bugün

sahura kalkamadım.
stephen king in kara kule serisinin 8 kitabını birden aldım.

ama elimde okunmayı bekleyen bir 3 kitaplık açık oyunları serisi ve tek kitap olan olasılıksız kitaıb var.

hangisinden başlayacağıma karar veremiyorum.
Aldatmak sevişmekle olurmuş.
Salaksın sayın yazar.
bugün 1 yaş daha yaşlanıyorum. ama arkadaşlarımın araması, mesaj atması beni inanılmaz mutlu etti.
(bkz: duygulandırdın piç)
Bu zamana kadar yalnızlık edebiyatı yapıyordum. Evet yalnızdım ama yinede beni anlayabilen bir kişi vardı. Kimse yoksa yanımda, o bana yeter diyordum. Ama şimdi oda yok. insansavar mıyım neyim? Gebersemde kurtulsam şu lanet olası hayattan. Keşke kendim yapabilseydim bunu. Korkuyorum. Yaşamak istemiyorum artık. Ağır geliyor.
ramazan ramazan birami yudumlayip supernatural izliyorum. keyif pezevengligi yapiyorum ama sorun bana mutlu muyum?
onumuzdeki 69 gun icin hicbir planim yok. bu durum asiri asirisi canimi sikiyor.
böyle face de dolaşırken arkadaşlarımın sevgilileriyle çekilmiş güzel fotoları görünce çok duygulanıyorum kıskanıyorum be.
biraz önce osurdum.
sırtım ağrıyo.
sigara içmeyenlere soruyorum müzik dinlerken neler yapıyorsunuz? 2 gün olacak bırakalı ama müzik dinlerken çok zorlanıyorum içmeden.
http://leonardoserpieroda...luminati-ve-masonluk.html

okuyan insan sayısı az olduğu için yazmayı bile bırakabilirim sözlük. buyur bu da yeni yazım.
çok zeki, çok insancıl, çok birikimli görünen, sevilen ama aslında iğrenç bir sosyopat olan adamın gerçekten zeki, gerçekten insancıl, gerçekten birikimli ama sevilmeyen adam tarafından canına okunduğu finallere sahip, küçük amerikan kasabalarında geçen filmleri seviyorum. zodiac katili şüphelisi allen' e yaklaşan graysmith' in korkmadan, merak dolu bakışlarını seviyorum.
ben de birkaç moriarty sahibiyim. yanımda watson olsa da, olmasa da onlardan kansız, fiziksel acısız, onları düşündürecek küçük intikamlar alacağım. bana haksızca davranan, hak etmediğim iftiralar atan kişilerle yüzleşeceğim ve sonra da kahkaha atarak ortadan kaybolacağım. bunu bir gün mutlaka yapacağım.
Hehoooyy 100. itiraf.

Edit:bugün 100. yani.
insan sadece sevdiğini üzermiş. Demek hep ondan mutluymuşum.
üzerinize afiyet dün gece 3 kişi biraz içtik sözlük. ondan sonra bostanlı sahile çıktık gece saat 1 gibi. o sırada bizim arkadaşlardan birisinin telefonu çaldı. telefon müziği de where is my mind. neyse konuştu kapattı. sonra bu müziği açtı tekrardan. o sırada ben yara izim olmadan ölmek istemiyorum dedim. sonra nasıl gaza geldiysek, çıkardık t-shirtleri birbirimize girdik. hatta birkaç kişi geldi ayırmaya falan. ciddi olduğumuzu sanmışlar.

şu anda sağ kulağımın üstü şiş, çenem ağrıyor, yüzümde bir tırnak izi var, sol taraftaki kaburgalarım acıyor, omzumda ve bacağımda olmak üzere çimlerde sürünmenin etkisiyle oluşan ki en çok bunlar can yakıyor 2 tane yanığım var. ama hayatımda bu kadar keyif almamıştım hiçbir olaydan. dövüştükten sonra yere yatıp içilen sigara gibisi yoktu arkadaş.
evet bugun konustuğum kızın benım hakkımda iki dakikada olmucak sebeblerden yorumlamasına şaşırdım doğrusu.
sabahları uyandığımda yanaklarım şişiyo. utanıyorum.
bugün ilk kez hakan günday okumaya karar verdim ömrümde. bu adamın 1-2 kitabına şöyle bir göz gezdirip de uzak durulacak kadar tehlikeli bulmuştum geçmişte. bugün kinyas ve kayra ile beraber az adlı kitabını edindim kendisinin. yolda kinyas ve kayra'ya giriş yaptım ve hakikaten uzak durmamın haklı gerekçeleri olduğundan emin oldum resmen.

diyordu ki kitapta;

"müzik dinlemek başlı başına bir eylemdi 14 yaşımdayken. sabaha kadar müzik üzerine tartışabilecek şeyler bulabiliyordum."

bildiğin liseli halime gittim lan. hikayelerimin yardımcı erkek oyuncusu furkan ile sokakları aşındırıp da şu şarkı şöyle, bu şarkı böyle şeklindeki hararetli tartışmalarımızı resmen gözlerimin önünde canlandırdı.

garip şeyler oluyor özellikle son iki gündür ömrümde. kitaba devam edip-etmemek konusunda emin olamıyorum şu anda.
leşçi martıların suratlarının asık olduğunu farkettim bugün, karşıma kondu birisi bakıştık uzun uzun. sabaha kadar güzel ötüşlerinden, verdikleri huzurdan, sempatik sanmıştım onları. nemrut piçler.
sulu yemek yedikten sonra tabağımi kuru yemek için * su da temizleyerek hazırlıyorum. cinslik bu olda gerek.
herkes bir yol tutturmuş gidiyor da sözlük, bu kendini akıllı sanıp karşısındakini kandırdığını sanan insanlar var ya, onlara çok acıyorum. şuursuzlar!
oksijen tüketerek tüm insanlığın hatta çevirdiğim karbondioksit yüzünden yok yere iş çıkardığım bitkilerin hakkına girdiğimi düşünmeye başladım.
(bkz: anne)
istemeye giderken götürmek için çikolata ve çiçek almış. Benim gideceğim yok diye çikolataları bayramda sevabına dağıtacakmış. iyi ki çiçeği yapma almış. Onu da evin bir köşesine koyacakmış bayramda. Kendi kendine alıyor, dağıtıyor, süslüyor sonra da sitem ediyor. Çok sabırlı bir adamım vesselam.
Onu düşünmeyi bile seviyorum.
Sabah kahvaltim olan kahve ve sigara midemi sikiyor her geçen gün. Bırakmayı düşündüm geçenlerde sigarayı değil tabiki de sadece onu biraz hafifletmeyi düşünüyorum çay sigara olsun bundan sonra o da güzel.
güncel Önemli Başlıklar