bugün

tüm başlık fikirlerim tuvalette geliyor arkadaşlar. evet.
bu başlıktaki her entry tarafımdan eksilenmekte.

an itibariyle troll'lüğe geçiş yapmış durumdayım.

edit: şu an çaylağım. bu entry'i şukulayın panpalar moralim bozuk belki düzelir.
biriyle kan bağımın olduğu iki tane yarı çıplak yetişkin erkek elime işedi.
yok yok, öyle garip manyak fetiş fantezilerim yok. geçenlerde balığa gittik babam ben babamın cankuşu mahmut abi. küçük bir tekne ayarladık. balıkçılıkla ilgilenenler anlar. açıldık. açıkta orta suda kopez falan arıyoruz. öğlene doğru dedik tişörtleri çıkartalım. rengarenk dönmeyelim eve her yerimiz yansın. neyse, 3 tane adam 4,5 metrelik tentesiz bi teknede takılıyoruz. babam atıyor oltayı 3 iğneli saçakta 2 tane balık çekiyor. mahmut abi de aynı. ben deli oldum amk. açıktayız, orta suya olta atıyorum ot balıkları falan geliyor bamya kadar. neyse, bi ara fena vurdu bi tanesi. oltanın ucunu iyi bi eğdi. dedim geliyor amk, ezilmem gari bunların yanında. ötekiler teknenin solunda atmış ben sağındayım. çektim balığı, böyle 600 gram kadar bi balık. ama bi değişik. böyle dragon gibi bi şey amk. dedim melina falandır heralde. tam döndüm bizimkilere elimi balığa attım iğneden kurtarmak için amanın o da ne. balığı tutmamla ayağımın ucundan kulak memelerime kadar bi acı. meğersem dragonya denk gelmiş onu yakalamışım. balık merakı olanlar bilir bu dragonya zehirlidir. sırtındaki 3 tane iğnesi bi tarafınıza battı mıydı yandın. davul olur oran, ağrır koparmak istersin. aha fotosunu da buldum size: http://desmond.imageshack...00gl8.jpg&res=landing
neyse, bıraktım hemen balığı. babam kesti misinayı zorla attı suya. daha yirmi saniye geçmeden elim bir şişti bileder böyle hamburger gibi bi şey oldu. teknede de ne amonyak var ne bi şey. amonyak olsa anında şişmeyi keser zehri atar. rahatlatır. mahmut abi "dönelim" dedi, babam "gerek yok hallederiz" dedi. ben de babama uydum "gerek yok" dedim ama bi taraftan da düşünüyorum nasıl halledecez amk bilekten kesip atmasın bu eli diye. sonra geldi dedi ki "mahmut abi'nin de eline batmıştı dragonya, idrar iyi geliyor" dedi. bak bak. hay amk. nerden duydunuz bu tedavi yöntemini, kim nasıl keşfetti bunu.. neyse, "ee" dedim "benim çişim falan yok. nasıl olcak o iş?", "biz işeriz, mahmut abi'ne ben işemiştim" dedi. vay amk. görüyon mu dostluğu sadıç? "tamam" dedim ağrıdan duramıyorum. bi an önce işeyin bi şey yapın. oturdum tekneye elimi de uzattım teknenin dışına. babam işedi bi müddet. mahmut abi de uzaktan kesiyor. böyle hafiften gülüyo amk. dişlerimi sıkmaktan çenem ağrıdıydı. hem utanıyorum, hem canım yanıyor. neyse işedi etti, bi on onbeş dakika durduk ama kâr etmedi. hala aynı, şiş davul gibi ve ağrıyor. mahmut abi "aç bakam avcunu" dedi, çıkardı bi de o işedi. böyle ılık ılık. allahım yarabbim. neyse, bi onbeş dakika sonra ağrı kesildi. şişlik hafifledi. bir iki saat sonra da geri döndük. bunlar tuttukları balıkların havasını yaptı eşe dosta, ben oturdum bi taşın üstüne ağladım.
bilip de yapamadığım sınavlar var. kendimi gerizekalı gibi hissetmem normal mi? ya da gerçekten bilmiyor olabilir miyim? bilmiyorum.
ben var ya ben, stadta düşmüştüm. hem de baş aşağı. ayaklarım yukardaydı. bizi maça götüren liseli arkadaşlarım bunu okursa, aha o! diyeceklerdir. hatta beni siz bile tanıyabilirsiniz. çünkü bi ilki gerçekleştirdim.

bildiğiniz ittirdiler lan gol olunca düştüm.

dünya tersten görünüyordu. çok kötüydü...
sırtımda bir sivilce çıkmış ya da sinekler grup halinde tecavüz etmiş, bilmiyoruz.
ne söylesem boş amk. en iyisi gidip yatmak. s*kecem hayal kurmak da istemiyorum.
o benden sakladıklarını ağzına tepip yediresim var sözlük,insan neyi niye saklar,bir sorumluluğun yok,bir muhtaçlığın yok,neden saklarsın ki değil mi? ben dürüst olmaktan,karşılığında yalan duymaktan yoruldum sözlük.ama akıllanır mıyım,hayır,ben buyum.
öle böle diil sözlük, öle böle diil.
gözlerim çok acıyor. artık ağlamak istemiyorum ama elimde değil. çok acıyor.
gece abur cubur yemeden yatamaz oldum. Cips, kraker veya bisküvi, çoğu zaman hepsi birlikte. Yanına da 450ml fruko. Koladan Hem ucuz hem daha çok. Her gece yurda dönüşte kitabın yanına atıştırmalık diye alıyordum. Kitaplar bitti, gırtlak bitmedi.

Hayır, bu da kilo aldıramıyor bana. Hala.
final zamani karnimin agirmasina sinir oluyorum. Sonra sinirden daha cok agirmaya basliyor karnim. Bitse de gitsek artik.
sınav haftaları daha beter oluyorum be sözlük. daha çok uykum var daha az konuşuyorum çok çabuk sinirleniyorum aslında çok stresliyim ama hiç ders çalışmıyorum peki bu rahatlık nerden ya ben en çok onu anlamıyorum hayır yani neden hala burda itiraf entrysi dolduruyorum hıı? *
ölümden korkuyorum.
şu an elimde dünyanın en güzel kızının ders notları var.
sanırım hayatımla alakalı bazı kararlar almak için en keskin virajdayım. zira olur da büyük bir kaza olursa işte bütün geleceğim yok olacak demektir. elimden gelenin fazlasını yapıyorum ama ne kadar işe yarayacağını bilemiyorum. sanırım her şeyde olduğu gibi bunda da zaman her şeyin ilacıdır deyip beklemekten başka bir çarem yok.
ders çalışmayı özlemişim.
bu aralar dinlediğim bir müzik kanalında siyahi bir dostumun şarkısına denk geliyorum sürekli. ve şarkın bir bölümünde my cock cock cock cock cock... diye gidiyor. ulan böyle şarkı mı olur? bildiğim yarram yarram yarram yarram diyor, biz de mal gibi oturup onun sikinden bahsetmesini dinliyoruz. ne iğrenç lan..

sözüm o ki yabancı şarkıları dinlerken çevirilerini hep göz önünde bulundurun.

edit: bak bak yine çıktı o yaraklı şarkı "trace urban" kanalında.
oha amk oha be.itiraf.com terk olmuşuz iyice. 60000 entry nedir lan.ekşide dahi 29000 civarı entry var.
ulan hepimiz buraya yazıyoruz.bizi dinleyecek kimsemiz yok mu?
kahvaltıya davet edildiğinde takma dişlerini evde unutan kahvaltıda sadece çay içen köye gittiğinde telefond kuşunun sesini duyduğunda ağlayan bir dedeye sahibim.
hayatımda hiç uçurtmam olmadı. ve buna bağlı olarak hiç uçurtma uçurmadım. gökyüzünde salınan bir uçurtma fotoğrafı falan gördüğüm zaman içim gidiyor. e diyeceksin ki şimdi çık bir uçurtma al bu da dert mi? ama ne biliyim sanırım çocukken alınabilecek tadı vermez diye bir türlü gidip de alma isteği olmadı içimde... gecenin bu saati aklıma gelmesinin nedeni de internette bir uçurtma fotoğrafına rastlamam yoksa manyak falan değilim yani. *
koca adam oldum tırnak yemekten vazgeçemiyorum. Üzerine ketçap mayonez sıkıp yiyebilirm, o derece seviyorum.
bir daha sözlük içi şakirt meselelerine karışırsam allah belamı versin. zaten her karıştığımda veriyor. amına koyim adam sövüyor türbanlı olmayana, yok şeriat gelsin, yok suriye gibi olalım diyor. karşı çıkıyorsun, kendi fikrini belirtiyorsun, üstüne üstlük onun düşüncesine saygı duyup eksilemiyorsun. tak, entryi girer girmez 5 eksi. 1 tane de tadımlık artı. hay sikeyim arkadaş ben siz başını okuyup eksileyesiniz diye mi yazdım o kadar yazıyı? beğenmediysen de saygı duy lan.
az önce babamdan beş adet sigara çaldım. sabah sikecek ecdadımı görünce. tam 1 gündür sigara içmiyordum bu çok iyi oldu çok.
cebimde 5 liram kaldı. yarın ki halı saha maçını da iptal edemem. anlaşılan o ki yine arkadaşlara yükleneceğiz sözlük.