bugün

sıkıldığım, kullanmaktan usanıp bir kenara fırlattığım kremleri klozetin yanına koydum her çıkışta popoma sürüyorum. yüzüm bir hayrını görmedi belki g.tüm görür diye...
o kadar güzel ki, anlatırsam bozulacak diye korkuyorum.
kimse beni sevmiyor sanırım sözlük. şu pazar günü oturup gizli gizli yalnızlığıma ağlıyorum. hayat bazen çok acımasız.
sırf yanlış parkeden arabaların amına koymak için damperli kamyon alıcam, evet.
çaylak olmasam birileriyle konuşmak için mesaj atardım.
Şu güne kadar dökülen her damla ter, harcanan her emek, tuzla buz oldu.
4-5 yaşlarında balkonda kanadı kırık bi kuş bulmuştum. alıp hemen aşağı fırlattım. lüks bi arabanın üzerine düşmüştü. arabanın motor kaput bölümü tüm kan olmuştu. en az 10 dakika uğraşmışlardı arabayı temizlemek için. sonra çok iyilikleri dokundu o insanların bizlere. keşke arabalarını kirletmeseydim.
bugun yanına gelmeyi çok istedim. hatta arayacak gibi oldum. anne sütü kadar temiz olan ruhunla buluşmak içindi.
kitaba bakıp duruyorum. bana aldığın monroe defterine yazına bakıyorum yüzün gibi okşuyorum onu. dolabıma koydum onu saklarcasına kendimden. bir acı hatıra değilsin bana. çığlık çığlığa yarı geceler.
ellerini düşündüm, yalnız ellerini. yağmurun bile bu kadar küçük elleri yoktur.
ben büyük bir kentte seni düşündüm hep.
Bugün bıçak kırdım hayır olsun. Bardak kırmak değildi bu bir , bildiğin sapından fırladı bıçak. Bazen çok sert olabiliyorum. Bazen insanlar da çok sert olup sırtıma görünmez bıçaklar saplayıp beni kırıp paramparça edebiliyorlar.
medeni cesaret olayında top 10'a oynarım. bikaç kez ciddi ölüm tehlikesi atlatacak derecede maceralara atıldım. koskoca toplantı salonunda bir bankanın genel müdürünü göt ettim. ama arkadaş..

tanımadığım bir kız beni kesmeye başlayınca, gülümseyince ne oluyosa oluyo utangaç anasınıfı çocuğu gibi oluyorum ya. kızarıyorum bildiğin. bakamıyorum kızın yüzüne bidaha.

normalde çok yüzsüzüm yani böyle gider konuşurum orda burda kızlarla. hiç sıkıntı çekmem konu bulmakta, etkileyici girişler yaparım falan.

ama noluyo o an bilmiyorum abi rezillik. 25 yaşında adamım lan 21 yaşındaki kızın nesinden utanıp sıkılıyom. bakışamıyom lan. kesişemedim. kesişmek nedir bilmeden ömrüm geçti bea !
sözlüğe girdim, ilk açınca rastgele olarak şukela entrylerden birisi geliyor (evet hala eski tasarımda diretenlerdenim).

baktım karşımda kendi entrym. ama altındaki nick benim değil. çok sıkıntı etmedim, niye edeyim ki; adam sevmiş ki kendisi yazmış bir yerlere diye düşündüm.

ama asıl olay şu; benim yazdığım bir şeyi birileri çalacak kadar sevmiş... çok güzel bir duygu lan bu. bi yandan emeğim harcandı diye üzülüyorum, ama diğer yandan bi gururum okşanmadı değil.
Yara izim olmadan ölmek istemiyorum!
Günde ortalama 3 kadına aşık oluyorum. Malesef hicbiriyle tanışma imkanim olmuyor... ortak arkadasimiz da yok ki sözlük :(
Kadınlar ne kadar harika varlıklar be sözlük... yaklaşık 1 senedir hayatimda bir kadın yok ve ben yeni yeni farkına variyorum onlarin ne kadar değerli olduklarının...
Bugün gördüğüm şeyi gorseydiniz birdaha başka birşey görmek istemezdiniz...
Seks bagimlisiyim seks yapmadan duramiyorum yoldan adam cevirmisligim var.
Yazar arkadaslarimla sosyallesmek istiyorum.
Başkaları mutlu olsun diye kendimi üzmeyi bıraktığım andan beri çok mutluyum. Ne demişler başkalarına yaşamak için hayat çok kısa.
En büyük yeteneğim, ofisteki sabah kahvaltılarımda dekoltemden içeri simit parçaları ve susam dökmek, akşam eve gidince de onları vücudumdan bir bir toplamak.
Benden bir şey beklemeyin diye belirteyim dedim.
bildiğin andavallı arkadaşlarım vardı benim sözlük. hayatımın birçok döneminde. bildiğin andavallı yaaa. buluyoruz birbirimizi artık çeşitli şekillerde. evlenmiş lan biçoğu kaymak gibi adamlarla. çocuk etmişler bi de. "çok mutluyuz" diyorlar bi de üstüne. üstümü başımı yırtmak, kendimi taşla ezmek istiyorum o an sözlük.

belki de bönlüklerindendir ha sözlük bu mutlulukları, cehaletten yani, ha? allaaaa belanı versin sözlük(trakya şivesiyle hem de).
şu sözlüğe sadece ojelerimin kurumasını beklerken işsizlikten girdim son zamanlarda. bence ben burda yazar olmayı hak etmiyorum.
ama yazmasam da okuyorum, okunuyorsunuz bilin bunu.
bazen başka birinin hayatını yaşıyormuş gibi hissediyorum.
Yakın bir arkadaşımın yanına kafamı dinlemeye gitmiştim fakat bütün gün imkansız aşkını dinledim sözlük. Şimdi daha yorgun bir kafayla eve, şehrime dönüyorum, hiçbir şey anlamadım yahu.
pazartesi günlerinden nefret ediyorum.
az önce annem odama geldi ve giymedigin kıyafetlerin var mı dedi eh işte bir kaç şey var dedim yan binada ki kız bugun beni gördü lisa abla çok güzel giyiniyor eger giymedikleri varsa bana verir mi bayram da giyeyim demiş ben de çanta ayakkabı ve bir kaç kıyafetimi ayırdım ama yine de sanki olmadı gibi yeni birşeyler almam gerekiyor küçük bir genç kız bilirim çünkü başkasının eskisini giymeyi nolursa olsun üzer adaletini sikim dünya.tamam biraz iyi durumum ama keşke çok daha iyi olsa herkese yetişebilsem daha fazla şey yapabilsem.