bugün

kızlar tarafından saatlerce muhabbet edilmek istenen fakat bir türlü sevgili adayı olamayan kaderine küskün bir yazarım.
tüm kanallar mı geniş ekrana geçti yoksa ben lcd nin ayarı ile mi oynadım, uydudan fabrika ayarına döndürdüm olmadı. yok mudur bir çaresi logolar tüm kanalların yarım.
kamyonlar kavun taşır, ben hep seni düşünürdüm.
anneannem twitter hesabı açsa acaba neler yazıp neler paylaşır?
-evi kaldırıp kopardığıma göre bi kahve içeyim.
-sadife hanım yine ne pişiriyor böyle?
-yine banyoyu kirletmişler!
-televizyonda bişey yok ama mecburen izliyoruz.
-puşt pezevenk t! (bkz: anlayan anladı)
-torun dediğin ben işlenirken oturmayacak!
birşey itiraf etmek istiyorum.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları başlığını protesto) protestosuna katılacağım.
ne dersin sözlük.
Yazın ortasında bir uşüme tuttu ki titriyorum nerdeyse.
şu sağlık problemlerinden çok genç yaşta kendimi imha edeceğim diye çok korkuyorum.
keşke lise üçdeki masumiyetime dönebilsem..
en büyük hobim film soundtracklerini veya çeşitli videolardaki şarkıları bulmak. film kültürümü böyle böyle oluşturdum. en büyük keşfim eddie vedder ve mad world.
ankara panora'da tek kişiye bıçak çeken "göt oğlanları" var.
fifa 13ü orta seviyede oynuyorum.
okulumu dondurmak zorunda kalıyorum. Hayatımdan 1 yıl daha gözümün ününde boşa gidiyor ve ben buna müdahale edecek güce sahip değilim. Yalnız, herkesten uzak koca bir yıl beni bekliyor. Sonrası mı ? Sonrası yok artık kafamda.
tek başına 10 tl'lik çiğ köfteyi bitirdim.
ama hala çok açım.
içimde bir fil besliyorum bu aralar.
''yeni tanıştığım birini sevmem için, daha önceden hiç duymadığım ama dinleyince çok seveceğim şarkıları bana dinletmesi yeter.''
Cok takintiliyim ve herseyi unuttugum icin cok zorlaniyorum. Simdi de bir siiri unuttum hatirlayamiyorum. Hani mahallede bir kadin vardi sonra oluyordu bakkal ciragi mezarina cicek goturuyordu ya ha iste o siiri unuttum. Normalde yer imlerine eklerim ama telefonum degistigi icin bulamiyorum.
yarın ölüyorum.
bugün şeker hastalığı başlangıcı olduğunu öğrendim kendimde. kime söylemek istediysem ya kırdılar ben daha bir şey anlatamadan. ya da ben sana sonra dönücem deyip bir daha takmadılar. ben çok yalnızmışım. bugün bunu anladım. ve sanırım artık bu gerçekle yüzleşmeliyim.
Bağzı günler prenses tacı takıp balkonumdan kedileri selamlıyorum sözlük.
hızımı alamadım yeni bi mezuniyet daha sözlük.anne! ben estetisyen oldum.*
eşşek kadar adam olmama rağmen hala doktora gitmekten korkuyorum sözlük..

bu doktor korkusu değil, kötü bir sonuç çıkarsa ne yaparım korkusu yanlış anlaşılmasın..

uzun zamandan beri halsizlik yorgunluk ve unutkanlık şikayetlerim vardı. bunun için doktora mı gidilir diyerek gitmemekte ısrar ediyordum. sakalımın bir köşesinde saçkıran çıktı, tahmin ettiğiniz gibi ben bunu yine sallamadım. ve sakalımda bir çok yere bulaştı, geleneksel olarak bir kaç şey denedim, en son olarak saçımda iki yerde fındık büyüklüğünde çıkınca artık kaçacak delik kalmadı..
doktora gittim, şeker gibi cildiyeci doktor abla neden nasıl olacağını anlattı ve bir solüsyon vererek benden kan tahlili istedi..
ertesi sabah giderek kan tahlilini verdim.. tahmin ettiğiniz gibi çıkan sonuçlar vahim.. ciddi derecede b12 eksikliği ve kansızlık..
ufak bir araştırma yapınca anladımki bu halsizlik ve unutkanlık tamamen b12 eksikliğinden kaynaklanıyormuş..
tedavi olarak hiç sevmediğim iğne bir hafta boyunca hergün sonrasında her hafta birer adet.
ama ben iğne olmasını da sevmiyorum sözlük..
en son sözlük hesabımı üç aylık kapatmıştım. tekrar kapacağım! "bilmem ne yapan kız, şöyle diyen kız vs." iğrençsiniz! yemin ediyorum iğrençsiniz!
genelde insanları oldukları gibi kabul ederim ama bu kadar midesiz, karaktersiz olamaz bir insan! hatta insanımsı.

yazıklar olsun!

ek (#18804500)
üç ay önce ayrıldığım şehire bugün adımımı atar atmaz bu kadar kötü olacağımı tahmin etmemiştim sözlük. Ne yaşadıysam iyi kötü gözümün önüne geldi. Meğerse ağırmış geçmiş dedikleri şeyi kaldırmak. Şükür ki geçmişimde kimsenin kalmadığı o yerden ayrıldım bir kereye mahsus doyasıya ağlayarak...

ufak ufak da ah etmedim değil, bu hale getirenlere...
Bugün bir teyze bana "oğlum yüzünden nur akıyo" dedi. Kendimi çok şirin hissettim.

dipnot: 7 yıldır camii ye girmedim.
- bazen tombul bir çocuk gibi bir tabak dolusu patates kızartması ve kola istiyor canım. haylaz olasım geliyor, zararlı demeyip hepsini yemek istiyorum.
- trip atan insanlardan hala hiç haz etmiyorum.
- "o"nun olayları detaylı anlatması hoşuma gidiyor. cekınmeden aktarması olanları anlamlı bir şey. beni çok mutlu eden bir şey..
- pamuk gibi bir yüzü var sözlük. kara pamugum o benim. bulustugumuzda senin için de opecegım. *
Bu üşengeçliğim yüzünden başıma gelmeyen kalmaz sözlük.