bugün

annem ile anlaşamıyorum.
biliyorum çoğu kız benimle sevişmek istiyor. sözlük yazarları daha dahil ama kusura bakmayın yazar bayanlar çoğunuz çirkinsiniz ya.
evet sözlük bir aydır diyet uyguluyorum ama az sonra bir ay üzerine kendimi ödüllendireceğim ve kokoreç yemeye gideceğim. acıktım amk.
artık liseliler grinin eli tonu okuyor arkadaş. ben o kitabı okurdum tamam ama en azından okula götürmezdim. sınıflarda topluca klasik eser niyetine okunuyor artık.
unutamıyorum. en büyük özet, en büyük itiraf
Amma yoruldum ha. Kalbim malubiyetini ilan etmek üzere.
uludağ mezunu olarak ,burayı daha lokal bir sözlük sanıyordum. evet . tamam yeter vurmayın...
seçimlerden sonra kürtler özerklik ilan edecek, apo içeride lig tv'den izlediği maçları artık statlarda izler. mecliste takılır. sayın laflarına hitap olur. olan da bizim 20 yaşındaki çocuklarımızın boşuna akan kanı olur.

gerçekleri görmek lazım.

bdp- pkk'dır.
kürtlerin %70' e yakını pkk'yı destekler. evlerinde ölenlerine ağlar, roj tv'den, kürt medyasından olan biteni takip eder. terörist cenazelerine bakar, evlerine aponun posterini asar. kendi dükkanlarında kürtlerden başkasını çalıştırmazlar. türklerden nefret eder, doğuda çevirme yapar. kimlik sorarlar.

enteresan çok enteresan. insanın çok zoruna gidiyor.
bugün tam rakı-su kıvamındayım. sözlerim hissettiklerim ağır ağır yalnızlığın doruklarına ulaşıyor. birazdan, düşüncelerin derinliklerine ulaştıkça kafam iyi olacak. sonra gelmeyin keyfime...
yeni hesabım bu sözlük. diğer hesabımı kullanmayacagim artik. geçmişi varsa da siktir et. sevmedigim geçmişi sikerim ben!
sözlük bugün platonikliğime platoniklik kattım. hoşlandığım kız twitter'dan favorilere "benim niye arkadaşlarımın uzun yakışıklı beni görüp aşık olan arkadaşları yok ben gavat mıyım" diye bir tweet almış. şimdi bizim ortak arkadaşımız var. o da bi' tane zaten. sevdiğimi de biliyordu, her neyse. öncelikle uzun değilim, seneye ancak 1,75 falan olurum herhalde uzarsam şu an 1,72 boyum. yakışıklı da değilim. ancak baby face diyen de var minyon tip diyen de. her neyse vay amk.
acısıyla tatlısıyla hayatımı katleden hayatla yer değiştiresim var anasını satayım.
itiraf etmek gerekirse yazmayanı dövmüyorlar ve dışlamıyorlar. Ben öyle görüp, isittim.
00.00 da tam entry girecektim ki yine sevişiyordum ya yine kaçırdık anasını satıyım.
treesome is amazing.*
bir öğrencinin kabusu haline gelmiş herhangi bir konuyu, ona akla gelmeyecek metotlarla anlatmaya bayılıyorum ve öğrendiği anda gözlerinde beliren ışıltıyı hiçbir şeye değişmem. ne mi yapıyorum?

mesela iki gün önce, eylül ayından beri ygs'ye hazırladığım ve türkçeden artık her soruyu çözebilecek noktaya gelmiş olan bir öğrencime normalin üstünde acı süs biberleri götürdüm. kendine bu kadar güveniyorsa, 1 dk. içinde yanlış çözülen her soru için bir biber yeme teklifini de kabul edebileceğini söyledim -soruları özellikle çetrefilli cinsten seçmiştim- teklifimi kabul etti. sonuç?

100 soru. 3 biber.

bu işi bu yüzden seviyorum... hayatta hiç; hiç; ama hiçbir şey beni bu denli zafer sarhoşu edemezdi...
eski sevgilim kütüphane binasının önünde karşımdan geldi,
öylece geçip gittik.
heyecanlanmadım aslında o an,
fakat içeriye girdikten sonra bir saat boyunca ellerim titredi. kalbim çarptı deli gibi.
bir saat boyunca kendime gelemedim.

bu kadar hastalıklı bir aşkın sahibi ben,
rüyamda
göğe uçmak, denizler aşmak, sevdiğine kavuşmak gibi imkanlar arasında
marks'ın el yazmalarına ulaştığımı görüyorum.

kütüphane binasının önünde imkansız aşk yaşayanın rüyası da ancak böyle olur.
buyur beraber olsun.
sanırım annemi, babamı özledik sözlük. hafta sonu odtü'de robotik yarışmaları varmış. pazartesi, salı günü de önemsiz dersler var. 4 günlük tatil fırsatım var. valla bilmiyorum sözlük. içimden bir ses git 4 gün değişiklik olur diyor. bir taraftan da antalya'da bulunmak çok daha zevkli geliyor, cumartesi, pazar antalya'da bisiklet turlarına da katılabilirim. sanırım burada kalmak daha iyi.
Az önce banyoda hamam böceği öldürdüm. Onu da gidip yan komşunun ayakkabısının içine attım. Sabah alarm zilim olacak o. " anneeeeee" diye bağıracak kız. Pişman değilim. annem yok sözlük. Çok Özledim anne lafını.

edit: bağırdı kız. doğal yolla kalktım. çok mutluyum.
bu kadar sıkıcı bir insan olmayı ben istemedim sözlük...
Dünyanın en güzel tatlarından biri de, küçükken sıyır diye verilen tencerenin dibini parmakladığın "anne pudingi" dir.
bakalım burda neler dönüyor diye girdim. herhangi bi itirafım yok.
o kızılay ekibi bizim okula kamp kurmuş gibi yine olağan ziyaretindeydi. tamam kan önemli, bağış güzel ama fakülteye giremiyorum her yer kan kokuyor, tansiyonum düşüyor. n'olur başka yerde durun bağış alın n'oluur?
Bazen ne kadar sayfanı yenilersen yenile, yanmaz o ışık, bağlama lan hemen duygusala, uyumuştur diye avut kendini.
Zeki olduğumuzu düşündüğümüz her gün daha da aptallaşıyoruz. (pazartesigiydimfesi, m.s. 2014)