bugün

çok kalabalık minibüslerde yerimden kalkar gibi yapıp , cebimden telefonumu çıkartıp ufak çaplı bir heyecan yaratıyorum.
Sarı saçlarına deli gönlünü bağladığı Mihriban ben değilmişim la sözlük.
sözlükte ki insanların beni bölücü,pkk lı,aşağılık olarak nitelendirmelerinden bıktım usandım artık.kürt olmadığım halde terörist ilan edilmem ,fikirlerimin anlaşılmamasından yoruldum artık.bu yüzden ki inisiznialamayanucak ı tarihe karıştırmaya hazırım.sözlükte karşıt fikirli olan insanlara söylediklerim arasında rencide edici bir şey varsa hepsinden ayrı ayrı özür dilerim.kalın sağlıcakla.
sırf bugün o hatuna hava atmak için bizim galeriden bmw 320 cabrioyu aldım.
yetmezmiş gibi bide yanıma güzeller güzeli benden 10 yaş büyük ablam olan hatun kişiyi alıp koluma taktım. kızın önünden geçtim.

arkadan ağzı açık afallaman öyle hoşuma gitti ki anlatamam be güzelim.

not: bayanlar eksilemeyin lütfen. kişisel bişey bu.

not2: eksilemeyin yahu 2 turda sizle atarım. allahalaaa.
hala iddaa'dan bir şey kazanamadım.
Dün kazı kazandan 9 kere üst üste para kazandım bugün 3 kere oynadım 3'ünde de yattım.
Nescafe benden daha güzel türk kahvesi yapıyor ya kelimeler kifayetsiz. Daha da büyük rezillik olamaz. Ha helal olsun tabi adamlar yapmış. Ayy ama benden daha köpüklü yapmamalıydı ya. Neyse sonuç olarak kendimi geliştiremezsem sevgili kaynanam nescafe içecek.
hayatta tek bir yanlış bütün doğruları götürür derlerdi. inanmadım. yaşamadan da anlayamazmışım. yaşadım ve anladım. şimdi kimden özür dileyecek ne takatim var ne de yüzüm. ve sanırım bundan sonra yalnızlık, somut olarak kollarımda.
kova burcu erkeği başlığını ilk defa merak edip okudum efenim. neler yazmışlar neler sonra bir aynaya baktım, bir kendime baktım oturdum tekrardan bir kaç entry daha okudum.

bir benzetme yapamadım ''aman şu doğrudur, bu doğrudur'' diye ama itiraf ediyor yaptım lan doğruluk payları bir hayli var yazan yazar arkadaşların.

şimdi o başlığa dönüp bir kaç entry daha okuyacağım şerefsizim. *
sözlük, şu anda pencereden dışarı sarkıp kafaya tükürmece oynasam mı diye düşünüyorum. o kadar sıkıldım yani.
göstermelik iş yapan insanlardan tiksiniyorum lan sözlük.
Ben cok mu kotuyum acaba sozluk?! Tum sevdiklerimi istemeden de olsa kiriyorum... Bu sefer ev arkadasimi aglattim. Benden adam olmaz.
açık yüreklilikle söylemeliyim ki, benden bi bok olmaz.
hiç bir zaman dolu dolu mutluyum diyemedim ben. çok denedim ama olmadı işte, başaramadım. hep yarım yamalaktı gülüşlerim. içimdeki acının göstergeleriydi sadece. yalnızdım ben. kendi içimde yaşıyordum. kimseye farkettirmeden. oysa çok isterdim acılarımı paylaşıp hafifletmeyi. yarım yamalak gülüşlerimi, eksik yaşadığım mutlulukları onlarla paylaşmayı. alıştım artık kendimle yaşamaya. anlayamazlar bunu, anlatamam. yavaş yavaş kurtulmaya başlıyorum ama içimde oluşan boşluğa engel olamıyorum. olmak zorundayım biliyorum. yoksa deliricem.
müdürden 2 günlük izin alabilmek için, öyle bir senaryo yazdım ve oynadım ki, kendim bile inandım.
allah'ım biliyorum benimle uğraşmak çok zevkli, ama milyarlarca kulun var biraz da onlarla uğraş. hak geçmesin.
Ne yapmam gerektiğini söyleyenlerden nefret ediyorum güzel sözlüğüm . Hem de öyle böyle değil , çok seviyesizce geliyor bana ve bir de benim yerime karar verenlerden kimsiniz a.kü ? onla konuşma, onu yeme, bunu içme,ona dokunma, bunu sevme . Bıktım be bıktım .
okuldan dönüşte eve yürüyordum, bir yandan da şarkı dinliyordum. yavaş bir şarkı. böyle duygusal bir havadayım, kendimle hesaplaşıyorum, konuşuyorum falan. neyse sonra mp3 te beyonce'nin yeni şarkısı diva çalmaya başladı. ve durdum düşündüm yok aslında hala yürüyordum şimdi yalan olmasın. işte dinlemeye başladım, divayım diyip duruyordu şarkıda. bende diva olmadığıma karar verip şarkıyı değiştirdim. dinlemeyi de düşünmüyorum.* *
sanırım bu hayatta hiçbir zaman aradığım mutluluğa ulaşamayacağım.

mutlu olmak için herşeyi yaptım. tanımadığım insanlara sırf yüzleri gülsün diye -ihtiyaçları olduğu için- cebimden çıkarıp para verdim. onlar gülünce ben de mutlu oldum. ama her zaman da para ile olmuyor ki... aşık da oldum, mutlu olurum diye... arkadaştık ama ben ona aşıktım, söyleyince bütün büyü bozuldu. o da öyle gitti. 1.5 sene birinin yanında çalıştım hem de özveri ile... ama sonunda ne oldu? kullanıldığımı anladım. beni kullanarak para kazanıp villalarda oturan bir insan tarafından kandırıldım. zaten her şeye şüpheci yaklaşıyordum, bu piçi tanıdıktan sonra kimseye güvenim kalmadı. hadi işsiz kaldık, inönü'ye maça gidelim ortam güzel olur dedik, 2 kere berabere kaldık. moral yine yerle bir oldu. bir ton küfür ettik. maç sonrası istiklal'de yürüyelin insan görürüz dedik, insanlar üstüme üstüme geldi, rahat edemedik yine. eve döndüm sonra, babam benden 10 lira istedi, sigara alacakmış. öylesine moralim bozuldu ki...

bi kerecik de olsa birşey beni güldürsün, mutlu etsin be! amınakodumu yerinde bi kere mutlu bir günüm olsun be! inciye girip tanımadığım insanlara söverek de mutlu olunmuyor, denedim. ben de bundan sonra kötülük yapıyorum bu dünyada. artık devir değişti. yere düşenin beline de bir tekme benden. iyilik yok. iyilik yapınca karşı taraf daha çok iyilik istiyor, bekliyor. yapmayınca da suçlu oluyorsun. orospu çocuğuna 1.5 sene hizmet ediyorsun, abi diyorsun, sonra gün geliyor para kazanamadık maaşını geç vericem diyor. şimdi ben yokum, ebenin amına verirsin maaşı! televizyonlarda haber olacaksın yakında ben de bunu görüp mutlu olacağım. belki o zaman beni ararsın 'ya kusura bakma ben senin hakkını yemiştim' 'nah' deyip telefonu suratına kapatacam tabii yüzsüz olduğun için ertesi gün yeniden arayacaksın.

sinirim hala geçmemiş lan. oturduğum halde sinirliyim. neyse, beklemeye devam. o gün de gelecek! *
itiraf ediyorum.. içimde bir Norman Bates gizli.
Birgün gözüm öyle bi kararacak ki alıcam ekmek bıçağını elime tak tak tak…
sinir oluyorum herşeyi kendine yontmana. her şeyi senin için yapıyorum ayağına yatıp kendin için yapmana. sinir oluyorum. salak gibi senin istediğin gibi davrandığım için kendime. işte en çok bu zamanlarda tası tarağı kapıp kaybolup gitmek istiyorum!!!!
özledim ama arayan ........ olsun. en azından bu sefer.

edit: entry üsttekine atıftır. ayrıca üstteki yazar da tanınmamaktadır. bir espri nerelere gelmiştir.
kendi kendimi yiyorum ben.
kiralık katilim sözlük.

(bkz: sözlükteki suikastçiler)
hep laptop başında uyuyakalıyorum. mahçup oluyorum artık.
saat 12 de doğum günüm ve yapayalnızım.