bugün

- ah be sözlük, yaşamayı hak eden o kadar çok ölü insanlar var ki. özellikle benim yaşadığım hayatı... neden tanrı benimle inatlaşıyor anlayamıyorum.

- korkuyorum sözlük, öldükten sonra unutulmak neyse de yaşarken unutulmak çok korkunç, acı verici.

- "bir gün" diyorum, "elbet bir gün sende hayallerine..." sonrası gelmiyor ne yazık ki, kendimi teselli etmem dahi bir kaç saniye sürebiliyor ancak.

- yaşarken unutulmak korkunç dedim ya hani, peki bir insanın kendini unutması? nasıl bir duygu olduğunu sormayın, inanın bunu anlatabilecek kelimelerim yok benim.

- beni bana anlatacak bir insana ihtiyacım var. kendimi artık tanıyamıyorum çünkü.
Yirmi yasindaydim bir gun hayatta kaybedecek hicbir seyi kalmayan insanlara has bir ozguvenle yuruyordum kendime bile itiraf edemedigim tek sey aslinda -her istedigimi yaptim dedigim- su hayatta hicbir seyim olmadigiydi,hic kimsem olmadigi...
Genel anlamda malım evet mallık yapma konusunda oldukça deneyimliyim. Özgüvenimde sıfır denilebilecek seviyede bu 2 olgu canımı çok kez sıksada genel anlamda mutlu olmayı başarabiliyorum.
çok üşeniyorum. her şeye çok üşeniyorum. üstümü değiştirmeye bile üşeniyorum bunun için kızlardan birine maaş bağlıcam soysun giyindirsin beni.

bazen çıplak yatıyorum sabah ev arkadaşım ooo hayırdır bakışı yapıyor.

sen uyanmadan gönderdim ehehe diye şaka yapıyorum.

ama üşenmeme rağmen de bir sürü şeyle uğraşıyorum.

bu aralar her şey yolunda gidiyor. şaşırıyorum. içten içe keyifliyim ama.

psikiyatristimi çok seviyorum çok güzel konuşuyoruz. bazen dediklerimi anlayamıyor. ben bunları yazayım çözeyim bu hafta haftaya yorum yaparım diye dalga geçiyor.

tedaviden bu sefer umutluyum. umarım artık düzelir bazı şeyler.

tiyatroyu çok seviyorum. nisanda yine sahne alıcaz. seneye nerde çıkarız bilmiyorum. hükümetin amk. yine olsa yine eleştiririm sahnede.

mayısta oynayacağımız oyun için heycanlanıyorum. doğaçlamaya alışmışım tekstli oyunlar geriyor beni.

etme bulma olayına bazen inanıyorum. kim beni haksız yere üzdüyse mutlaka bir şekilde çıkıyor ondan. bana da keyif sigarası yakmak kalıyor.

bu ara çok içiyorum. barlarda içmemeye karar vermiştim ama mümkün olmuyor. geçen 16 dakikada 6 bira içtim amacım hemen kafayı bulmaktı.gittim şarkı söyleyen çocuğun viskisini de içtim. 2 vodka içtim ağzım yüzüm yamuldu.

götü başı dağıtmadım ama. prim vermiyorum o konuda.

bazen dişiliğimi kullanıyorum kullanırım banane cilveden kim ölmüş.

hiç pantolonum yok. utanıyom hep tayt şort etek. başlıkları ondan üstüme alınıyorum sanırım.

pantolon alıcam ama param yok.

arkadaşlarım aralarında para toplayıp bana pantolon alıcaklarmış tecavüze uğramamdan korkuyorlar sanırım.

bu aralar deri kıyafetlere taktım etek tayt tişört. bugün normal etek alayım dedim yine gittim yarısı deri aldım.

hayır amk gören de partilerden çıkmıyorum sanıcak. onu giyip hukukçunun dersine gidemem ya.

ama ucuzdu ondan aldım.

çok otlakçıyım. param yok. benim ne zaman param olucak merak ediyorum.
hayatımı düzene koyacağım, kararlıyım.
sinirlenmek dışındaki duyguları uçlarda yaşayamıyorum. inanılmaz mutlu olamıyorum mesela böyle havalara filan uçmalı olandan. kendimi gaza getiriyorum sadece o kadar. 2 dk sonra geçip gidiyor. ama çok güzel sinirleniyorum. Bugün 3-5 sn durakladık arabayla ve yoldan tek araç geçecek durumda kenarları bir güzel doldurmuşlar. karşıdan kamyonet kılıklı bir araç geldi. yan koltuk tarafından çıktım arabanın önünden şoför koltuğuna ilerliyorum ki ipne iyice yaklaştı üzerime geliyor babasına müjdeleyeni tokatladığım. birde kornaya abanmaz mı ? bunlar hep bir kaç saniye içinde oldu. şöforle göz göze geldim ve '' bi dur amına goyim lann!!'' şeklinde böğürdüm efenim. çevredeki herkes (polis amcalarda dahil) duydu filan ama inanılmaz rahatladım. inse kamyonetten bagajdaki metal su borusuyla büyük dedesine selam bile çakardım. ben sinirlenmeyi seviyorum lan. (oha kendimle yüzleştim.)
bazen çok çabuk önemsiyor, çabucak yüceltiyorum sanırım. bundan nefret ediyorum.
Aldatıldığımı öğrendiğim gün eve gidip, 12 kalıp kek yapmış tüm apartmana dağıtmış sonra yorgunluktan elimde çırpıcı ile kanepede sızmıştım. Sonraki gün 8 km yol yürümüştüm. Sonraki gün 4 küçük pizza ve 2 litre kolayı tek başıma tüketmiştim. Sonraki gün 100 sayfalık defteri el yazısı ile orospu çocuğu yazarak doldurmuştum. Sonraki gün 36 bardak çay içmiştim. Sonraki gün hamama gidip abe kaynana şarkısını söyleyip bi güzel kese attırmıştım. Buraya kadar hiçbir şey normal değil biliyorum. Öküz gibi bir bünyeye sahip değilim. Gayet naif biriyim. Ancak gözümden bir damla yaş akıtmamak için üstün çabam ve romantik kıro kızlar gibi gidip kız dedikodusu yapıp alkolün dibini bulacak değildim. Normallik bu gibi görünsede insanın kendisini hunharca yorup acıyı katletmeye çalışması çok takdire değer bence. Herkes benden bu dönemde korktu. Akıllarına gelmedi ki bu kız kendi şerrinden korktuğu ve zarara uğratmak/ uğramak istemediği için kendini hırpaladı. Anamm siz daha aşk acısı çeke durun. Ben kilolarımı verdim bile.
öfke halim umutlarımı devam ettirmiyor. çünkü artık öfkem insanlara değil, bizzat kendime öfkem hiç tükenmeyen birşey bu. nolur beni kurtar bu halden sevgilim. burçin. ölesiye özlüyorum seni.
Tripten nefret ediyorum artık amk.. lan niye burnundan diil de agzindan nefes aliyorsun diye trip yicem utanmasa.
Allahima bunaldim, daraldim yeter ya. Yeminle cekemiyorum artik bitti sabrim.
Ben bagirinca haksız oluyorum. Hangi kelimelerle ifade etmem gerek bilmiyorum. Delirmem yakındır offfffff.
ara sıra kendimi tutamayıp açıyorum o fotoğrafı, uzun uzun bakıyorum. yaklaşık olarak 1cm'ye 1cm bir fotoğrafa en fazla ne kadar bakabilirsin, ne kadar ayrıntı yakalayabilirsin ki? ve minicik bir fotoğraf en fazla ne kadar acıtabilir canını? kezbanlık var ya serde, yapıyor işte öyle etkiler. uzun uzun bakıyorum gözlerine mutlu mu diye, yanındaki kadına bakıyorum benden daha büyük bir aşkla bakabiliyor mu diye. baktıkça midem bulanıyor mutsuzluktan ama yanıtları bulamadım henüz.
aşık olmuş olabilirim.
benim işimi aşımı ilişkimi bozmaya kalkarsan hüseyin emin ol sadece seni değil tüm sülaleni sikerim...akıllı ol beni dinden imandan çıkarma...
ey sözlük yazarları,

beni moderatör yaparsanız uludağ sözlük yazarlarının twitter adresleri başlığında sadece kız veya erkeklerin olduğu adresi filtreyen bir sistem olacak.

eğer moderatör yapmazsanız da sözüm sana zall; elimde kasedin var oğlum, bittin sen. dur sen, seçimlere az kaldı. tüm türkiye bizi takip ediyor şu anda, sen bekle...
su anda uyumuyorsam sebebi dert keder vs değildir sözlük , ıslak saçla uyursam sabaha kıvırcığa dönüşecek şekilsiz saçlarla karşılaşmamak için saçlarımın kurumasını beklememdir. ev ahalisi uyudugundan mütevellit saç kurutma makinesi de kullanamıyorum. teknolojinin öldüğü andır bu an.
sözlük o değil de sevgilisi varmış.. tam ekim 2 den beri onu öyle kedi gibi seven ben ama onun sevdiği bambaşka .. sözlük sinirlerim bozuldu dünden beri böyleyim http://inciswf.com/1269236582.swf
vallahi ben böyle bir şey görmedim etmedim.
hayatta kaybedecek bir şeyi kalmayanlardanım sözlük.
itiraf ediyorum da tek amacı dikkat çekmek olanlardanım be Ulu..
Hayal kirikligi yasiyorum sozluk. Cok yakin bi arkadasim ona hic yakistiramadigim seyler yapiyor. Kendi dogrularini yaptigini dusunuyorum saygi duyuyorum ama hic ona yakismayan hareketler bunlar. Hic beklemezdim acikcasi. Bir cocuk ugruna arkadas grubumuz dagiliyor ya yanarim da buna yanarim. Bi de hala bi sey yok bence gayet normal demiyor mu sinirleniyorum. Bari yaptigini kabul et. Karismiyorum kararlarina ama yaptiklariyla soyledikleri tutarsizlasinca ben bile -ki en yakini olarak- artik dayanamiyacak hale geldim.
sözlükte ne çok hayal kırıklığı yaşayan varmış.. içlerinden biri de benim.
yeter lan yeter artık. eski sözlük günlerini özler olduk; o kardeşlik, o samimilik nerede ha ? nerede o büyüklüğünü bilip kendinden küçüklere sevgi saçan yazarlar ? nerede o büyüklerine saygı duyan sözlerine dikkat eden yazar kardeşlerimiz. sözlük sözlük değil siyasi konuları tartışma platformu sanki. sol frameye bakınca siyasi başlıklardan başka bir şey göremez olduk, insaf be insaf. bu durumdan şikayetçi olan bir ben değilim yani öyle umuyorum, lütfen arkadaşlar yapmayalım konuşmak isteyen vakti zamanında gitsin sandıkta konuşsun o hakkını oraya saklasın.
Eğer evlenmeye hazırlandığınız kişinin ailesi sizi sevmiyorsa yeterli yakınlığı göremiyorsanız o sevgili ya da nişanlının sizi gerçekten sevip sevmediğinden emin olun. Hiç bir şey görünen kadar değil.
insan en nefret ettiği tipe aşık olabilir mi kii ? Cevabı malesef evet.. Yaşam tarzlarımiz giyimimiz kuşamımız, çevremizdeki insanlar 180 derece farklıyken nasıl aşık oluyorum. Ne zaman sesini duysam donakalıyorum. Düşüyor kalemim elimden, dünya duruyor sanki.. Ürkek bakışlarla izliyorum onu. Ya farkederse diye korkuyorum , ya farkedip beni istemediğini söylerse.. işte o zaman ölürüm ben..
Senin haberin yokken seviyorum seni öylece gizliden gizliye.. Belki de gizli olduğu için seviyorum seni. Sanki öğrensen büyüsü bozulacakmış gibi.
Olsun be sevdiğim , böylesi de güzel.. Yeter ki senin çevremdeki varlığını bileyim arkadaşlarımdan duyduğum haberinle sevineyim ’ aa bugün x i gördüm, elleri cebinde yürüyordu haahaha ’ diye dalga geçtiklerinde mutlu olayım, yanlış anlama dalga geçtikleri için değil , senin varlığını hissettiğim için..
Belki de o düşünceli tavrını seviyorum.. Kafan önde , ellerin cebinde koridorda salınmanı seviyorum.. Düşüncende yer almak istiyorum.. gözlerinde kaybolmak istiyorum. Çevrendeki kızlar gibi olamam biliyorum ama seni onlardan çok severim.. Hergün yolunu gözlerim.. Bi gülüşüne dünyalar benim olur..

Çok seviyorum be gülüşünü öptüğüm.. Her gittiğim yerde seni arıyor gözlerim.. Bir yerde düşünürken seni arkadaşlarıma anlatırken ansızın yakınımda belirmeni seviyorum..
Kimi sevsem gidiyor.. Senin de sayılı günlerin kaldı be sevdiğim,. Sen yokken heryer ıssız herşey anlamsız.. Kütahya daha soğuk.. Zaman donuk.. Olsun be sevdiğim döneceğini bilmek de güzel..
Tek dileğim senin de beni sevmen.. Beklerim ben sevdiğim, ellerin cebinde kafan önde bana gelmeni beklerim.. Kimseyle kurmam sende kurduğum hayalleri..
Gitsen de ,hep gözlerin gözlerimde olacak sanki.. yine ellerin cebinde salınarak yanımdan geçtiğini hissedeceğim.. Yine aynı köşede yerimi alıp merdivenden çıkmanı bekleyeceğim..
Ben seni hep seveceğim.
sanırım kafayı yiyorum. internetten bazı sağlık sayfalarını okuyup 'bende bu var mı acaba' diye 2 saat düşündükten sonra moralimi bozuyorum. içim sıkılıyor hayattan keyif alamamaya başladım, bir an önce düzelmek istiyorum.