bugün

3 yaşından beri ailemden ayriyim.
anne baba sevgisini pek bilmem.
Mide hastası babaanneme, ağrı kesici istediğinde, bonibon yutturuyorlar.
Ve iyileşiyor!!!
1. Sınıftayken tuvaletin yerini soramayacak kadar utangaç olduğumdan okulda altıma işemiştim.
Vaziyetim kötü.
Ilkokul gösterisinde spikerdim. Bütün sınıfın önünde üstümü değiştirmiştim. Her sınıfa 1 oda verdiler salonda. Cok utandım be.
az önce annem wireless şifresi ne diye sordu bana.
bende gerekli cevabı verdim fakat olmuyordu çünkü annem şifreyi adress çubuğuna yazıp entera basıyordu.
izmir gibi bir yerden manisa turgutluya okumak için gelmiş izmirli olmamım farkını burdakilere tattırmış olmamın verdiği gurur içersindeyim.. biraz da artistim şu aralar
Kendi kendine surekli basina gelenleri anlatan oda arkadasimin agzina vurduktan sonra "bana ne laaan bana neeee!!!" diye avazim ciktigi kadar bagirmak istiyorum.
malım.
en kısası budur.
keşke hata yapma gibi bir lüksüm olsaydı...
biraz önce sigara içmek için cama çıktım ve karşı evdeki sınıf öğretmenliği okuyan kayserili kızı dustan yeni çıkmış vaziyette çıplak gördüm apar topar sigarayı atıp içeri girdim ama hala soktayim. beynim işlevini yitirmiş durumda. bekarlık çok zor be kardeşim.
Rögar kapağı gördüğümde, aklıma Ninja Kaplumbağalar' ın geldiği günleri özledim lan.
Alarmları ertelemek için kuruyorum.
eskiden kurduğum hayallerimi, o hayalleri düşünmenin hissettirdiği duyguları özledim.çok basit şeyler aslında gündelik hayattan.şimdi daha iyisine erişsem de hayal ettiklerimden o duygulara erişmek kolay olmuyor.
Hersey anlamsiz gelmeye basladi.
günler geçiyor. yıllar geçiyor.
çok kuşkucu ve kötümserim. kişiliğim yüzünden insanların bana karşı haksız ve kötü davrandığını düşünüyorum. artık özgüven eksikliğimi başka birşey mi bilmiyorum.
ben seni unutamıyorum Ayaz bebek, o kırk günlük yaşamında 40 yıllık eziyet çekmeni, geride kalan ailenin yaşadığı ızdırabı ve senin gibi bebeklerin maalesef ki olacak olmasını unutamıyorum ve hava her soğuk olduğunda ve ben her 'üşüyorum' dediğimde aklıma sen geliyorsun... bugün ki itirafım budur sayın okurlar, ben o bebeği unutamıyorum.
içimde ölen biri var vay vay vay vay icinden git diyorsun gülüm gidecegim bu son olsun.
sene 2007'ydi galiba yanlış hatırlamıyorsam. öğretmen ödev vermişti. coğrafya ile ilgili bir ödevdi. türkiye'nin bölgeleri ve bölümlerinin haritası falan yazıcıdan çıkartılması grekiyordu. evde bilgisayar vardı ama yazıcı yoktu. google'dan arama yaptım ve karşıma bir site çıktı. işte o site çok işime yaracaktı. içinde bana gerekli bazı bilgiler ve haritalar vardı.

internet kafeye gittim. internet kafedeki yazıcıdan çıktı alacaktım. durumu anlattım.
google'a söylediklerimi yazmasını istedim. bana ilk tepkisi şu oldu:
-"tamam da sen bulduğun sitenin ismini söyle... google arama motorudur site değildir." dedi.
+"sitenin ismi aklımda değil, google'dan şu kelimeleri yazarak bulmuştum siteyi... zaten çıkan sonuçlarda ilk sayfada site." dedim.
-"tamam da google arama motorudur site değildir. bu şekilde yardımcı olamam sana..." dedi.

hala ısrar ediyordu. lan biz de biliyoruz amk google'ın arama motoru olduğunu. fakat dediklerimi aratsa zaten ilk sayfada 3. ve 4. sonuç olarak çıkacak ama anlatamıyorum. yapmıyor. en sonunda bilgisayarı istedim kendisinden. dediğim şeyleri yazarak arattım ve kendim buldum siteyi. bulunca da işte bunlar dedim. "öyle söylesene ya..." diyor. lan salak adam ben ne diyorum sana az önceden beri...

eğer bu satırları okuyorsan, madem direk url olarak istiyorsun al ezberle o zaman dingil...

http://www.google.com.tr/...q6whPDSpwBWfA&cad=rja
yahu, sevgilisi ya da sevdicegi ile gercekten problemlerini bagirmadan, duzgun bir sekilde, olgunca oturup konusabilen bir erkek var midir? hayir, hic etrafimda gormedim de boyle bir insan. yok gibi geliyor yani. bilen varsa soylesin.
denize gitmeyi, bodrumu ozledim...
KüÇük bir aşk yetiştirdim, düzene yenik düştü...
Bugün seninle konuşabilmeyi kurguladım kafamda. Varlığını kurguladim. Hep yanlış yaptım. Aslında yokluğuna. alışmam varlığınla savaşmam gerekmis.
Yarın saat 11 sularında iş hayatına atılabilirim. yok atılamazsam yatışa devam. o zaman üzülürüm. ve ben üzülürsem neler oluyor biliyosunuz.
bir de Hoşlandığım bey twitter'a rakı içen kadın = kadın gibi kadın yazmış. O zaman ben kadın gibi kadının "gibi" kısmı oluyorum.