bugün

aldattım. Açık Mert korkusuz.
evimden uzak ilk haftamda evimi anami babami ozledim. evet erkegim. edit: ayrica sozluk formatina uymayan entrylerle doludur.
rahat rahat küfredenleri çok kıskanıyorum. böyle her cümlenin sonuna konulanlardan. allı pullu yavşak olanlardan. hatta en ağza alınmayanlardan. bir cümlede küfür gördüm mü basıyorum artıyı. anca okuyunca küfredebilmiş oluyorum. hele o sesli harfleri çıkarıp küfretti mi birisi okumaktan dört köşe oluyorum.

mnskym

mnsky

mnsk

mns

mn

m

(bkz: mahalle baskısı)
carrefourrdaki kay kay lı yol gösteren esmer çalışan ; yerim kızım seni.
yakın arkadaşımın sevgilisi bana yazıyor sözlük, kahretsin bu nasıl bir durumdur ya.
can sıkıntısından bir günde 2.5 litrelik coca cola şişesinin içini çekirdekle doldurdum ama bunun iki tane bir litrelik şişelerden sonra olması bardağı taşıran son damla oldu sözlük.
ah be sözlük! bugün sana sözcük desem zoruna gider demi?
bugün kırtasiyeye gittim.
kıçı kırık bir ajanda vardı.
dikkatimi de çekti namussuz.
fiyatı tam 10 lira.
alamadım amk.
canım çok sıkkın sözlük çok.. Konuşabilecek kimse yok..
Sözlük yazarı bile değilim. Bu da bir itiraf sayılır.
herkes güzel yüzüne aşık olacak güzel adam. herkes gözlerinin berrak rengini sevecek senin. etrafında onlarca insan olacak sana hayran, başın dönecek birini seveceksin belki. onlar yüzünün güzelliğinden başka bir şeyini sevmeyecek. bazen istemediğin bir kazağı giydirmeye çalışacaklar, sevmediğin bir şarkıyı dinlemeni isteyecekler, gitmek istemediğin bir yere sürükleyecekler. sen hiç vazgeçmeyeceksin, hep istemediğin şeyi yapmamak için direteceksin. kimse keçi inadına aşık olmayacak. onlar seni bu kadar inatçı olduğun için sevmeyecekler. ilgini kaybedince şımarıklık yapıp seni eski haline getireceklerini sanacaklar. daha da soğumanla ilgilenmeyecekler. sadece kendi egolarını düşünecekler. parfümüne bayılacaklar ama ter kokan tişörtünü koklamak tiksindirici gelecek onlara. senin kokunu benim kadar sevmeyecekler.en sevdiğin şarkıları dinleyip en sevdiğin tarz kıyafetleri giyecekler. saçlarını senin istediğin gibi toplayacaklar, gözlerine kalemleri senin sevdiğin gibi çekecekler ama en sevdiğin yemeği öğrenmeye çalışmayacaklar. o yemeği yapmak için saatlerce uğraşmayacaklar. markette alışveriş yaparken listeyi defalarca okuyup heyecanlanmayacaklar. hadi yaptılar diyelim sen tadıp "2-3 defa daha yaparsan tamamsın" dersen bozulup tavır yapacaklar. "harikasın! böyle güzel yemek yapanı görmedim çok beceriklisin." demeni samimiyetsiz iltifatlar etmeni isteyecekler senden. eğer gerçekten beğenmediysen vazgeçecekler sana yemek yapmaktan. onlar, annene aşık olduğun için aşık olmayacak sana. kitap tutukuna, becerine, eşyalarına bile bağlılığına, sinirli ve inatçı olmana, küfür etmene aşık olmayacaklar. karşına çıkacak o kadınlar en romantik anı saçma sapan bi espriyle
bölüp seni güldürmeyecek.hep senden kendilerini güldürmeni bekleyecekler. hep onlar şımarıklık yapacak, tavır yapıp ilgi bekleyecekler. o kadınlar senin şımarıklığını görmeyecek hiç. hep kendi egolarıyla meşgul olacaklar. senden onların ne kadar güzel, çekici, akıllı olduklarından bahsetmeni isteyecekler. öyle durduk yerde sesinin ne kadar heyecanlandırdığını söylemeyecekler. karşına çıkacak bütün kadınlar güzel yüzünü görmek için buluşacak seninle.gözlerine bakmadığında çenenden tutup çevirecekler seni, öpmek isteyecekler. yatağına girmek için olmadık şeyler yapacaklar. onlar hep tutkulu bi adam olmana aşık olacak, kırmızı kelimelerini duymak için yanında olacaklar. masumiyet utanç kaynağı olacak onlar için. sen bıkıp ayrıldığında başka birini bulacaklar hemen. kimse senin olmak için yaratıldığını düşünmeyecek. çünkü sen hep bana ait kalacaksın. çünkü sana her şeyinle aşık bir tek ben kalacağım.

giderken bu kentten bir piç gibi yap yalnızlığını.
kendimi unutasım var.
moralim bozukken kiloma takıyorum. göbeğim çıktı, basenlerim genişlemiş, bu ne böyle hayvanat gibiyim.

diyetisyen araştırıyorum şuan. hatta şuan itibariyle diyete girdim.

sanırım ruh halim çok çok bozuk. yarın da maaşım yatsın kredi kartı borcumu ödeyim. ecdadını .ikecem o kartın. aslında fazldan 3 kilom var. o gitse iyi olacak.
şımarıklık nedeniyle 4 yaşındaki yeğenim anaokulundan kovulmuş*

cuma günü tasdikname eline teslim edilip bildiğimiz atılmış anaokulundan.

yahu biz de okuldan atılma tehlikesi yaşardık ama lisede olurdu bu.

bir çocuk anaokulundan da kovulur mu hiç?

napacaz bu deli çocukla bilmiyorum*
itiraf ediyorum , sanırım ben gayim.
akşamüstü modadaki ünlü waffle'cıdan waffle yememek için kendimi çok zor tuttum. büyük bi irade gösterdim öyle böyle değil.
lisede adını bi türlü tam olarak anlamadığım hocanın adını tam olarak şimdi öğrendim.
götümden kan alana kadar çalıştıran patronumun amına goyayım. Bu kadar da açık sözlüyüm ve itirafçıyım. Patronun sözlüğü kullanmaması ne güzel.*
şu başlığa hergün yazan yazarları sikmek istiyorum. oh itiraf ettim rahatladım.
egolarıma yenik düşüyorum. hayır arkadaş bir tatmin edemedik. işin ilginç yanı bunun farkında olmak ve hiç bir şey yapamamam. çok kalp kırıyorum bu durum yüzünden.
son zamanlarda kimseye karşı dürüst değilim. kendime karşı bile.
saat 19.00 sıralarında kapkaça uğradım. hemde evimin bahçesinde.
(#17006111) bu entry yazalı daha üç gün olmadı!

orada olayların kumpas olduğu aşikardı peki ya benim bugün gördüklerim?

eminönünde iett garajının orada tanık olduğum!

bir saçları örtük kendisi sürtük kızın yaptıkları!

adamla ayaküstü seviştiler o videodaki daha hafif kalır, adamın eller kadının pardesünün içinde en son kıza çadırını gösteriyordu, ben oradan ayrılırken.

yalvarıyorum takmayın böyle yapacaksanız o kafanıza örttüğünüz bezi!

dininin gereği için takanlara yazık, tesettürün ifade ettiği değerleri bilenlere yazık!

Allah islah etsin!
entry girecek enerjim bile yok sözlük.
severken öldürüyorum bu kadar açık. severken öldürüyorum. o olmazsa ölüyorum. hayaller kurup yıkıyorum sonra. içimdeki hayvan dişini biliyor her fırsat bulduğunda. kötüyüm sanırım.
hayatimda biri var dedigin ve gittigin gunden bu yana degisen ne merak ediyorum aslinda, sormuyorum soramiyorum, bir suru sey var sorcak ama basa sarmak istemiyorum, farkinda misin bilmiyorum da. kendini mi siniyosun bilmiyorum, bi aciklama isterdim ama bosver kalsin arkadasim..

ben sana hic git diyemedim, sustum konusmadim belki hic ama git diyemedim, sacma salak hareketler yaptim ama git demedim, biz iyi iki arkadasiz artik, gitmek istediginde gider, kalmak istediginde kalirsin.

o duvarlari yikan kisiiye de burdan deriiiin hurmetler ederim.

edit: arkadaş da değiliz artık, onunla arkadaş kalmak da ağır bi yük.