bugün

Itiraf ediyorum ; hayatın benim için gizemini kaybetmemiş olmasının tek nedeni iki şeritli diş macununun tüpte karışmıyor olmasıdır.
merhaba sözlük. naber?

+ Flash tv'ye halay başı olarak işe alınırsam, paraya para demeyeceğimi düşünüyorum.

+ Otobüslerde akbili olmayan kişinin çaresizliğinden zevk alıyorum. Akbilim olduğu halde yardım etmeyip, ordan burdan telaşla akbil arayışını izlemek hoşuma gidiyor.

+ Yakında üniversiteden mezun oluyorum. ilk iş görüşmemin sonunda 'tamam. teklifinizi kabul ediyorum. madem çok istediniz, gelirim elbet.' demek istiyorum. sonra böyle bir şaşkınlıklar, bir komiklikler, bir rezil olmalar falan...

+ Metrobüste giderken zincirlikuyuya yakın bir yerde bir tümsek var sözlük. Metrobüsün oradan her geçişinde yüreğim pır pır ediyor. Nasıl seviyorum o anı anlatamam.

+ Akasya durağına çok gülen bir teyzeyle sohbet ettim geçende. Gerçekten benim için korkunç anlardı. Yaşlı teyze faktörünün insan üzerinde yıldırıc etkiye sahip olduğunu o an bir kez daha anladım.

+ Otobüs durağında beklerken eğer otobüs tam benim önümde durup kapısını açarsa işte o an dünyalar benim oluyor sözlük.
yıllar önce yemeksepeti.com sitesi ilk açıldığı zamanlar bunların bir açığını yakalamıştım. doğum günlerinde indirim yapıyorlardı. hatta mail gönderiyordu bu saftirikler doğum gününüze özel kampanya falan diye. bende doğum günümde burdan yemek sipariş ettim, indirim ne kadardı hatırlamıyorum şimdi. sonraları her yemek sipariş vereceğim zaman doğum günü bilgilerimi güncelliyor ve sipariş vereceğim günün tarihini doğum günüm olarak giriyordum sisteme. her siparişim indirimli gelmeye başladı. çok fazla kullanmıyordum siteyi ama bu çakallığı hiç yapmadıysam 10 kez yapmışımdır. epey bi zaman sonra duruma ayıkabildiler. öğrencilik işte naparsın.
tamam dengesiz oldugumu kabullenmeye basladim ama bir sabah civil civil uyanipta 2 saat icinde parcali bulutlu olusuma ne demeli yok artik ya.
Saat 21:20 ve şu anda hatta 13 çağrı bekliyor.5 kişi nöbetçiyiz.
Ortalama çağrı süresi 5-7 dakika ( gerizekalılar hariç , can sıkıntısından arayanlar hariç , laftan anlamayanlar hariç , ama biz 3 kişiydiiiiik diye bütün işlemleri baştan aldıranlar hariç)

Delirmek üzereyim.Emekliliğimi istiyorum.
iftira ve yalana aşırı tepki gösterebiliyorum. bu da benim zaafım.
gerizekalının tekiyim .
ciddi ciddi salağım ben .

bir dinlesen beni dersin akıl küpü , güzin abla, hatta vikipedi , hatta google .her boku biliyorum . herkese her şey hakkında konuşabilirim ama iş bana gelince aptal duygularıma yenik düşünüyorum .

her defasında yanılıyorum her defasında kırılıyorum her defasında her defasında. bıktım iyi olmaktan iyi düşünmekten bıktım mutlu etmekten . sonunda karşılığını haketmediğim şeyleri görmekten bıktım. yoruldum artık.
az önce konuştuk ya telefonda, dünyanın en mutlu insanı oldum bir anda lan. seviyorum lan seni at yarrrrağı.
hasta galatasaraylıyım ama fenerbahçe'nin 100.yıl marşını duyunca ben bile heyecanlanıyorum.
şu an harika bir işte çalışıyorum sözlük, 5 yıldır filan bu sektördeyim.

5 yıl önce bu işe ilk başladığım gün ilk tanıştığım kişi volkan abi'ydi.

volkan abi sektörde çok önemli bir insan(dı). derler ya hani adam gibi adam

aha öyleydi. işte bugün volkan abi'mizi toprağa verdik sözlük. dağ gibi adamdı,

pos bıyıkları ve sıcak gülüşü kaldı aklımda şimdi.

çok kötüyüm be sözlük.
artık ortalıklarda apaçi kız görmek istemiyorum. hadi erkekleri de geçtim kızların apaçiside hiç hoş değil ya.
ve abi sen tepeden bakıyorsun bize, bulutların arasından, biliyorum.

pos gülüşünle, alayınızın beynini s.keyim lan, olm çok komiksiniz

neleri kafaya takıp nelerin derdindesiniz lan deyip gülüyorsun bize oradan biliyorum.

abi ama ayıp ettin ya, bıraktın gittin bizi...

zamanın geldiğinde unplugged lan...

ölüm sana yakışmadı be abi...

o motoru iyi ki aldın...mutlu ayrıldın içimizden en azından.
eve gitmeye eriniyorum sürekli buraya yazı yazıyorum patronlar çalışıyo sanıyo mesaim işliyo.
Dayanamadim ve son kez ona mesaj attim sozluk en azindan icimden geleni yaptim diye avutuyorum simdi Kendimi.
seninle sevgilim hakkinda konusmamaliydim. Hersey biraktigimiz yerde kalmaliydi. Neden anlattim ki. Neden dinledim ki onu öptügünü, o yaz yaptiklariyla seni kendine bagladigini, güya yazin sen giderken seni yollamak amacli kasabanin cikisinda bekledigini neden dinledim ki...
günlerdir ölüm hakkında düşünüyorum. ölüm acaba zamanın durması mı?
BANA YALAN SÖYLEDiĞiNi BiLiYORUM VE SUSUYORUM. BEKLEMEDEYiM,YADA SALAĞIM NE DERSENiZ HAKEDiYORUM. VELHASIL: bugün kederliyim kötüyüm bugün
her geçen gün umudum yavaş yavaş azalırken içimdeki acı hızla büyüyor. sona geldiğimde ne kadar acı çekerim bilemiyorum. her şey yolundaymış gibi yapmaya çalışıyorum. olmadığını hatırladığımda bütün tadım kaçıyor, depresyonun kıyılarında geziyorum.
sözlük yazarının ertesi gün çok sevdiği insana kavuşup, o'na destek olacağını bilmesine ve bunu delice istemesine rağmen, bu kez de ailesini özleyeceğini * düşünüp, mutsuz olması ne tür bir rahatsızlığa işarettir?
komik olmayan birisi kankam olamazmış gibi geliyor sözlük. yanımdayken beni güldüremeyen, mizah yeteneği 0 olan adamla hiç işim olmaz yani. bir de kibar insanla yapamıyorum, bok desen "hiiii çok ayıııap" diyen tipler var ya, heh onlarla. küfretmeyen insanı samimi bulmuyorum, cins adamın teki oldum çıktım.
5 haftadır sakal traşı olmuyorum. bugün fakültede bankta otururken arkadaşım önümde diz çöküp çok günahım var papaz efendi günah çıkartmak istiyorum deyince fark ettim.
yarin ingilizceden 5. vize var ve ben yine calismadim diger 4 vize gibi. oysa ki hoca benden derece bekliyo ve top class puan almami istedi bu sefer yani 100. ama alamicam tabikide fakat istikrari koruyup her vizede oldugu gibi bi onceki vizeden daha yuksek alcam. 97. ah sonra bide istanbula gitmesi yok mu! iste bu super duygu.
prensi beklerken sonunda ata kalacağım.
bundan eminim artık.
evet çok eğlenceli biriyim.

seviyorum bu özelliğimi, aslında eğlenceliyken birilerine hayatı dar edebilme özelliğimi daha çok seviyorum.

hedonist olmak suç mudur ? bence değildir, her şeyden haz duymak acı çekmekten bile haz duymak gerçekten çok lüks.

günde 200 tane türkü dinliyorum ve dinlerken acı çekmek istiyorum.

türküler boşuna yazılmış olamaz diye düşünüyorum sözlük, bir insan hiçbir sebep yokken o sözleri yazamaz.

kul ahmed'im gönül versem
bağrında gülünü dersem
senden gayrı yar seversem
öldür beni öldür beni

kul ahmed bunu canı sıkıldığı için yazmış olamaz sözlük.

çok sevmek istiyorum aslında sevmek değilde; şu dinlediğim türküleri birine kondurmak, ondan başka yar seversem ölmek istiyorum.

ve herkesi çok sevdiğimi sanıyorum bazen de buna inanıyorum, ama sevmek değil benimki çünkü sevdiğimin haliyle hallenmiyorum o bunu hak ediyor mu diye düşünüyorum, zaten sevmek karşılıksız değil midir ?

birini sevmeden önce ona ön şartlar koşup "beni seveceksin lan" mı dememiz gerekiyor yoksa ?

ohannesss!!! katıp karıştırdım resmen.
hani bu tuvalet arkasında yazan numaralar varya.. ışte ben onları arıyorum lan!!!