bugün

* 21 aralıkta askere gidiyorum sözlük.
* 1 aralık da yedek subaylık sınavı için askeriyeye gittiğimde çok huzursuzdum. sabah 8 de girip akşam 17:00 da çıktıktan sonra boku yedin olum dedim kendi kendime.
* valide şimdiden iki gözü iki çeşme ağlıyor ben askere gidiyorum diye. kolay değil tek erkek evlat.
* bugün bir arkadaşım uzun zamandır sevişmediğim * için beni karıya götürdü. ancak ben arkadaşı tersleyerek kabul etmedim.
* bir kadınla sevişmek için para vermek bence çok saçma.
* askerliğim inşallah sıcak bir yere çıkar keza soğuktan nefret ediyorum ve şubat celpinde askere gitmeye karar verdiğim için beynime sokayım.
* ben daha çok küçükken babamı kaybettim sözlük. annem ve ufak kız kardeşimle hiç ayrılmadık. ilk defa uzaklara gideceğim ve aklım hep onlarda kalacak ve onların aklıda benle. işte en çok beni üzen bu.
* bir haftadır askerlik yapan arkadaşlarım ile konuşuyorum. askerde ne ihtiyacımız olur. kimlere karşı nasıl davranmalıyız. tüyolar alıyorum.
* aşırı asabi mizaçlı biriyim ve ailem ile arkadaşlarım inşallah askerliği yakmazsın diyorlar. disko garanti ama.
* belli bir yaştan sonra askere gitmek daha zor geliyor.
* vatan borcu namus borcu diyerek, türk ordusunun bir askeri olmaktan onur ve mutluluk duyarım.

edit=diskolar kalkmış çok da güzel olmuş. haci ama gercek nickli yazara teşekkürler.
erasmus yaparken galiba aşık oldum. hem de en olmayacak kişiye. ayıkla anam pirincin taşını.
dovme, alerjik reaksiyona sebep olur mu ya olan biri var mi? merak icindeyim. sirf bu yuzden erteleye erteleye bi hal oldum. yok mu bu konuda bilgisi olan yasayan biri, ey sozluk?
korkuyorum lan sözlük..acaba söylenenlerin, duyulanların ötesinde büyük, derin ve de acı daha neler var? Neler oldu? Neler oluyor? Anlayamadığım, inanamadığım o kadar çok şey var ki.. Başkasına mı aşık olundu.. öpüldü mü.. Eller birleşti mi.. Yazması ne kadar kolay değil mi.. Ama yaşımı kırk yaptı.. Huzura biraz daha yaklaştım.. ibret al sözlük.. Ben bir figüranım.. Bir tiyatro izleyicisiyim.. Burayada artık yazabileceğimi sanmıyorum daha fazla.. Ama daha fazlanın ne olduğunu bilmiyorum.. Bilmiyorum sözlük, anlamıyorum sözlük.. Anladığım çok şey var ama açıklayamıyorum.. çok sebep var ama sözlük.. Eğer derinine işlemişse bir kere bir insanın bir şeyler (hep bir hep bir be!) bence.. Neyse.. Bugün günlerden bilmemba saat tam bimemotuzdokuz.. Bir de böyle olursam gözden düşer mişim fln.. Haha sikeyim böyle düzenin düzenini.. Bugüne kadar sizin kurallarınıza mı uydum ki.. Ama aklıma gelmese iyiydi duyduklarım.. Söylenenler.. üşüyorum çünki.. Ki beni bilen bilir ben üşümem.. şimdi ciddi ciddi donuyorum..
yok kaslı olsun..yok adam dövsün..e bir de facebookta yakalamıştık..hayallerimde mi yaşattım ben bu insanı? Yoksa hep arayıştamıydı? Hani bir iş değiştirmek istersin ama daha iyisini bulmadan çıkmazsın ya.. Ama bu böyleyse.. Yine beddua etmiyorum sözlük.. Tutmaz çünki benimkisi.. Dün can olan bugün arkadaşımız olacak kadar sevgisizleşemiyor sayın sözlük.. O akbabaların da allah belasını versin.. Ağzından burnundan kanlar fışkırsın.. çaresiz derde düşşünler.. Kesinlikle ölüm yok ölmek için yalvarsınlar her gün..
kendimi su gibi hissediyorum, üstelik uykum var. teslim etmem gerek dosya tam bir haftadır fazlasıyla önümde. diğer dosyalar incelenmemiş.

ben neyim?
Yurt olayı bana göre değilmiş abi.
kendimi başkalarıyla kıyasladığım derecede mutsuzum. Kendi benliğimi bir bulabilsem dünyanın anasını sikeceğim ama...
bakalım kısmet.
kendimi çok seviyorum ya ben. ya ayrıca malumatfuruş kelimesini de çok seviyorum.
Annem sürekli evlenen arkadaşlarımdan bahsetip beni evlendirmeye çalışıyor. evlenmeyemi geldik lan dünyaya, yeter amınakoyim.
Ben birine seni çok seviyorum dedim ama o bana hiç bişey demedi. Boşluktayım.
alkollü çıktığım canlı müzikte ara verip kusmuştum.
neredeyse hergün bir kavgaya şahit oluyorum. hem de yumruk yumruğa, küfürlü kavgalar bunlar, yani basit bir tartışmadan ibaret değiller.
bu şehrin insanlarını bu yüzden hiç sevmiyorum. herşeyi şiddetle çözeceklerini sanıyorlar. kazasız, belasız burdan kurtulayım, başka bir şey istemiyorum. ölümüm burda olmasın.
ne yapacağımı bilemiyorum. bilgisayardan yardım ve destek'e bile baktım ama o da yardımcı olmadı. isminde meymenet yok zaten. yardım ediyor bir de üstüne destek veriyor. kim yapıyor bunu bu zamanda.
sözlük yazarlarının kullandığı parfümler adlı başlığı okuyunca aklıma 4 adet insan profili geldi.

1. başlığa pahalı parfüm kullandıklarını belli etmek için entry girenler.
2. başlığın altındaki entryleri okuyup kızlar yazmış mı diye bakan erkekler.
3. bir erkek olup başlığa kız parfümü yazaraktan milleti suya düşürenler.
4. kız olup da parfümünün adını yazıp ben kızım hadi bulun beni diyenler.

edit: o başlığa yazanlar bir bir eksiliyor adeta. 5. insan profili de masum olanlar olsun madem yazık.
Her göz göze gelişimizden, Her yaptığı hareketten anlam çıkarmaya çalısıp umutlanmamın ne kadar gereksiz ne kadar anlamsız olduğu kanısına vardım bugün. Artık unutmam lazım, Hayatta ilgilenmem gereken daha önemli şeyler var, onsuz da mutlu olabilirim diyorum. Ama 1 saniyeden de kısa süren bakışmamız herşeyi eski haline çeviriyor, tekrar en başa dönüyorum.
bugün, hayatı gerçekten çok hızlı yaşadığımı fark ettim. birşey oluyor, o anda çok üzülüyorum ya da seviniyorum; ama birkaç gün sonra dönüp o güne baktığımda sanki aylar önce olmuş gibi geliyor. hayatımın gündemi, Türkiye gündemi gibi aynı; çok çabuk değişiyor. dün önemli olan bugün unutulup gidiyor. hayırlısı artık ne diyelim...
saatler geçmek bilmiyor. bugün 4. zımparaladığım kalıp. sırf zaman geçsin diye yapıyorum bunu itiraf ediyorm.

müdürümün gözüne girmek falan sikimde değil afedersiniz. tek derdim saat 21.45 olsun urfa dürümümle birlikte ayranımı içerken galatasarayımızın maçını izliyim.
dün bunalımlıydım.
an itibariyle çevremdeki en seksi varlık ince belli çay bardağı. net.
herşeyi doğru yapıyorken hala istediğimi elde edememek.
insan yoruluyor. bir yerden sonra bıkkınlık geliyor.
hele bir de andavalların sizin ulaşmaya çalıştığınız şeye hiç bir bok yapmadan hatta karşı tarafı mal yerine koyarak elde ettiğini görünce, hayat senin adaletini ızdırabını sikeyim diyorsun.
mandalinayı kabuklarıyla yiyorum. yaşasın c vitamini.
olur da bir gün çocuğum olursa, olur da kalkıp ben ''iibf'' okumak istiyorum derse, ağzına iki tane patlatacağım.
her kasım aralık ayını ağlayarak geçirdim..bir daha ağlamak yok hep mutlu olucaksın diye bana söz veren kişi bugün beni terk etti. Ve yine aylardan aralık...
şu göt filmi yazsamda kurtulsam sokacağım böyle işe yaaa...
güncel Önemli Başlıklar