bugün

kömürlük karanlıktı. biri elime geçti ama kim bilemedim.
can sıkıntısından ataç yiyorum, moral bozuklugundan aglamak istiyorum,haa bir de arayıp küfür etmek istiyorum.
Şu boşalmayıp itiraf sayfasına yazanlardan nefret ediyorum. Tamam kardeşim madem hayatında cinsel ihtiyaçlarını karşılayacak biri yok, ellerini kullan, biraz da sana verilen aklını kullan. Ben hergün senin boşalmadığını okumak zorunda mıyım?
"Feysbukta yıllardır ekli olan ilkokul arkadaşlarıyla bi kere bile olsa konuşmayanlar Yardımlaşma ve yaşatma derneği" kuruyorum gençler, katılmak isteyenlere duyurulur..
çok fazla mutlu kaldım. bu da sorun çıkardı tabii ki. hayatımda olan her şey gibi.

barıştık, ve mutluyduk. aynı sanıyorduk birbirimizi, ama değildik. çok değişmiştik, sevdiğimiz, nefret ettiğimiz, dinlediğimiz, her şey değişmişti. ayrıldık tekrar sözlük. belki de en iyisi. en azından onun için. ''acaba olur muydu?'' diye sormuyorum artık kendime. olmazdı ve olmadı da.

''ve gün, benim için tekrar karardı,
ama ben, gözlerimi kapatmak istemiyorum.''
hay ben edeyim böyle kafanın içine. ya ne kadar boş beleş insan var benim ülkemde. ne gereksiz şeylerle uğraşıp ne kadar boş işlere o olmayan kafalarını yoruyorlar. allah sizi kahretsin. bu insan olamamışların yemin ediyorum ki çölde susuz kalsalar ağızlarına tükürmem.
evet sözlük yaklaşık 2 ay öncesine kadar şiir okumayı bile bilmeyen biriydim artık okumayı bırakın yazıyorum. noluyo bana karakterim mi değişiyo?
bugün storyofeye gitti. çok takıldım kendisine, az çok muhabettimiz de oldu ihtiyarlığı üzerine ama biri böyle bırakıp gidince keşke biraz daha zaman geçirseydim diyorum. ha telefon numarasını verdi verdi de, ben öyle açıp konuşamam lan. atak bi insan olmadım. atak olmadım ama tutuk da sanmayın ha. ben bile kendimi bilmiyorum düşünün.

neyse
hiç beceremedim afilli cümleler, insanları etkileyecek şekilde yazmayı, etmeyi. herkes kendi hayında, türlü türlü işler peşinde. hani bunları okuyan biri çıkarsa, ya bize ne amk ne saçma yazmış da demesin. bu yüzden böyle kimseye yaranamadım sanırım. zaten şu 3-4 sene de sözlükte muhabbet ettiğim insan sayısı 15'i geçmez, o 15 de hasbelkader. kendi halimde takıldım, durdum. kimseyi rahatsız etmek istemedim, arada bir kaç sivri troll küfür etti, yine alttan aldım, olabildiğince sabrettim. bazıları başka insanlara dönüştü sözlükte, bense olabildiğimce kendim kalmaya çabaladım. öyle de kaldım diye düşünüyorum. zaten çocuk muyuz, şunun şurasında değil mi?

şu sözlükte de üç şeye üzüldüm/sinirlendim.; ilk yazar olduğumda format bilmediğimden pm kutumdan bana fırça çeken biradetbeyefendi mi her neyse ona, bir orta dünya gazetesi başlığı açtım. yazdıklarımı espri sandılar, ona. bir de kendini tatmin eden 3 insan kişisine. ilk ikisi düşünün o kadar basit bir şey. ama sonuncusu... ben artık bunları görmek istemiyorum. ya yaz geç müdür ile olmuyor o işler. ben basit adamım, düz bakarım. sözlük isterse jupiter olsun ben aynı ortamda sevmediğim insanla durmaktan daralırım. benim yapım böyle. o yüzden basıyorum bi kafa izni. çünkü ben hem veda etmeyi beceremem hem de o kadar zaman burada durduk. belki dönerim ilerde o yüzden.

neyse amk.
nickim sıfır sekiz, şerefsiz kız değil.
beni bu hale getiren her şeyin farkında olmam. Keşke öyle safca yaşasaydım. Gerçekler bu kadar yüzüme yüzüme vurulmadan. Birde aptal yerine koyulup dalga geçilmeden.
özel hayatımda yaşadığım acı imtihanlar anlaşılan daha bitmemiş,en iyisi Allaha kul olmakmış.benden bu kadar...
gece olunca içimdeki sıkıntı başka bir türlü kendini gösteriyor. geçer mi ki bilmem ama icimde sakladığım sen hiç geçmeyecek...
Önce kavanozun içine hapsedip hadi şimdi uç diyen bir babaya sahibim çok hoş adamsın azizim.
ev arkadaşımdan ve netten bulduğu şu çok dürüst adam gibi adam sandığı çocuktan bıktım , adam olsa canım cicim konuşmaz arada da bacım ayağına yatıyor bi de güya hayattan çok kazık yemiş bırakcan be bunları oğlum kıronun önde gibisi gibi duruyosun.
Çok sıkılıyorum sözlük, ayrıca kendimi çok da yorgun hissediyorum.
Her seferinde yıkılan gönül sarayını binbir emekle yeniden yapıp neden altına lağam kazdırıp temelinden dinamitlettirirsin ki be adam. aklın başına ne zaman gelecek senin?
Bugün onu gördüm, dertliydi biraz.
En az benim kadar yalnızdı, biliyordum.
Gel desem gelir miydi bilmiyorum.
Hiç demedim, demeyeceğim. Yalnız seveceğim bizi güzel kız.
Zaten aşk dediğin bu değil mi?
bu başlığı her defasında sözlük yazarlarının iftiraları şeklinde okumaktan usandım.
bugün doğum günüm dostlar. korkuyorum ama yaşlanmaktan değil. acı gerçeklere, korkularıma bir adım daha yaklaşmış olmaktan.hiç gelmeyecek bir gemiyi bekledim hep, hala bekliyorum ve bi 30 sene daha beklerim heralde. bunca geçen yılın muhasebesini, keşkelerini ve kaybedişlerini yazıcak olsam ne okumaya ömür yeter, ne yazmaya satırlar...

yarında güne ortasından başlayacagız ve hayat aynı boktanlığıyla devam edecek. 8-5 mesaileri ve eve giderken akşamdan kalma ayyaş bir güneş eşlik edecek sadece.

neyse çay var mı ? çay...
maç esnasında sözlüğe gelip maçla ilgili entry girenler varya sözlük onlara acayip uyuzum. tamam anladım sözlükte birtek o sayede fikrini beyan edebiliyorsun ancak maçın keyfini al be kardeşim.
Her gece 12'yi bekleyen tipleri anlamıyorum sözlük. Cümlenin sonunda neden sözlük dendiğini de anlamıyorum. Nyse ii gclr.s.s
Bilgisayar gelse de yazabilsem yav. Parmaklarım ağrıyor telefondan yazmak cok zor.
Sizin ben 00.00'da itiraf girme yavsakliginizi sikeyim.
Nedir lan bu populist davranislar, ne bu kendinizi ispatlama cabasi?
Olm az kendiniz olun. Birakin oldugu gibi takdir etsinler sizi.
futbolda san marino'ya çok üzülüyorum lan.
şuraya entry girip gece yarısını olmasını bekleyen saftiriklere uyuz olup seri eksiliyorum sözlük...

adamlar oy delisi minakoyim vermiyorum lan..
ibineyim ehe..
"Sıkma canını, herşeyde vardır bi hayır" dediğinde anlamalıydım..
Meğer o hayır, benim düşündüğüm anlamda hayır değilmiş..