bugün

3. sınıfta katıldığım koroya tekrardan katılmak istiyorum sözlük. takatuka denen o saçma şarkıyı tekrar söylemek istiyorum. çok mu çok oluyorum?
--spoiler--

al şu takatukaları lay lay la la lay lay
takatukacıda takatukalat gel

--spoiler--
Korkak bir insanım. Aklınıza gelebilecek her anlamda. Ama üzerine gidiyorum, gitmeliyim.
Sözlük, allahsız gibi aşık oldum sözlük.
Entry giriyorum deyip hayat hikayesini döktürenlerden illallah dedim.
Aşık olamadığım kişilere bakamıyorum, onlarla çıkamıyorum sözlük. O yüzden yanlızım. Şimdiye kadar ki sevgililerimin sayısı bi elimin parmaklarını geçmez. Bütün sevgililere imrenerek bakıyorum. Gerçekten sevdiğim kişilerle çıkmak istiyorum, çıkmış olmak için çıkmak istemiyorum.
bazen kararsiz oldugum zamanlar var miydi diye dysunuyorum. arkadas balo icin elbise alicam en az kirk elli tane denedim abartmiyorum, hala alamadim. araba alicam bi yildir. hala kararsizim c4 mu ibiza mi diye. evden cikicam hangi ayakkabiyi giysem...
lysde de hangi soruyu cozsem acaba diye dusunup vakit kaybetmeyi planliyorum...
itiraf başlığına uzun uzun yazıyorsunuz ya. Biz onları okumuyoruz işte.
hep galip olmak yenilmez olmak mükemmel bir şey ama büyük bir sabır gekiyor bunun için her yiğidin harcı degil ama çok mutluyum temizliycem hepsini hijyen gibisi yok.
bugün yabancı bir arkadaşımın paskalya şeeeyini kutladım .*. neyse işte yumurta boyayıp boyamadığını sordum. benden geçti o işler tarzında bir şeyler söyledi. ben de ''you know old man ''. dediğimde anlamadığnı soyledi.( çokkk türkçee düşündüm sözlük.sonra '' that's your preference what i want to say.'' diye acıklama yaptım hala ses yok. bu kadar mı anlasılmaz bir şey söyledim ?
kendimi hicbirseymisim gibi hissediyorum.mutlu degilim, mutsuz oldukca harciyorum ne olduguna bakmadan.insanlardan nefret ediyorum emekli olup sahil kasabasina yerlesmek istiyorum.bir de mutlu olmak istiyorum...daha cok sey var olmayacagini bildigim bile bile neyse....
tam ben cesaret edebilmiş onu aramaya karar vermişken onun numarasını artık kullanmıyor olduğunu bir orospu telesekreterden öğrenmek inanılmaz koydu.
facebooktan arayıp beğeni ,yorum isteyen ,hatta bak senin fotoğrafına şu yorumu yapıcam diyen 50 yaşında olan akrabalarım var.
ilkokulda idim. o zamanlar da mahsun kırmızıgül'ün sanırım piyasaya yeni çıktığı yıllar idi. kuzenim de gitmiş bunun kasedini almış. arabada dinlemekte. birkaç kez ben de arabada iken denk geldim. (bkz: mahsun kırmızıgül dinleyen yazar) ağzıma dolandı "bebeğim şarkısı". yine bir gün son derste örtmenimiz genelde yaptığı üzere birine şarkı söyletecekti tahtada. "şarkı söylemek isteyen var mı?" diye sorunca sazan gibi atladım. çıktım tahtaya. söylediğim şarkı o malum "bebeğim" şarkısı. şaka gibi resmen. kendimden soğudum şimdi tekrar düşünüce.

Duysun dağlar duysun taşlar
Seviyorum içim yanar
Kalbim yalnız sana yanar
Allah'ını seveyim
Bebeğim benim bebeğim benim
ilk göz arım sevdiğim benim
Allah'ını seveyim canımı vereyim
Uğrunda öleyim bebeğim benim

şimdi olsa üste para verseler gene söylemem bu şarkıyı. (bkz: bu da böyle bir anımdır)
hayatım çok garip bir hızla değişiyor. durduramıyorum. zaten durdurmak da istemiyorum. üç ay önce bir sene önce iki sene önce nelerle uğraşıyordum şimdi neler yapıyorum. insan her geçen gün büyüdüğünü anlıyor. evet o kadar büyüdüm ki kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum. evet o kadar büyüdüm ki tahmin edemeyeceğim kadar özgürüm. ve çok mutluyum her şeyden öte. huzurluyum. yanımda kardeşten öte dediğim iki insan var. hayatımın her anını paylaştığım. mutlulukta üzüntüde. o kadar iyi insanlara denk geldim ki onlardan önce geçen yılları boş sayıyorum. hayatım tahmin edemeyeceğim kadar sorunsuz. tek problemim diş ağrım yarın ona da bir çare bulacağım zaten. çok mutlu olduğum bir işim var. ailem var. aygül ve tuğçe var. he bir de başka biri daha var. bana fenerbahçe şalı alan. ama o mite girecek öyle küçük bir sorunumuz var. insanlar şaşırıyor. hastaydı bu kız nasıl böyle şeyler yapabiliyor diyorlar. yenilmemeyi öğrendim ben. her düşüşümde daha güçlü kalkmayı. bana bunları öğretenlere de teşekkürler. hayatımdan onca yıl çalmanıza rağmen. ama ben yenilmeyeceğim. hiçbir zorlukta. çünkü aygül var tuğçe var ailem var.
Yarın diyete ve spora başlayacağım için bugün altı dilim börek üç dilim baklava cips ciğ köfte kurabiye yedim derken soluğu klozet başında kusarak aldıysam dört yılda işlenen dersleri iki ayda bitirmek zorunda kaldıysam sürekli uyuyorsam depresyon hoş mu gelmiş ne...
Kutlu dogum haftasindayiz... Aksama kadar erotizmden siyasete tarihten felsefeye hersey konusulan şu sozlukte bundan bahsedilmedi. Bende yeni ogrendim ve sanki dogum gunumu unuturlarda kalbim sizlar ya oyle hissediyorum kendimi... Allah affetsin, insallah kalbi kirilmamistir efendimizin.
teklifimi reddederek lozanı, başkasıyla çıkaran sevri imzaladın.
Survivor Turabi elenmesin.
00 00 oldu sözlük. ve hâlâ yalnizim.
Zaman çok çabuk geçiyo ve ben korkuyorum.
Cok kilo almak istiyorum ama alamiyorum. Aslinda soyle bir 5 kilo alsam yeter ya. Yemedigim sey, yemedigim abur cubur kalmadi ya. Surekli de evdeyim disari da cikmiyorum ki. Niye alamiyorum oyleyse! Off yardim edin... Diyetisyen bana 2300 kalorilik diyet verdi ama cik yine cik hep cik olmuyor ya. Metabolizmam cok hizli calisiyor onu nasil yavaslatacagiz?
arama allah'ın belası arama. açıyorum işte telefonunu zaafım var anlamıyor musun?
özel güçlerim olsaydı, güç arzusunu herkeste yok etmek isterdim.
oLDUM 31.... nE cenabet yaş arkadaş..
Elalem çoluk çocuğa karıştı ben çoluk çocuk içinde hala yazarlık..
Desen ki neyin var?

Bir ben var benden içeri *

hEE BiR DE BAĞIRAYIM!
BUGÜN DOĞUM GÜNÜM!
küçükken bir kaplumbağa öldürdüm ve anotomisini inceledim. sonra afiteyle tadına baktım pişman değilim.