bugün

ne zormuş birisinin ölmesini beklemek daha 3 ay öncesine kadar makyajsız dışarıya adım atmayan babaannem gün geçtikçe gözümüzün önünde eriyip gidiyor hani tamam ölüm kaçınılmaz son. peki itiraf ediyorum pekte üzülmüyorum ölümü kolay kabullenen biriyim ama çevremdekilerin üzgün olduğunu görmek üzüyor beni belkide üzmüyor da bir tuhaf oluyorum. şu günler biran önce geçse de herkes her şeyi unutup işine gücüne baksa.
dün gece sabaha karşı kız arkadaşım ile beraber onu eve bırakmak için, taksiye bindik. onun evine bıraktıktan sonra kendi evimin kapısının önünde yakışıklı 22 yaşındaki taksi şöförüne saxo çektim.
tek türk'ün kendim olduğu bir ortamda yeni yılda girdim sözlük.

konuştuğum yabancı dilin haddi hesabı yoktu.

içtikten sonra bir ara ela ela ela ela bile dedim o derece aştım kendimi.
nefret ediyorum, sadece kalbimle değil, ruhumla.
01.01.2012
her sabah banyoda 5 dk oyalanıyorum evet şöyle bir hesap yaptım.
ayda eder 150 dk yılda eder 1800 dk yani 30 saat buda 1gün 6 saate tekabül ediyor. insanın 1 gününü diş fırçalama ve sıçmaya ayırması ne kadar garip değil mi ?
edit:imla
tekila,votka ve biradan sonra pert oldum sözlük,öyle böyle değil.bütün eski manitalara mesaj atmışım.biri de siktir git dememiş.midem çok kötü.klavyedeki tuşlara bakınca bile bulanıyor.doktor var mı ?
yeni yilda buraya girilen hicbir entryi okumadan bir sozluk tahlili yapip, tahminde bulunmak istiyorum. entrylerin %92.8i kesinlikle yilbasinda sevgilisiz olmakla, "onsuz" olmakla alakali. birazdan entryleri okuyup, tahminimde hakli olup olmadigima bakacagim sozluk. eminim bu sizi cok ilgilendiriyordur. *
seni asla aldatmadım.
büyük ikramiyenin bir düşüğü bana çıktı sözlük.

görsel
ruşen amcanın oğlu sedat benim.
"kanka bu iron maiden dumandan iyi galiba ama hadi bakalım" diyen bir arkadaşa sahibim ve bu kişi üniversite ikinci sınıf öğrencisi. çok utanıyorum sözlük.
ders çalışmaya motive olamayan adam motivasyon ilkesine nasıl çalışsın.. en iyisi pes açayım da barcelona'yı devireyim..
biraya başlamadan rakı içtim sözlük. ölüyordum haaa.
bu entryi sırf ikibinonbirinci sayfaya yazmış olayım diye giriyorum.
insanların benim gibi çekilmez bir insanı neden sevdiğini anlayabilmiş değilim.
sevgili olmak istediğim adamı elde edemeyince depresyona girdim ama hiç umrumda değilmiş gibi yapıyorum. çok acıklı değil mi?
kendimi hürrem gibi hissediyorum "o benim olmali" tamam sakinim.
itiraf etmeliyim ki, uzun bir zamandır sırf paketinin renginden hoşlandığım için sevmediğim bir bisküviyi yiyorum sevgili sözlük.
Bazı hatunları manyaklık derecesinde kıskanıyorum. Böyle ara sokaklarda karşılaştığımız zaman Bacaklarını götüne sokmak istiyorum ama nerdeeeeeeeeeeeee
2012 yılının tam olarak üçüncü saatinde ağlamaya başladım.
1 ocak 2012 itibariyle, boktan bir gün geçirdim. ağlama durumunun devam ettiğini söylemeden geçemeyeceğim.
eyyy sözlük söyle bana; sence 2012 den bir şeyler beklemeye devam etmelimiyim? *

edit: bekliyorum, hatta bunu dile getirdim bile, hadi bakalım.
otobüste güleyim diye "üç harfliler" diye bir film actım altıma siça siça yola devam ediyorum; sonunu merak ettigim için kapatamiyorum da.
bir başlık altında okudukları herhangi bi entriye oy verirken yazının kalitesi ya da saçmalığına göre değil, kendilerine batan kısmından rahatsız oldukları için, kişisel ya da aşalıyıcı olmadığı halde "hıhhh" edasıyla yazılanları eksileyen nesle ** aşina değilim sözlük. karma olaylarına, ya da sözlükteki reputationa taksam, ya da provokatif/trolümsü takılsam, neden eksilendiği anlaşılamayan entry minvalindeki başlıklarda gezmeye başlıcam.

barış, sevgi ve hoşgörü seninle olsun sözlük.

hamiş: reputation ne be?! fazla bilingual takılmamak lazım yazarken bir de sözlük. rep'imi verdim kendime, kelime seçimimle, sözlük.
esmer olup ya da simsiyah kaşları ile saçını platin rengine boyatanlar size bişi dicem dur ahahahah gülmekten diyemedim ahahahaha ahahahah. çok neyse ya öptüm canlarım yemiyoruz.
büyük ikramiye bana çıktı.
dün akşam bişeylere girdik ama ben çıkaramadım.
dışarıdan 3 lahmacun söyledim, içinde 1gram isot yada acı yoktu. Çok bozulduk sözlük çook.