bugün

kız arkadaşımın hamile misin diye sorması tabi ki hoş değildi ama, kızın, hayır ben öğrenciyim demesi tamamen alakasız oldu.
itiraf edecek bişey bulamadım ya la .
rüyamda solucan gördüm boyu 1 metre.
inceden tırsmadım desem yalan olur.
geçen gün vapurda martılara atmak için aldıgım simiti ben yedim. Pişmanım.
hayatımda ilk defa * 12:10 da kahvaltı yaptım.
şuan kütüphanede konuşan herkese saydiriyorum. sınav var dörte sınav! böyle insanlarla ayni okulda okuduğumdan utaniyorum.
arkadaş çişim var mesanem dolu zonkluyor ama ben entry okuyup yazacam diye kalkıp gitmiyorum bile.
belki de hobbes haklıydı be sözlük. devlet oluşumunu bir yana bırak bencillikten bahset bana.
bundan iki sene evvel sözlüğe yazarlığın ilk günlerinden anlaşılmamış entryleri yazısına tıklayıp entryleri editlemiştim. hatta bazılarını okuduğumda ''neyini anlamamış bu geri zekalılar gayet net amk'' demiştim. ulan ne enteresan adammışım amk.
saatleri 1 saat ileri alan zihniyete saydırıyorum.
entrylerimi silip duruyorlar.. kim siliyorsa ona gelsin qasdasdasdasd
http://www.youtube.com/watch?v=WgFb2vhG1Z0
sözlük yazarlarının itirafları (69) sözlük bu ne?
en çok istediğim şeylerden biri nü poz vermek ama hiçbir sevgilim fotoğrafçı ya da fotoğrafla ilgilenen bi tip değildi.
http://www.youtube.com/watch?v=Rpc8pTvNHwA oturdum hatunu izliyom
futbol troll' ü.
siyaset troll' ü.
din troll' ü.
abazanların açtığı başlıklardan bıktım. troll'ük peşindeler ama ufacık bilgi birimleri yok. troll olmak bile bilgi birikim isteyen bir olaydır bence, bilgisi olmayıp troll'ük peşinde koşan yazarlardan bıktım.
sevgilim benle ilgilanmiyordu odun öküz gibim bişeydi.
öz güvenide eksikti. onu binlerce kez uyardım ilgisizsin diye umursamıyorsun diye binlerce kez kavga ettim ayrıldımda.
her ayrıldığımda özür diledi değişeceğini söyledi barışınca ilk haftalar ilgileniyordu. sonra yine ilgisizleşiyordu.
en sonunda aldattım gittim yüzüne karşı itiraf ettim pişman olmadığımı hakettiğini söyledim.
isyanlar etti sorular sordu ağladı öfkelendi.
ha şimdi ne oldu peşimi bırakmaz oldu ilgili düşkün oldu evleniyoruz.
demek ki bazen göte kazık girmeden kafalarına da girmiyor bazı şeyler insanların.
*huzurlu bir şekilde uyumak için her şeyimi feda edebileceğime bugün kanaat getirdim. bir tutam sadece, bir sigaranın ucundaki köz kadar huzur için yanmayı göze alabilecek duruma geldim bir kaç ayda.

* hayatım boyunca iyi bir adam olamadım ve geri kalan hayatımda iyi bir adam olabilmek için hala kaybediyorum.
en an 15 sayfa itiraf yazıp saat 00.00'da sözlüğe giren yazarlar hepinizi okumadan eksiliyorum lan.

edit: bugünkünü okuyup eksiledim. okuması kolay.
Böyle bir sözlükte yazar olmadığım için şükrediyorum.
http://galeri.uludagsozlu...n%C4%B1n-itiraflar%C4%B1/
edit: benim görsel nereye gitti lan?
bugün 2 iyi haber aldım. biri sağlığımla ilgili, diğeri okulla ilgili.
çok mutluyum.
"pozitif düşün, mutlu ol" tarzı kişisel gelişim kitapları vardır ya galiba gerçekten söylediklerinde haklılar. hayata bakış açımı değiştirince her şey yoluna girmeye başladı.
itiraf ediyorum:
-özel mesajlara ve gelişmelere bakmayı unutuyorum.
-eksi oy vermekten nefret ediyorum (zaten 100 oydan 2si filan eksi oy oluyor genellikle)
-uludağ sözlüğün başka sözlüklerle yarışmasını sevmiyorum.
-ekşi sözlüğün fazla ekşi olduğunu düşünüyorum (ekşi şeyleri sevmem).
-bazen geveze oluyorum.
-uludağ sözlük zirvelerine katılamadığım için kendimi kınıyorum.
-abimin sigara paketinden sigara aşırıyorum.
-çok sessiz uyuduğum için annem her sabah öldüm mü acaba diye beni kontrole geliyor.
-sebzeleri çiğ yiyorum.
-sanırım bazen kendi hayatıma dalıp, dostlarımı unutuyorum.
-ırk, din, dil ayrımı yapan insanlardan haz etmiyorum.
-bazen yemek yemeyi unutuyorum ve yaklaşık 2 haftada 1 su içiyorum.
-bazen dünyanın en saçma rüyalarını görüyorum.
-keşke demeyi sevmiyorum.
-küçükken kur'an kurslarından hep kaçardım.
-evdeki tüm şurupları bitiren benim.
-aşı ve iğne olmayı çok seviyorum.
-tarantuladan ödüm kopuyor.
-bilgisayarı kendi kendime öğrendim.
-arabayı çok hızlı sürüyorum, geri geri giderken kabus yaşıyorum.
-şimdiye kadar hiç trafik cezası almadım.
-bir keresinde otobüste midem bulandığı için çantamın içine kusmuştum.
-çocukların tam bir baş belası olduğunu düşünüyorum.
-en büyük intikamım susmaktır.
-başım sıkışınca sadece ve sadece anneme yaratıcı yalanlar atarım.
-diş macununu ortadan sıkarım.
-bir de sanırım bu başlığın açılmasını beklemişim aylardır.
Merhabalar Uludağ sözlük itiraf sayfası okurları,
Sözlükten 5 günlük kafa izni almıştım. itiraf etmeliyim ki pişman oldum. Burada yazmak ilk başlarda o kadar mantıklı gelmese de o denli alıştım ki. Bir sürü şey geçti başımdan, türlü türlü düşünceler. Sizle paylaşmak istedim. Motive oluyor insan.

Sınavıma 2 aydan az vakit kaldı ve gün geçtikçe de yaklaşıyor. Artık saniyelerim bile değerli. Ay veya gün değil, saniyeleri sayıyorum. Diyelim saat 15.22 olsun. Ben tam o an çalışmaya başlamalıyım. Yoksa hayır, buçukta başlarım dersem insanı yok o çalışma saat 16.00'a kalıyor. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil.

Güzel şeyler düşünmeye, mutlu olmaya çalışıyorum. Eğer çok istersem ve çalışmaya arttırarak devam edersem başarılı olabilirim. Hiçbir işi ucundan tutmamalı, tümüyle kavramalı. Öyle bir tutmalı ki avuçlarının içinde hissedebilmeliyim.

itiraf etmem gereken bir şey daha var. Çok değer verdiğim bir insan için onun hayatındaki yerimin tam olarak ne olduğunu, düşündüğünü bilmek isterdim. Yok mu şöyle zihin okumamı sağlayan bir şeyler? Bazen çok düşünüyorum bunu. Birazcık da sabırsızlık var tabi. Yine de onu gülücüklerimde taşımayı seviyorum. Güç alıyorum. Bir gamzeme onun adını verdim, o oturuyor gamzelerimin birinde. diğerinde ailem. Bilse mutlu olurdu sanırım.

Şimdi tekrar çalışmaya dönmem gerek. Çoooook çalışmam lazım, çoooooooooookk...
1 liralık tadim çekirdeği tek başıma yedim,pişman değilim .
son günlerim çok boktan geçiyor lan.

bileğimi çatlattım, araçla güzelce kaza yaptım, benim bileği çatlattığım akşam en yakın arkadaşımın apandisiti patladı, aciller ameliyatlar, işlerim düzgün yürümüyor, o bahsettiğim kızla da olmadı ne bileyim lan hanım hanımcık, zarif bir hatun arıyorum ben. gerçi öyle birini de buldum da bok varmış gibi hem büyük hem gene istanbulda. istanbulunu sikeyim dicem yakında. hatta dedim.

insanın birilerine tutunası geliyor böyle zamanda.
Son zamanlardaki en büyük eğlencem, gittiğin her mekana senden sonra gidip oturduğun masayı tahmin etmek sevgilim.