bugün

Dün bir şeyden emin oldum sözlük. Küçük popo çok çekici, cezbedici. Bakmadan edemiyorum. Bakınca da eğer Fazla bakacak olursam tahrik oluyorum. Yanından yöresinden geçerken avuçlamamak için kendimi zor tutuyorum. Popo fetişiymişim ben yeni farkettim.
Uuyyy o ne güzeldi öyle bee. Bir de kıvıra kıvıra yürümez mi gavur. Olm tahrik oluyorum amk zorlaştırmasana işimi. Yakalarsam ısırmazssam namerdim. Hıh bak buraya yazıyorum. Benden günah gitti.
Entrylerime eksici biri dadanmış sözlük. Herkes beni mi eksiliyor diye Düşündüm. Ya da hastanın biri oturmuş paso beni eksilemiş. Git amk bir sevgili bul çık gez dolaş da beynine oksijen gitsin.
Selam ederim ailene.
(#19429810)

sözlük kafaya taktım. mayısın 6'sı gibi edirne'ye tekrar gidicem. her şeyi söyleyeceğim. ne olacaksa olsun.
çok istediğim şeyler nedense hiç olmuyo.. fazla mı istiyorum, hata mı yapıyorum çok istemekle diye düşünüyorum. bazen isteyip de yapamıyacağımı bildiğim bi çok şey de üzüyo beni.
az önce odanın kapısı öyle bir gıcırdadı ki, yemin ederim kalkıp oynayasım geldi. susmak bilmedi. fazla itiraf oldu galiba.
böyle basit olmamalıydık.
bugün arayıp da "hadi gezelim, çıkalım, eğlenelim" diyen herkese, ders çalışacağım, duş alacağım yalanlarını söyledim. ikisini de yapmadım. duşu bu saate bıraktım. tam banyoya girdim elektrikler kesildi. kaldım ahmak ıslatan yağmuruna yakalanmış malaklar gibi. elektrik arızayı aradım 00.00 da elektriğiniz bağlanacaktır dediler. bekliyoruz. damlaya damlaya göl olacağım yakında. bir de bugün "he yav hiç hasta olmadım ben bu sene, turp gibiyim lem" demiştim. ağzıma tüküreyim ben! zaatüüüreeee kam tu miii.
bayern münih'li olası geliyor insanın.
eksileneceğimi bilsem de, günün ilk itirafını benden başkası giremez.
bazı insanlar bazen insanlar diye bir laf var. işte aynen o.
Dün bol bol gezdim ama yalnız gezmek kötü be sözlük.

Sahilde oturdum rüzgarda uykusuz okudum. Yürürken hırkam elimdeydi. Rüzgar esince hırkamı giyeyim dedim. Dergiyi uçmasın diye üstüne oturdum dergiyi tutacak kimse yoktu yanımda. Bu hafiften de olsa koyuyo insana sözlük.
(bkz: seviyorum uleyn)
Birkaç dakikalığına aklımdan hiçbir şeyin geçmemesini istiyorum. başımı yastığa koyduğum zaman hiçbir şey düşünmeyeyim. tebessümle hiçbir şey düşünmeden, hissetmeden bir anım geçsin. Lütfen.
22 nisan itibariyle sigarayı bıraktım. aradan bir gün geçti. çok zor durumdayım. help me!!!
Meraba sevgili sözlüğüm. Facebook tan twitter dan yazamadığım şeyler var. buralarda beni kimse tanımadığı için hiç kasmadan korkmadan sana yazıyorum. seni seviyorum sözlük.
5 yıldır aynı adamı seviyorum olsa da olmasa da...
Uzaktaki sevgilimi görmek için dershane gezisi düzenledim.
hayallerimin kırılacağı gün hızla yaklaşıyor ve ben gittikçe parçalanıyorum, un ufak...
sümüğümü yiyom.
Benim aşk şiirlerine olan ilgim aşka meylimden değil;sanata olan meylimden. Çok yanlış anlaşıldım.
yarın iki tane sınavım var ikisi de kol gibi zor. ama ben yurttaki 4 ibneye uyup arabesk eşliğinde içiyorum.
entelektüellerden çok hoşlanıyorum.
karanlıktan korkuyorum. Ve maskeler beni ürkütüyor.
şunu anladım ki bazı erkekler kezbanlardan daha kezbanmış. (bkz: türk erkeğinin facebook kapak fotoğrafları) *
30'uma 3 kaldı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar