bugün

düzenli olarak yanlarında kaldığım iki tane ailem var. bugün her ikisi tarafındanda sevilip sayıldığım kanaatine vardım.

sevilmek, aile ne güzel şey sözlük. umarım sevilmeye, aileye ihtiyaç duyanlarında şans yüzlerine güler ve mutlu olurlar.
itiraf ediyorum askerliğim bitti. değişik bir itiraf sanırsam galiba.
Apparat feat. Soap&Skin - Goodbye. yaklaşık bir saat kırk dakikadır bu şarkıyı dinliyorum.
men sie gurban, sen bie yoh.
ya boyle saf miyim neyim acaba. her seferinde farklisini soylesem de yapamiyorum. etrafimdaki insanlarin mutlulugunu onemsiyorum. benim isteklerim onemsiz onlar mutlu olursa zatem mutlu olurum kafasindayim surekli. bundan dolayo da bi arkadasim ailemden biri veya mutsuz olursa onu guldurmek icin yapmadigim maymunluk etmedigom rezillim kalmaz ki bundan da utanmam aslinda. takmam yani. ama taktigim sey bu iyi niyetimin suistimal edilmesi oluyor. mesela yeni bir ortama girdigimde hep guler yuzlu olup pozitif davranirim genellikle oyleyimdir aslinda ama insanlar bu halime alisiyor cunku uzgun halimi bir iki kisi haricinde kimseyle paylasmam. neye kizip kizmayacagim da belli olmaz o yuzden o da denk gelmez insanlara. bu yuzdem surekli somururler beni iyi niyetimi.* benim de sinirlenebilecegimi sinirlenince nasil olabilecegimi bilmediklerinden surekli damarima basarlar. ee birgun ben de patlayinca hic dusunmeden lambir lumbur gidiyorum bu sefer cok kiriliyorlar. aslinda o an icin kirmak ta istiyorum. bilerek kiriyorum yani sonra yine mal gibi uzulup ozur diliyorum. onlar da unutup yine kipoliselis sakin hadi tepesine sicalim yapiyorlar. ya bak yazdigim iyi oldu bu sefer cidden degistirmek lazim. edit: pardon ama itiraf in neresini eksiliyorsun guzel kardesim? tanri misin sen yasamimi mi elestiriyorsun?
sözlük artık biriyle birlikte olmak istiyorum ama bir yanım olma diyor. öyleki artık instagramda gördüğüm kıza kendimi aşık hissettirmeye çalışıyorum.. pazartesi günü büyük atılımımı gerçekleştiricem ama..
görgüsüz görgüsüz çalışmayan eltisini kıskandırmak için bireysel emekliliğe başvurdum diye 2 saat çenesi durmadan konuşan mısırcı kadını sen daha birey olamamışsın diye aşağılamayı içimden geçirirken dişimin aralarına kaçan mısırlar yüzünden boynumu eğip "abla bi kürdan verir misin?" diyip gözden kaybolmak zorunda kaldım. Lanet olsun sana haşlanmış mısır!
saçma sapan bi ruh hali içerisindeyim. ayrıca çoğu zaman bir çıkmazA girince aklıma ilk gelen intihaR oluyor. ama bunu aştım geçen sene sözlükteki biriyle.
ve de içki içmiyorum. ama çok üzgünüm, mutsuzum şu sıralar ve büyük ihtimal o zıkkımı içeceğim. bir küçük viski alırım biraz içer sonra uyurum diyorum.

mutsuzum... çok mutsuzum be sözlük.

yaşamak için bir sebebim yokmuş gibi hissediyorum.

hayatı sevmiyorum.

ağlamak, kaçmak istiyorum dertlerden; ama dayanacak bir kapım yok be sözlük.
ulan kutlasanıza doğum günümü diyesim var.
illa söyleteceksınız, bir şeyi de söyletmeden yapın.
gece yatıp sabah uyanmayı ozledım sozluk.su gece yarısı uyanmaları,kabuslar bıtsın artık.
bundan sonra evde yalnızken Supernatural izlersem iki olsun! saat sabahın 6sı ve inanılmaz korkuyla uyanıp geceyle gündüz arasındaki arafta sıkıştım. korkudan ölmemek için sözlüğe giriyorum.
Bugün benim doğum günüm sözlük. Şu an fransada olan tek dostum keşke burda olsaydı da pes oynasaydık.
bu aralar feci leylayım sözlük. enteresan hisler, farklı düşünceler falan. hiç böyle olmamıştım. olanın bitenin farkındayım ama aksi yönde bi şey yapmıyorum. yani garip.
büro ortamına alıştım. kaynaştım. ama bürodakilerle sosyal ağda iletişmeyi sevmiyorum. saçma sapan insanlar geneli. sonra yok niye cevap vermiyosun. yok niye engelledin. istemiyorum da diyemiyorsun kıvır dur anca. uzun ettik çalışma hayatını ondan hep.
Tarifsiz kederler içindeyim yine sözlük.
eskiden sevdiğim bir şahıs vardı adı b.diyelim. Şimdi ise bütün sevme yetimi yönelttiğim tek bir insan var o da r. B.yi sevdim dersem r.yi sevmekten öldüm öldüm dirildim o kadar fark var aralarında. B.aptallık dönemime denk gelmiş olsa gerek ergenlik vs. Her neyse ben baya mutluyum böyle r.ile geçen hafta birisi aradı beni"ben sizin gizli bir hayranınızım"falan dedi.kimsin diyorum hayranınım ne önemi var kim olduğumun diyor. Kapattım yüzüne. Sonra mesaj geldi "ben b.aç şu telefonu". Açmadım müsait değilim dedim. Sonra akşam mesaj attı. Ertesi gün yine ısrarla arayınca açmak zorunda kaldım. B. Birkaç ay önce nişanlanmıştı zaten hemen konuyu oraya getirip tebrik ettim Bi bahane bulup telefonu da kapattım. Mesaj attı yine sen niye bu kadar sert konuşuyorsun diye hayatımda biri var ve ben çok mutluyum karışma yazdım. Saniyeler sonra şaşkınlıktan mimiklerim felç geçirdi. "nişanlım falan yok artık,ben seni istiyorum hatunum." engelledim hemen. Mal çocuk. Hayır bir insan utanmaz olur da nasıl bu kadar utanmaz olur yazık lan o kıza şerefsiz adam. Ve fark ettim ona karşı içimde hiç bir şey yok. Ohh.
yalnız başına kalmaktan hoşlanıyorum. çoğu zaman kimsenin etrafımda olmasından hoşnut olmuyorum. e bi tanesi olunca da her şeyim oluyor. kızıyorum buna.
Bu başlığın 3 senedir nasıl "bugünün başlıkları" nda kalabildiğine anlam verebilmiş değilim.
neden hep geçmiş sanki daha az acı vermiş gibi bugünkü gözyaşlarından denizler oluşturuyoruz r diye sordum aklımdan geçen bir harfe. bu aralar insanlar boş konuşuyor, karışık konuşuyor, mübalağalı konuşuyor. harflerle direkt irtibata geçmek istedim. yan yana dizilip en güzel cevapları oluştursunlar istiyorum. olmayacak şeyler peşindeyim, biraz ölüp gelmeyesim var.
bornoz giydiğim zaman sultan süleyman gibi hissediyorum.
Bu kadar monoton yaşamaktan bıktım artık okulun açılmasını heyecanla bekliyorum o kadar yani sözlük. E o zaman da bi süre sonra monotanlaşıcak. Ay ne yapmam lazım gerçekten bilmiyorum çok bunaldım ve işin garibi evden de çıkmak istemiyorum. Sanırım boşluğa düştüm. Hep senin yüzünden geçmişte kalmış x kişisi.
Kemalist tezi, “Bağımsızlık içinde toplumsal devrimler yoluyla çağdaş uygarlığa ulaşmak” biçiminde özetliyebiliriz. atatürk'ün tanımıyla 1923-1938 arası yapılan bütün herkey kemalist devrimin kendisidir.
artik bana yakin oturan bir kizla beraber olmak istiyorum. ozledigimde 5 dk\'da bana geliversin veya ben ona gidebileyim. istanbulun en merkezi yerinde oturdugum halde son kiz arkadasimla aramda 30 ondan oncekiyle 40 km vardi! neden boyle oluyor gercekten bilmiyorum. neden benim kismetlerim hep tuzladan beylikduzunden cikiyor?

kainat sana sesleniyorum. duy sesimi!
alacakaranlık serisinin tüm filmlerini bitirdim, bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum doğrusu. şuan tekrar izlemeye başlasam sıkılmam.
En yakın dostumun yani kankamın kız arkadaşı olacağı kıza kankamı soğuttum. Nedeni kankam tam bir peachtir. Onu kullanmasına göz yumamadım.
Not: kızdan hoşlandığımdan değil kızın saf olmasından dolayı.
Birisin çok pis bedduasını almışım, bu gün bir kez daha anladım.