bugün

bu aralar hiç iyi olmadığımı düşünüyorum sözlük.her geçen gün onu daha çok seviyorum.hayırlısı neyse o olsun.
itiraf ediyorum, an itibariyle, evdeki tesisatla yüksek sesle müzik dinlediğim için site güvenliğine gelen şikayet doğrultusunda uyarıldım. lakin haksız sayılmazlar da. ama elimde değil, kendimden geçmişim sözlük.
sözlük sayfalarında evindeki ses sistemlerini itiraf diye yazanları gördükçe yazma hevesimi kaybediyorum.
yaklaşık 2 saat önce her şey bitti.bu kadar kötü olduğumu hiç düşünmüyodum.
geçmişimden utanıyorum.
bu ülkede sümela nın şifresi filmi 10 haftada bir milyon yedi yüz bin izleniyorsa, bence iletişim fakülteleri kapatılmalı,boşuna o gençler kuramlarla, akımlarla, tekniklerle uğraştırılmamalı.

türkiye'de komedi filmi çekmek moda oldu, iyi küfür eden, tipi komediye müsait olan, iyi bir yapımcı bulan herkes film çekmeye başladı.

unutmadan sinema bir sanat dalıdır.
hani mustafa ceceli'nin eksik diye bir şarkısı varya sözlük. hıh işte ben onu hiç sevmezdim hatta tiksinirdim. ama şimdi "ne olur dön geri sevindirme elleri" kısmı için dinliyorum. evet azıcık yer için koca şarkıyı dinliyorum.
Aslında hep çocuk kalmak isterdim o zaman hayat daha güzeldi.
şahsenem'in yüreğim meskendir aşka şarkısını çok seviyorum sözlük.
çok kötüyüm sözlük çok mutsuzum çokkkk.
bugün şirkette 13 kişinin katıldığı gayet önemli bir toplantıda , hem de herkes benden fikir, örnek, yardım vs. beklerken ben naptım aga , açtm laptopu sözlükte gezindim.
ama napıyim, baktım çok basit bir konu üstünde uyarmama rağmen 1,5 saat harcadılar.ben de zikerim böyle toplantıyı dedim.takıldım öyle kendi kendime.
Hayatımdan bir türlü çıkaramadığım ve hala çok sevdiğim eski sevgilim beni tamamen unutmuş durumda. Herşeyin bittiğini kabullenmek çok zor geliyor. Yine konuşup sarılacağız, birbirimize ait olacağız gibi geliyor. Olmuyor sözlük olmuyor. Çok zor.
eski sevgilimin yeni actıgı bistroya gittim, adamla sırf menu icin evlenebilirim ya da ascısıyla.

süslenip, hazırlanıp kapıdan cıkıyorum sonra üşenip eve geri dönüp esofmanlarımı giyip ''ben gelmiyorum'' diye mesaj atıp sürekli küfür yiyorum.

gecenlerde cok ünlü bir radyocuyu tam tabiriyle göt ettim, üstüne sigara yaktım istanbul manzarasına karşı keyifli içtim.

çok parlak düşüncelerim var ama üzerine gölge eden insanlar mevcut.

sürekli oramdan buramdan bir seyler pörtlüyor artık o kadar alıstım ki, hastaneye bile tek basıma gidiyorum, kendimi nesterletip geliyorum.

sanırım narkoz bagımlısı oldum.

cagın hastalıgı agız ishaline yakalanmıs umutsuz vakalar ile muhattap oluyorum, cok egleniyorum, fitili agızlarına değil kıçlarına sokmayı planlıyorum.

uzun zamandır almak istedigim beatsbydre kulaklıgım an itibariyle kurye tarafından teslim edildi ve aşık oldum. kuryeye degil, kulaklıga.

alıp alıp, iptal ettigim ucak ve otobüs biletlerim var, en yakın arkadasım yakın zamanda beni koliliyerek uzak diyarlara gönderecek sonunda.

dogdugu günü bildigim gözümün önünde büyüyen minik adamlarımdan biri on bir martta nişanlanıyor, aklıma geldikçe ağlıyorum.

her tip erkeği gördüm, duydum, bildim sanırdım ama erkegin fahişe olmus halini bu sene gördüm, artık hic bir seye sasırmam.

geçenlerde her daim gittigim benzinci de 50 liralık dedim, ''abla sen hep lütfen derdin, canın sıkkın herhalde'' diyen görevliye son altı ayımı anlatmamak icin kendimi zor tuttum.

dövme delisiyim hatta boynumda bile dövme var ama gidip camii de namaz kılıyorum, insanların tuhaf bakışlarını hiç umursamıyorum, cunku imam ''kalbini şeytanlar dövmesin kafii'' dedi.

biscolata erkeklerini begenmiyorum, erkek dedigin sert ifadeli olur dedim diye iki kız arkadasım ''sen delirdin herhalde'' dediler. ama hala begenmiyorum, o heriflere geceleri anneleri süt iciriyormus gibi geliyor.

bütün organlarımı bağışladım, önce ailem karşı çıktı ama kimseyi dinlemedim, gittim imzamı attım. tek meragım acaba bugun ölsem, organlarımdan birini alacak olan insanla bir yerde bir sekilde karsılasmıs olabilir miyim? cok merak ediyorum ya.

basıma ne gelıyorsa meraktan geliyor anneannem ''sen meraktan ölünün gtündeki pamugu cıkarırsın'' der, ohaa çok igrenc töbe yapmam.

uykum varsa bıraktıgınız yerde, hangi sartta pozisyonda nerede oldugum önemli degil, uyurum. tepinseler, halay cekseler, davul calsalar uyanmam ki bunların hepsi denendi.

anormal derecede kilo kaybediyorum herkes bu duruma isyan halindeyken, ben üstümden düşen jeanlerim ile cok mutluyum.

biri bana bunu alsın.

--spoiler--

http://galeri.uludagsozlu...n%C4%B1n-itiraflar%C4%B1/

--spoiler--

hee ayrıca en büyük fenerbahce.
güven duvarım bir kademe daha yükseldi. bu gidişle uzaydan gözüken çin seddi gibi olacak. aşılması imkansız olacak.
bunu 00.00 da entry girmek için yazdım.
maço kıro ve kıllı erkeklere bayılıyorum.
okuldaki ingilizce öğretmenimi suda boğarak öldürmek istiyorum.
ilkokulda benden yüksek not alanlara iftira atardım.
bir keresinde bize gelen küçük çocuğu dövmüştüm. annesi odaya gelince hemen yere atıp düştü demiştim.
üzgün olduğum zaman sadece şarkı söylerim ve sesimin problemimden daha kötü olduğunu anlarım.
hiç saat 00.00'da entry girmedim sözlük .
çok yalnızım.
birden kilo aldığım için bunalıma girdim ve gidip bugün akupunktur taktırdım.
defalarca reddetmeme rağmen 2 yıl boyunca peşimde koşan çocuğun, mezun olduğumuz okulun en güzel kızlarından biriyle çıkmaya başladığını duyduğumda aklımdan aralarını bozmak geçmedi değil. sonra da oturdum kendimden utandım.

edit: liseli değilim.
bu pazartesi ders çalışmaya başlıcam.
alan wake oynarken aşırı derecede gerilmemden dolayı oyunu kapattım sözlük.
oy kullanmayan yazarlara anlam veremiyorum, sinir oluyorum hatta onları bi kaşık suda boğasım geliyor.

edit: tamam kullanmayın vazgeçtim. ulan ne mallar var ya.
Neşeli görünüp, şakalarınıza gülüyorsam, bu samimiyetim değil samimiyetsizliğimdir. Geyik denen olayı hazetmyorum. Bira içmekten de hiç keyif almam aslında, sırf herkes içiyor diye uyum sağlamak adına yudumluyorum. Komiklikler, şakalar, kahkahalarda bira gibi aynı, kendim olup tepki toplamamak adına gülüyor, espiri yapıyor ve gayriciddi tavırlar sergiliyorum.

ek-a : kendim olmak istiyorum, ama yalnız kalmak istemiyorum, beni anlıyorsun değil mi?