 gün önce mecburen sigara içemiyorken hiç aklıma gelmiyor, Sigara neymiş sağlık sağlık diyordum. Ki hakikaten bunu 4 gün sonra fark etmiştim. Şimdi azicik cana geldim hemen sigaraya sarıldım. Uyuyamadm sonra tabi.
Ondan değil diye teselli ediyorum birde. insan azicik nefsıne sağlam olacak. Normalde millete kızarım yalnız.
dün ateşim yükseldi sözlük evde kimsecikler olmadığına kendi ateşimi kendi imkanlarımla düşürdüm.Hastaneye götürecek bi tanıdığım bile yok yakınlarımda..
küçükken makarnamı bitirmediğim için annem "yemeğini ye yoksa arkandan ağlar" demişti. bir süre sonra makarna soğuyup yağlar damla damla gözükünce gerçekten ağladıklarını zannedip üzülmüştüm.
boş insanları gördükçe deliriyorum. dedikodu yapmak, saatlerce aynı mekanda oturup boş muhabbet yapmak nedir yahu anlamıyorum. bir insan neden merak edip araştırmaz. yeni nesil embesil olarak yetişiyor. her gün şahit oluyorum bu vahim duruma.
bir de ona aşığım be sözlük. o gülümseyince kedi gibi oluyorum.
gerçekten nickimin hakkını veriyorum mutsuzum. şanssızım. lanetliyim galiba.
hep sevgilim varken ve kısmetim açıkken kızlar beni buluyor.
flört ettiğim bir kız varken diğeride bir süredir konuştuğum yakın arkadaşımken birden flörte döndü.
şuan 2 kişiyle flört ediyorum ve ikisiylede 1 ay içerisinde buluşmam var.
isteyerek olmasada 2 kişi idare ediyor konumuna düştüm.
bu işin içinden nasıl çıkacağım bilmiyorum.
önünden taşları çektiğin insanların o taşları senin önüne koyması ne garip...
7 gun boyunca caylaktim ama bu benim sozluge yazmama engel mi? Tabiiki de hayir. Almanya uzerindeki bir internet protocol adresinden sozluge giris yaparak yeni uyelik aldim. Bu sayede sahte hesap acanlara getirilen ek caylaklik cezasindan da yirtmis oldum. Tabiiki bu anlattiklarimin hepsi birer yalan. Cunku moderarorler bu dediklerimi ciddiye alip hesabimi silebilirler. Kisacasi: (bkz: kedidir o kedi)
Siktirip gidiyorum her seyden.
kendimi hala 18 sanıyorum. ama ciddi ciddi yani.

soruyolar kaç yaşındasın evladım? diye,

18 \'im diyorum ama üstüne bi 3-4 yaş daha ekle sen.

aramızda küçük olan var mı diyolar, ilkokul bebelerinden önce -en küçük benim hihi yapıyorum.

durumum vahim.
allah ım neden?

neden bugün şu an neden?
7 gun boyunca caylaktim ama bu benim sozluge yazmama engel mi? tabiiki de hayir. almanya uzerindeki bir internet protocol adresinden sozluge giris yaparak yeni uyelik aldim. bu sayede sahte hesap acanlara getirilen ek caylaklik cezasindan da yirtmis oldum. tabiiki bu anlattiklarimin hepsi birer yalan. cunku moderarorler bu dediklerimi ciddiye alip hesabimi silebilirler. kisacasi: (bkz: kedidir o kedi)
youtube'da dizi arayınca pis yedili çıkmasından bıktım ve sinir oluyorum iyice. atıyorum "x dizisi 38. bölüm" diye aratıyorum. çıkıyor o dizi. resmi de var. ama tıklıyorum video'ya pis yedili çıkıyor. neye baksam o, illallah geldi sevgili sözlük yazarları.
ailem bana sen yeterki calis elinden geleni yap dedi..ozelde bile okuturum dedi annem.. calistim elimden geleni yaptim gunde on bucuk saat ders calistim essek gibi calistim sonunda muhendislige yetecek puani aldim. sozelde yirmi bin bilmemne kacinci oldum.. ama istedigim hukuk bolumunde tam bir gerizekalo ciktim kazanamadim. sadece ozel uniler tutuyordu. bugun tercih aciklandiginda , annem bana parasinin olmadigini soyledi. kardesim hic utanma yokmu sende dedi sevgilim siktiret onlari ben seni okuturum dedi. milyarlari olan annem.beni gerizekali sanip parayi bosuna verecegini sanarken , sevgilim maclara cikip kemiklerini kirdirip yinede o parayi denklestirip okutacagini soyledi. onsekiz yasimda bunuda gordum sevgili yazarlar.. adam olanin aileden degil elin adamindan ciktigini gordum..
olum doğum günüm lan. çok özel şeyler bekliyorum ama sabah işe gidicem insan izin verir bir güncük be. hastayım mi desem ki.